Як навчити дитину заробляти гроші у дорослому житті?

Adoption
Date
  • 118 Переглядів
Дуже важливоз раннього віку пояснити дитині, що гроші - не фетиш, але без них жити "якісно" і комфортно просто неможливо.

2832_ya79d79755.jpg (21.07 Kb)

Як навчити дитину заробляти гроші?

Дати потрібні для ведення бізнесу знання
Будь-який бізнес необхідно розуміти зсередини, а це не так-то просто. На жаль, у наших школах немає уроку підприємництва, який так потрібен для майбутнього покоління. Тому все в руках батьків - навчи дитину створювати бізнес-план, прораховувати всі витрати, знаходити інвесторів, переконувати їх вкладати гроші в цей проект.

Всі ці знання, навіть у спрощеному вигляді, дуже знадобляться дитині в майбутньому житті. Але їх треба підкріпити практикою. Дай дитині завдання, наприклад, контролювати сімейний бюджет. Це допоможе виховати відповідальність, самостійність, уміння приймати рішення, а також вона буде розуміти, що таке гроші, звідки вони беруться і як планувати витрати.

Заохочувати «малий бізнес»
У США розповсюджений вид діяльності школярів - пекти і продавати печиво або готувати і продавати лимонад. Зроби таке і зі своєю дитиною. Перший раз ти можеш подати йому ідею, а як все це організувати нехай вона придумає сама. І завжди заохочуй завзяття свого малюка: дочка задумала робити іграшки з дроту і продавати - нехай займається, син влаштував перукарню у дворі - нехай займається, хоч це і загрожує присутністю інших дітей.

Якщо у дітей є якісь підприємницькі задатки, головне - не погубити їх, а навпаки примножити.

Менше обмежувати дитину
Коли ти обмежуєш дітей, не даєш їм вибору, змушуєш робити тільки так, а не інакше, то вони ростуть слабовільними і ведучими, а не лідерами. Часто такі діти сором'язливі, бояться відповідальності, бояться приймати рішення і в майбутньому ці якості і невпевненість в собі нікуди не йде.

Менше забороняй, менше став ультиматумів, а давай більше вибору. Тоді і в майбутньому вона не буде тільки коритися наказам свого начальства, але і проявляти активність, ініціативу, створювати своє, а значить і заробляти собі на безбідне життя (а тобі на безбідну старість, якщо вона, звичайно, захоче допомагати тобі матеріально).

Зверни увагу на улюблене заняття дитини
Не нав'язуй кар'єру юриста або іншого «високооплачуваного фахівця». Справа, до якої лежить душа, завжди приносить більший дохід. Тому не намагайся змінити рішення дитини і не кажи «або ти йдеш в медичний, або я помру». Навіть якщо дитині подобається малювати, вона може стати художником, чиї картини будуть продавати за тисячі євро. Якщо їй подобається грати на гітарі, вона може стати музикантом, який збирає стадіони. Повір у дитину і дай їй волю, а далі вона вже зробить все сама.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: навчити, дитина, заробляти гроші


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Негативні наслідки залякування дітей

Виховання | 17:00, 11.01.2021

Часто батьки лякають дітей бабайками та Бабою Ягою. Але такі залякування можуть зашкодити дитячій психіці.

Дитина соромиться: як поводитись батькам?

Дитина | 22:00, 07.01.2021

Кілька корисних порад для батьків сором'язливих дітей.

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Як навчити дитину самостійно приймати рішення?

Дитина | 05:50, 07.01.2021

Дитина, дорослішаючи, вчиться мислити і самостійно приймати рішення. Але якщо їй це не дуже вдається, як батькам допомогти?

Чому дитина сумує?

Психологія | 11:00, 06.01.2021

Психологи пояснили, чому діти можуть сумувати.

Комп'ютерні ігри: чи дозволяти дитині?

Виховання | 15:30, 05.01.2021

У більшості ігор немає нічого поганого: вони розвивають логічне мислення і швидкість реакції. Тому не дуже розумно забороняти всі ігри без винятку.

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як

Як виховувати дитину, щоб вона вас не тільки чула, а й розуміла?

Дитина | 06:50, 04.01.2021

Багато дітей роблять вигляд, що уважно слухають маму і тата, а потім все одно роблять по-своєму. Чому так відбувається? Як "достукатись" до сласної дитини?

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Як заспокоїти дитячу істерику без стресів для дорослих

Дитина | 05:45, 04.01.2021

Діти - не завжди милі і чемні, іноді й у них бувають погані дні, поганий настрій, що не рідко призводить до істерики. Як цього уникнути?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: