Багатодітний Голлівуд - тепер це тренд

Adoption
Date
  • 409 Переглядів
Бути в тренді звично для зірок, тому «багатодітність» набирає обертів. Однак методи виховання в зіркових сім'ях зовсім не схожі на «солодкий сон» для їх нащадків.
7086_zirkovi_batki.jpg (62.2 Kb)


У Голлівуді новий тренд - багатодітні сім'ї. Відомі люди, крім демонстрації своїх талантів, регулярно радують шанувальників, повідомляючи в соцмережах про успіхи своїх підростаючих дітей, або про нову вагітність. Сім'ї, в яких росте більше трьох дітей, все частіше зустрічаються в шоубізі.

1667_jolie-pitt-kids-maleficent.jpg (292.44 Kb)

Знаменитості на подив успішно примудряються поєднувати свою творчість і виховання численних «принців і принцес». У жовтні в багатьох країнах відзначається Міжнародний день дівчаток.

Багато відомих батьків, які виховують дітей в строгості - ні тобі поплакати досхочу, ні телевізор подивитися коли захочеться.

Багато зірок, ну ось жодного разу не помічені в юності як ідеал моральності, вважають, що дітей потрібно тримати в строгості.

Однак щільний гастрольний графік і зайнятість на зйомках не завжди сприяють налагодженню ідеальних відносин з дитиною, але коли гастролі закінчуються і зіркові батьки з'являються вдома. Тут і починається найцікавіше.

6639_beckham.jpg (71.61 Kb)

Замислюючись над питаннями виховання, вони з захопленням вивчають знамениті системи і методи виховання. Більш того, намагаються створити власну схему боротьби з непослухом і вироблення корисних навичок для своїх нащадків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, виховання, виховання дітей, розвиток дитини, знаменитості, зіркові батьки


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо ваш малюк трохи підріс і почав кидати речі, бити дітей, розмазувати їжу - чи потрібно дітям забороняти такі дії?

5 правил, як сказати дитині "не можна"

Дитина | 14:00, 06.12.2017

Якщо ваш малюк трохи підріс і почав кидати речі, бити дітей, розмазувати їжу - чи потрібно дітям забороняти такі дії?

Ваш малюк не хоче ділитися іграшками або солодощами, а ви не знаєте, що робити в такій ситуації - читайте далі.

Як навчити дитину ділитися?

Дитина | 12:30, 05.12.2017

Ваш малюк не хоче ділитися іграшками або солодощами, а ви не знаєте, що робити в такій ситуації - читайте далі.

Домагаючись від дитини мовної активності і чистоти вимови, дорослі забувають про її виховання, ввічливість і тактовність. Мало знати всі «чарівні» сло

Культура поведінки дитини під час розмови

Дитина | 12:30, 30.11.2017

Домагаючись від дитини мовної активності і чистоти вимови, дорослі забувають про її виховання, ввічливість і тактовність. Мало знати всі «чарівні» слова і правильно їх вживати - потрібно ще й контролювати свою поведінку під час розмови.

Дітей ні в якому разі не варто виховувати порізно, тобто залежно від статі (хлопчик-дівчинка). Тому що гендерне виховання може бут небезпечнм для діте

Формування особистості

Виховання | 17:00, 28.11.2017

Дітей ні в якому разі не варто виховувати порізно, тобто залежно від статі (хлопчик-дівчинка). Тому що гендерне виховання може бут небезпечнм для дітей.

У кожного народу, кожній сім'ї свій метод виховання дитини. Якщо дитина провинилась у школі - то її карають. У яких країнах, яке покарання - читайте д

Жорсткі покарання в школах різних країн

Школярі | 17:00, 23.11.2017

У кожного народу, кожній сім'ї свій метод виховання дитини. Якщо дитина провинилась у школі - то її карають. У яких країнах, яке покарання - читайте далі.

Як ми знаємо, телебачення не дуже корисно впливає на здоров'я дітей. Звичайно, можна подивитися мультфільм на кілька хвилин, але щоб цілий день просид

Телевізор в дитячій: залишити чи забрати?

Сімейні справи | 12:30, 17.11.2017

Як ми знаємо, телебачення не дуже корисно впливає на здоров'я дітей. Звичайно, можна подивитися мультфільм на кілька хвилин, але щоб цілий день просиджувати за телевізором - то не варто.

Кожній мамі хочеться, щоб в дитячій кімнаті панував ідеальний порядок. Спочатку його доводиться наводити своїми силами, а потім до нього привчають і д

5 корисних порад, як зберігати дитячі речі

Виховання | 14:00, 16.11.2017

Кожній мамі хочеться, щоб в дитячій кімнаті панував ідеальний порядок. Спочатку його доводиться наводити своїми силами, а потім до нього привчають і дитину.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: