Заздрісників з дітей виховують батьки

Adoption
Date
  • 1745 Переглядів
037e2b06d3455de2e1a3b29eddee0c2b.jpgСумно, але факт: заздрісників з дітей, як правило, виховують їх батьки. Причому не застраховані від цього від цього навіть ті матусі й татусі, які завжди об'єктивно ставляться до своєї дитини, справедливі до неї тощо.


Наприклад, ваша дитина посперечалася з друзями щодо іграшки чи забрала в когось чужу іграшку. "Правильні" батьки завжди будуть на стороні жертви, але слід також подумати й про те, що власній дитині варто запропонувати альтернативу тій іграшці, яку вона не отримала? Якщо цього не зробити, перші прояви заздрості до інших людей будуть проявлятися у вашому малюкові.

Читайте також про 5 найкращих якостей характеру молодого батька.

Не можна шантажувати дитину її мрією: мовляв, зробиш те-то і те-то - отримаєш нагороду Якщо малюк, не впоравшись, залишиться, припустимо, без бажаною іграшки, негативний досвід може закріпитися і маленька людина зробить "логічний" висновок: я поганий, мене не люблять, інші діти кращі. І дитина почне заздрити одноліткам тощо.

Ще один прояв заздрості у дітей - коли маленька людина демонстративно не спілкується з тим, кому він заздрить. Причому заздрісники іноді підмовляють своїх приятелів, частіше однокласників. І об'єкт заздрості нерідко стає загальним ізгоєм. Головне, що слід запам'ятати батькам, - не потрібно порівнювати недоліків своєї дитини з достоїнствами його однолітків.

Заздрісник - це людина з ненормальною самооцінкою, а вона може бути не тільки завищена, а й занижена. І те й інше виникає ще в дитинстві, а причина тут, як правило, в одному - нестачі батьківської уваги. Тому замало тільки купувати дітям подарунки, треба їх любити, цікавитися їхнім життям. Дитина, яка оточена батьківською турботою, зазвичай, без труднощів перемикає свою увагу на інший предмет, а не зациклюється на об'єкті власної заздрості. Завдання мам і тат - уважно спостерігати за малюком, допомогти дитині подолати власні внутрішні конфлікти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання, дитина, батьки, заздрість


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Соцмережі провокують переїдання у дітей

Харчування | 20:00, 02.03.2021

Згідно з новим національним дослідженням США, діти у віці 9-10 років, які проводять більше часу перед екранами, з більшою ймовірністю зіткнуться з компульсивним переїданням через рік.

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робо

Чому діти не повинні боятися помилятись?

Дитина | 07:00, 25.02.2021

Батькам потрібно дозволяти дітям робити помилки, досліджуючи навколишній світ, оскільки це зміцнює їх нейронні зв'язки, необхідні для навчання, а робота в умовах невизначеності допомагає формувати мозок.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Психологи пояснили різницю у вихованні хлопчиків і дівчаток

Психологія | 12:00, 23.02.2021

Підхід до виховання дівчаток і хлопчиків має бути особливий та обдуманий для кожного до дрібниць.

Якщо ви стали помічати, що ваш малюк з кожен днем стає все більш упертішим, нервує і кричить

"Я сам": Криза 3 років і що про неї треба знати

Виховання | 08:00, 21.02.2021

Якщо ви стали помічати, що ваш малюк з кожен днем стає все більш упертішим, нервує і кричить "я сам", значить у нього криза 3 років. Що про неї потрібно знати батькам?

Звісно, іноді у батьків і дітей виникають непорозуміння, це нормально і у цьому немає нічого дивного. Проте, постійні конфлікти - це проблема, яку пот

Психологи розповіли, як уникати конфліктів з дитиною

Психологія | 07:00, 20.02.2021

Звісно, іноді у батьків і дітей виникають непорозуміння, це нормально і у цьому немає нічого дивного. Проте, постійні конфлікти - це проблема, яку потрібно викорінювати. Тому ми наводимо поради психологів, які знають, як уникнути конфліктних ситуацій

Хлопчикам корисно грати у відеоігри

Дитина | 17:00, 19.02.2021

Хлопчики, які регулярно грають у відеоігри у віці 11 років, рідше мають симптоми депресії через три роки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: