П'ять правил виховання малюка

Adoption
Date
  • 651 Переглядів
Хочете, щоб дитина виросла самодостатньою та впевненою у собі?

9967_crop_2.jpg (.99 Kb)

1. Навчи малюка цінувати те, що у нього є

Поясни дитині, що будь-яка річ, яка належить їй, вже цінна тим, що саме вона її вибрала, що саме їй її подарували. Починай з дрібниць, і з часом малюк навчиться цінувати все і всіх, хто його оточує.

2. Навчи дитину проявляти ініціативу

Поясни малюкові, що всі діти люблять спілкуватись, що всі хочуть дружити один з одним. І якщо його не запрошують грати, немає нічого ганебного в тому, якщо він сам попроситься у гру.

3. Навчи ділитися з іншими дітьми

Нехай твоя дитина зрозуміє, що ділитися з іншими - приємно і радісно. Цьому, звичайно, краще за все вчити дитину на власному прикладі. А коли ти виходиш з малюком на дитячий майданчик, можна запропонувати йому пригостити друзів цукерками або фруктами.

4. Бути доброзичливим

Поясни малюку, що коли до нього тягнуться інші діти, слід піти їм на зустріч. Адже вони хочуть з ним подружитися, а разом грати завжди веселіше.

5. Навчи дитину не боятися помилок

Дай зрозуміти дитині, що помилятися - це нормально. Але і поясни, що помилки треба виправляти, вчитися на них. Все це ти можеш показувати малюкові на власному прикладі, пояснюючи йому, чому ти допустила помилку і як збираєшся її виправити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб

Слова, які завжди треба говорити своїм синам, навіть якщо вони дорослі

Сімейні справи | 07:00, 28.05.2022

У вихованні синів головну роль повинен грати батько. Він не тільки повинен знайти правильні і дієві слова, але і вміти їх донести до своїх дітей, щоб вони їм допомогли прожити гідне життя.

Виховуючи свою дитину, ми через незнання або через нестачу часу, робимо масу помилок, які впливають на розвиток і світогляд нашого чада.

Помилки у вихованні дітей, які псують їхній характер

Дитина | 05:00, 28.05.2022

Виховуючи свою дитину, ми через незнання або через нестачу часу, робимо масу помилок, які впливають на розвиток і світогляд нашого чада.

Багато з нас неодноразово чули про те, що більшість труднощів у житті дорослої людини (невпевненість в собі, невдачі у відносинах, неможливість знайти

Дитячий психолог розповіла, які слова не можна говорити дитині

Психологія | 05:00, 26.05.2022

Багато з нас неодноразово чули про те, що більшість труднощів у житті дорослої людини (невпевненість в собі, невдачі у відносинах, неможливість знайти себе і т.д.) уходять корінням в дитинство. Психотерапевт Лариса Россол каже, що багато подій з житт

Закони щодо поліцейського допиту неповнолітніх відрізняються в різних країнах. Але зазвичай поліція зобов’язана отримувати згоду батьків перед розмово

Чи можуть органи поліції розмовляти з неповнолітніми без батьків?

Дитина | 19:00, 25.05.2022

Закони щодо поліцейського допиту неповнолітніх відрізняються в різних країнах. Але зазвичай поліція зобов’язана отримувати згоду батьків перед розмовою з неповнолітнім. Поліція має зв’язатися з батьками неповнолітнього і попросити прийти перед допито

Не потрібно бути великим психологом, щоб розуміти: сила маминих слів може або подарувати синові крила, або обрізати їх. І не важливо, скільки йому рок

Фрази, які мама має говорити своєму синові

Психологія | 10:00, 25.05.2022

Не потрібно бути великим психологом, щоб розуміти: сила маминих слів може або подарувати синові крила, або обрізати їх. І не важливо, скільки йому років – п’ять, п’ятнадцять чи тридцять п’ять – кожна з цих фраз буде для нього як бальзам на душу.

Можливості та перспективи здорової сепарації сина від матері залежать від виховання, і тих подій, які відбуваються в дитинстві.

Стадії відділення хлопчика від матері

Дитина | 12:00, 24.05.2022

Можливості та перспективи здорової сепарації сина від матері залежать від виховання, і тих подій, які відбуваються в дитинстві.

Як багато вже написано, про те, якою важливою людиною є батько для своєї дитини. Для дівчинки це перший чоловік, який є визначальним у житті, таким со

Слова, які повинен сказати тато своїй дитині

Тато | 10:00, 24.05.2022

Як багато вже написано, про те, якою важливою людиною є батько для своєї дитини. Для дівчинки це перший чоловік, який є визначальним у житті, таким собі зразком, яким повинен бути чоловік. Для хлопчика, приклад мужності, волі, ставлення до жінки.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: