10 заповідей для батьків: від новонародженого до підлітка

Adoption
Date
  • 4670 Переглядів
Бути батьками - велика відповідальність, але часто вона лякає. Важко зрозуміти, як поводитися з дитиною, як краще її виховувати, тому необхідно знати правила виховання, які зможуть допомогти відчувати себе впевнено та спокійно поряд з дитиною.

Перша заповідь для новонароджених: Розслабтеся і насолоджуйтеся

Звичайно, це здається дуже нелегким - розслабитися, коли немовля кричить яку ніч підряд. Або насолоджуватися життям, коли тебе чекає гора мокрих пелюшок. І, все ж таки, постарайтеся знайти гарне і приємне у своїх численних обов'язках і своїй невпинній турботі про малюка.

Друга заповідь для новонароджених: Безпека

Про безпеку немовляти треба дбати з перших днів його життя. Бортики на сповивальному столику, захист від гострих кутів, безпечні дитячі меблі, посуд та іграшки - ви просто зобов'язані все передбачити і заздалегідь вжити заходів.

Третя заповідь для дитсадку: Терпіння

Коли дитина має здатність рухатися туди, куди їй хочеться, і до того ж ще і говорити, батьківське терпіння починає піддаватися великим випробуванням. Пам'ятайте, що приблизно до чотирирічного віку дитину майже неможливо втихомирити словами і доводами розуму. Втихомирити примхливу істерику в людному місці - теж.

Четверта заповідь для дитсадку: Сон

Відомо, що, як правило, діти починають вередувати, коли вони втомлюються або не виспалися. Одним дітям потрібна більша кількість годин сну, іншим - менше. Але в будь-якому разі разі, якщо дитина починає безпричинно (як вам здається) вередувати і плакати, то, швидше за все, вона просто втомилася. Покладіть її трохи поспати, навіть якщо вона у вас давно вже не спить вдень, і через годину знову отримаєте нормальну дитину.

П'ята заповідь для дитсадку: Читайте

Спільне читання подарує вам чудові хвилини, проведені наодинці з малюком, розвине у нього мову, уяву і фантазію, і на все життя подарує йому дивовижний світ книг.

Шоста заповідь для школяра: Дозвольте йому бути активним

Настає час, коли дитині пора відчувати себе значним і корисним. Дозвольте дитині допомагати вам. багато рухатися тощо.

Сьома заповідь для школяра: Розклад

Досить твердий розпорядок дня школяра допоможе йому уникнути стресів і зайвого занепокоєння.

Читайте також як стати супертатом.

Восьма заповідь для підлітка: Відповідальність

Відповідальність піднімає практичні навички на новий рівень. Краще всього скласти і повісити на стіну або холодильник список справ і доручень, за які підліток несе відповідальність і які він може і повинен успішно виконувати без щоденних нагадувань.

Дев'ята заповідь для підлітка: Дисципліна і особистий простір

Підліток повинен чітко знати, де починаються і де закінчуються межі його поведінки. Хоча підліткам та необхідна свобода, їм все ще дуже потрібно відчувати, що ви про них дбаєте.

Десята заповідь для всіх: Довіряйте своїй інтуїції

Бути батьками нелегко. Немовля у всьому залежить від вас, а вам починає здаватися, що ви зовсім нічого не знаєте і не вмієте з ним поводитися.
Проте інтуїція - краща за будь-які книги для дітей будь-якого віку.

За матеріалами "MyJane".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, батьки, виховання


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дитина десь підхопила нові для себе слова, і починає їх радісно вживати. Вітаємо, це новий етап знайомства зі світом. Малюки проходять через кілька ти

Дитина прийшла з садочку і сказала слово з трьох букв: як діяти батькам?

Психологія | 08:00, 15.01.2022

Дитина десь підхопила нові для себе слова, і починає їх радісно вживати. Вітаємо, це новий етап знайомства зі світом. Малюки проходять через кілька типових стадій знайомства з «непристойними» словами: після двох років настає час «туалетної» тематики

Підлітковий вік — час пошуку опори і визнання, і допомога дорослих у цей період дуже важлива

Як вберегти підлітків від страшних рішень?

Психологія | 05:00, 15.01.2022

Підлітковий вік — час пошуку опори і визнання, і допомога дорослих у цей період дуже важлива

Дорослі відносно непогано вміють зберігати самовладання, навіть якщо в душі їм дуже хочеться голосно лаятись і тупотіти ногами прямо посеред вулиці. А

Як навчити дитину справлятися з гнівом?

Дитина | 23:00, 14.01.2022

Дорослі відносно непогано вміють зберігати самовладання, навіть якщо в душі їм дуже хочеться голосно лаятись і тупотіти ногами прямо посеред вулиці. А ось діти справляються із цим не так добре і не стримують емоцій.

Безпритульні тварини, живодерство — все це роблять дорослі, яким колись батьки не змогли або забули пояснити, чому важливо дбати про тварин і природу.

Як говорити з дитиною про відповідальність за тварин?

Дитина | 19:00, 14.01.2022

Безпритульні тварини, живодерство — все це роблять дорослі, яким колись батьки не змогли або забули пояснити, чому важливо дбати про тварин і природу. Діти і самі часто виявляють жорстокість до тварин, відбувається це через вік і тому що їм ще не дов

Так, всі ми по сто разів говоримо своїм дітям «двері нікому не відчиняй», «не розмовляй з незнайомими», «нікуди не йди». Але  діти не зовсім готові до

Правила безпеки: що має знати дитина трьох-шести років?

Дитина | 09:00, 14.01.2022

Так, всі ми по сто разів говоримо своїм дітям «двері нікому не відчиняй», «не розмовляй з незнайомими», «нікуди не йди». Але діти не зовсім готові до небезпечних ситуацій.

Що слід знати батькам, щоб виховати психологічно здорових дітей та допомогти братам і сестрам зрозуміти один одного — в програмі На перспективу розпов

Як виховувати дітей в багатодітній родині?

Дитина | 10:00, 13.01.2022

Що слід знати батькам, щоб виховати психологічно здорових дітей та допомогти братам і сестрам зрозуміти один одного — в програмі На перспективу розповідає сімейна психотерапевтка Світлана Арефнія.

У кожної дитини є дві базові потреби: в любові і в пізнанні. Ми знаємо, що зіпсувати малюка любов’ю неможливо і готові видати хоч 100 порцій. Йому пот

10 способів нашкодити дитині, намагаючись виростити її успішною і щасливою

Дитина | 08:00, 13.01.2022

У кожної дитини є дві базові потреби: в любові і в пізнанні. Ми знаємо, що зіпсувати малюка любов’ю неможливо і готові видати хоч 100 порцій. Йому потрібні пізнання? Відмінно. З цим сьогодні теж немає проблем: розвивальні іграшки для новонароджених,

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: