Багатодітний Голлівуд - тепер це тренд

Adoption
Date
  • 269 Переглядів
Бути в тренді звично для зірок, тому «багатодітність» набирає обертів. Однак методи виховання в зіркових сім'ях зовсім не схожі на «солодкий сон» для їх нащадків.
7086_zirkovi_batki.jpg (62.2 Kb)

У Голлівуді новий тренд - багатодітні сім'ї. Відомі люди, крім демонстрації своїх талантів, регулярно радують шанувальників, повідомляючи в соцмережах про успіхи своїх підростаючих дітей, або про нову вагітність. Сім'ї, в яких росте більше трьох дітей, все частіше зустрічаються в шоубізі.

1667_jolie-pitt-kids-maleficent.jpg (292.44 Kb)

Знаменитості на подив успішно примудряються поєднувати свою творчість і виховання численних «принців і принцес». У жовтні в багатьох країнах відзначається Міжнародний день дівчаток.

Багато відомих батьків, які виховують дітей в строгості - ні тобі поплакати досхочу, ні телевізор подивитися коли захочеться.

Багато зірок, ну ось жодного разу не помічені в юності як ідеал моральності, вважають, що дітей потрібно тримати в строгості.

Однак щільний гастрольний графік і зайнятість на зйомках не завжди сприяють налагодженню ідеальних відносин з дитиною, але коли гастролі закінчуються і зіркові батьки з'являються вдома. Тут і починається найцікавіше.

6639_beckham.jpg (71.61 Kb)

Замислюючись над питаннями виховання, вони з захопленням вивчають знамениті системи і методи виховання. Більш того, намагаються створити власну схему боротьби з непослухом і вироблення корисних навичок для своїх нащадків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: діти, виховання, виховання дітей, розвиток дитини, знаменитості, зіркові батьки

Система Orphus


Новини по темі

Любіть дитину просто тому, що вона є. Не за успіхи і досягнення, не за те, що вона гарна або розумна. А тому, що він існує в цьому світі, в цій сім'ї,

Виховати дитину оптимістом

Дитина | 12:30, 13.10.2017

Любіть дитину просто тому, що вона є. Не за успіхи і досягнення, не за те, що вона гарна або розумна. А тому, що він існує в цьому світі, в цій сім'ї, просто так.

Як зробити правильно завуваження дитині і вирішити проблему, сутичку, ситуацію?

Як робити дитині зауваження, щоб вона вас почула?

Сімейні справи | 12:30, 12.10.2017

Як зробити правильно завуваження дитині і вирішити проблему, сутичку, ситуацію?

Бути в тренді звично для зірок, тому «багатодітність» набирає обертів. Однак методи виховання в зіркових сім'ях зовсім не схожі на «солодкий сон» для

Багатодітний Голлівуд - тепер це тренд

Виховання | 12:30, 11.10.2017

Бути в тренді звично для зірок, тому «багатодітність» набирає обертів. Однак методи виховання в зіркових сім'ях зовсім не схожі на «солодкий сон» для їх нащадків.

Не завжди потрібно відмовляти дитині у його проханні, можливо, це для нього багато значить. Підтримуйте свою дитину завжди!

Підтримуйте дитину у будь-яких ситуаціях

Мама | 15:30, 04.10.2017

Не завжди потрібно відмовляти дитині у його проханні, можливо, це для нього багато значить. Підтримуйте свою дитину завжди!

Дитячі клуби, ресторани, дні народження в

Поведінка дитини у громадських місцях і на святах

Дитина | 14:00, 04.10.2017

Дитячі клуби, ресторани, дні народження в "Макдональдсі", парки розваг, свята з аніматорами, ялинки, театральні та циркові вистави, великі торгові центри - все це перевантажує нервову систему дитини.

У кожній країні свої традиції, те ж саме і з дітьми, тобто у різних культурах, по-різному виховують дітей. От наприклад, у Британії дітям одне дозволе

Що можна і не можна дітям у Великобританії

Дитина | 15:35, 29.09.2017

У кожній країні свої традиції, те ж саме і з дітьми, тобто у різних культурах, по-різному виховують дітей. От наприклад, у Британії дітям одне дозволено, а інше - категорично заборонено. Якщо цікаво, то читайте далі.

Діти дуже часто люблять обманювати, але їх брехню можна розпізнати по зміні виразу обличчя, інтонації тощо. Однак, чим старша дитина стає, тим більше

Як відучити дитину брехати?

Дитина | 17:00, 27.09.2017

Діти дуже часто люблять обманювати, але їх брехню можна розпізнати по зміні виразу обличчя, інтонації тощо. Однак, чим старша дитина стає, тим більше вона вчиться маскувати свою брехню, і тим краще у неї це виходить. У подальшому дорослому житті, вон

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: