Skip to:

Most Recent

"Вітаємо, Ви будете мамою", — після цих слів для тебе відкрився зовсім новий, невідомий до цього світ. З перших днів в організмі починаються дивовижні зміни. Щоб не пропустити нічого важливого, записуй все, що хвилює в календар вагітності .

Вагітність по тижнях

New Posts

Most Discussed

Останні додані імена
7 імен для дівчаток, які пророкують складний характер, Топ-10 українських імен єврейського походження, Після скандалу з Кейт Міддлтон популярність її імені для дітей різко впала, Імена для дівчаток які принесуть щасливу долю, Чому не можна називати дитину на честь родичів?, Як обрати ім'я для дитини, щоб вона виросла щасливою?, Цікаві імена, якими називали дітей 100 років тому, Жінка хоче розлучитися з чоловіком, бо він вибрав жахливе ім'я для дитини, Звичне ім'я для хлопчика, яке стане дуже популярним у 2024 році, На які дитячі імена варто звернути увагу у 2024 році?, Дівчатам з якими іменами загрожує нещасливий шлюб?, Дівчатам з цими іменами не щастить у коханні, 5 імен для дівчаток, які стануть хорошими друзями в дорослому житті, Як назвати дитину, яка народилась в вересні 2023?, Іменини в жовтні 2023 року: як назвати дитину?, Забуті імена: Як красиво назвати хлопчика і дівчинку?, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Рина, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Марися, Обираємо ім'я для дитини: Старе українське ім'я Одарка, Як називають дітей українці у 2023 році?...
57АБВГДЕЄЖ
ЗІЙКЛМНОПР
СТУФХЦЧШЮЯ

7 імен для дівчаток, які пророкують складний характер

Adoption
Date
  • 195 Переглядів
Обираючи ім'я для донечки, неодмінно зважте на те, який характер буде у дитини з тим чи іншим іменем. Сьогодні знайомимо вас з іменами, які пророкують своїй власниці складний характер.

1558_15_.png (269.45 Kb)


Вікторія

Звикла прикривати грубість і різкість гучними словами про своє добре серце і щедрість. Вікторія рік за роком проводить життя на сцені перед багатотисячним натовпом. Найважливіше - її власна думка. А якщо хтось не згоден з ним, то його чекає величезний скандал.

Христина

Христина завжди собі на думці, а тому не терпить порад. А ось свої може роздавати на всі боки ‒ навіть якщо її про це не просять. Коли їй ставиш це на вигляд, то ображається. Христини взагалі дуже образливі. А біда в тому, що свої ображені почуття вони можуть пестувати день за днем, місяць за місяцем.

Світлана

Свєти - дуже злопам'ятні. І їм вкрай складно прощати інших людей. Світла здатна мстити за маленьку образу. І хоче постійно уваги. І побільше. Тому-то вона часто фліртує з хлопцями і чоловіками. Що, ясна річ, викликає проблеми, якщо вона у відносинах/шлюбі.

Юлія

Ці дівчата дуже різкі і грубі з оточуючими. Вони не можуть стримувати емоції і тому близькі дуже страждають від її слів. Вибачатися після сварки, винуватцем якої була вона, не вважає за потрібне справою.

Варвара

Це ім'я як рідкісне, як і егоїстичне. Вона вкрай розважлива. І все робить тільки для своєї вигоди. Їй нічого не варто обдурити людину. Вона нітрохи через це не совіститься. Варвари, зазвичай, вкрай самовпевнені. І б'ються до кінця заради своїх інтересів.

Олександра

Вона завжди змагається. Постійно прагне обігнати інших у всьому. У родині вона одночасно то ласкава, то колюча. Любить активно діяти, на роздуми часу не витрачає. Спочатку вона влипає в авантюру. А потім починає розбиратися - що ж сталося не так.

Алла

Завжди дуже напориста і самовпевнена. Дуже любить себе. Це часто викликає конфлікти з оточуючими. Вона так сильно себе любить і цінує, що частенько віддаляється від людей. І випромінює зарозумілість. Крім того, Алла не просто задавака, а й модниця. І завжди приділяє багато часу зовнішності і одязі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: імена для дівчаток, складний характер


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Імена дівчат, чиє життя наповнене щастям, радістю і дивовижними можливостями. Вони вміють насолоджуватися кожним моментом життя, а удача переслідує їх

Імена для дівчаток які принесуть щасливу долю

Вибираємо Ім'я | 00:30, 09.03.2024

Імена дівчат, чиє життя наповнене щастям, радістю і дивовижними можливостями. Вони вміють насолоджуватися кожним моментом життя, а удача переслідує їх практично завжди. Виходячи з характеристик жіночих імен, дівчата, які приречені на щасливу долю, но

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або

Чому не можна називати дитину на честь родичів?

Дитина | 12:10, 03.03.2024

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або іншого родича. Чому цього робити не варто?

Ім'я буде супроводжувати дитину протягом усього її життя, і буде її візитною карткою. Крім того, воно може вплинути на характер і долю дитини. Тому, в

Як обрати ім'я для дитини, щоб вона виросла щасливою?

Дитина | 14:45, 12.02.2024

Ім'я буде супроводжувати дитину протягом усього її життя, і буде її візитною карткою. Крім того, воно може вплинути на характер і долю дитини. Тому, варто підходити до вибору імені ретельно і обдумано.

Адміністрація соціального забезпечення в США відстежує імена, які давали дівчаткам і хлопчикам, починаючи до 1880 року.  Зокрема, мова піде про імена,

Цікаві імена, якими називали дітей 100 років тому

Вибираємо Ім'я | 00:30, 03.02.2024

Адміністрація соціального забезпечення в США відстежує імена, які давали дівчаткам і хлопчикам, починаючи до 1880 року. Зокрема, мова піде про імена, якими називали дітей в 1923 році.

Майбутня мати розлючена через пропозицію свого чоловіка щодо імені їхньої доньки і говорить, що вже має готові документи на розлучення.

Жінка хоче розлучитися з чоловіком, бо він вибрав жахливе ім'я для дитини

Вибираємо Ім'я | 14:45, 02.02.2024

Майбутня мати розлючена через пропозицію свого чоловіка щодо імені їхньої доньки і говорить, що вже має готові документи на розлучення.

Експерт з дитячих імен розповіла про

Звичне ім'я для хлопчика, яке стане дуже популярним у 2024 році

Вибираємо Ім'я | 09:30, 02.02.2024

Експерт з дитячих імен розповіла про "класичне" ім'я для хлопчика, яке злетить в популярності в 2024 році, оскільки батьки шукають імена, що не входять топ-100.

В останні роки серед популярних дитячих імен почали з'являтися такі незвичні імена, як Джеймс, Шарлотта та Вільям.

На які дитячі імена варто звернути увагу у 2024 році?

Вибираємо Ім'я | 07:40, 02.02.2024

В останні роки серед популярних дитячих імен почали з'являтися такі незвичні імена, як Джеймс, Шарлотта та Вільям.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: