Про що може розповісти дитячий малюнок

Adoption
Date
  • 82 Переглядів
Аналізуємо кольори, штрихи і все решта
1. Темні кольори. Враховуйте вікові особливості. До 5-7 років багато дітей малюють схематично, а для цих цілей темні олівці підходять оптимально: вони створюють яскравий контраст на папері. З дітьми старшого віку простіше: вони вміють вибудовувати складну композицію і зафарбовувати фон. Якщо небо похмуре, одяг темна, обличчя у чоловічка сумне, тоді і ймовірність того, що дитина пригнічена, зростає.

2. Штрихування. Нерівне, нервове штрихування може свідчити про те, що у дитини ще погано розвинена дрібна моторика. В силу віку перш за все. Але якщо ви розумієте, що малюк намагався виконати завдання добре і він правда вміє краще, то це привід запідозрити підвищений рівень тривожності.

3. Натиск на олівець. Сильний натиск може говорити про високий психомоторний тонус, тобто про те, що малюк емоційно напружений. Особливо якщо весь малюнок виконаний в такій техніці, а деталей і чітких ліній дуже багато і вони чітко прокреслені. Слабкий натиск може натякати на занепад сил, якщо зазвичай малюк так не малює.

4. Розмір чоловічка. Якщо людина вийшла дуже маленькою або малюк зобразив її в кутку листа, це може бути пов'язано з низькою самооцінкою.

5. Поза і вираз обличчя. Якщо герой посміхається, руки протягнуті вперед, пальці і долоні розкриті, швидше за все, так проявляється схильність до екстраверсії і бажання дитини спілкуватися. Велика, помітна фігура, широкі плечі, широко розставлені ноги свідчать про те ж. Якщо герой малюнка вийшов худим, витягнутим в струнку, незграбним, рук у нього немає або вони практично непомітні, пальці або кисті заховані або щільно притиснуті до тулуба, можна подумати про схильність до інтроверсії.

6. Дрібні деталі. Якщо дитина старанно промальовує дрібні деталі (гудзики, бантики, рюшечки, маленькі прикраси, нашивки на одязі і особливо зачіску), це може говорити про демонстративне прагнення виділитися і привернути до себе увагу.

7. Агресивний фон. Якщо у чоловічка сильні руки, об'ємні м'язи, вискалені зуби, на зображенні зображено зброю, ймовірно, дитині не завжди легко виявляти гнучкість і управляти своїми емоціями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: виховання дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Період ламання речей у дітей неминучий

Що робити, якщо дитина зламала чужу іграшку

Дитина | 17:00, 09.01.2020

Період ламання речей у дітей неминучий

Як би це не було складно для вас

Чому важливо вибачатися перед дитиною

Виховання | 14:00, 07.01.2020

Як би це не було складно для вас

Будьте спокійні і методичні

Чотири способи подолати дитячі страхи

Виховання | 16:00, 03.01.2020

Будьте спокійні і методичні

Намагайтеся виправити ситуацію поки малюк не став замкнутим підлітком

Як подолати дитячі комплекси

Виховання | 21:00, 02.01.2020

Намагайтеся виправити ситуацію поки малюк не став замкнутим підлітком

Чи є вправи, які полегшать цей процес?

Як навчити дитину розрізняти "ліво" і "право"

Виховання | 14:00, 31.12.2019

Чи є вправи, які полегшать цей процес?

Як ви можете виховати малюка?

Шість способів навчити дитину бути доброю

Виховання | 11:00, 31.12.2019

Як ви можете виховати малюка?


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: