Вітаміни, які допоможуть завагітніти

Adoption
Date
  • 5576 Переглядів
Багато сучасних лікарів схильні до думки, що вагітним жінкам і жінкам, які планують вагітність, приймати вітамінні комплекси не обов'язково. Тим не менше, прийом фолієвої кислоти і калій йодиду корисно впливає на майбутніх матусь, а ось вживання вітамінів А і Е може сильно нашкодити.

Калію йодид

Йодид калію або «йодомарин» - ще один важливий вітамін для вагітних і тих, хто планує зачаття дитини. Для вагітних достатньо приймати 1 таблетку (200 мкг) на день. Йодомарин приймають в профілактичних цілях, попереджаючи розвиток йододефіцитних захворювань, офтальмологічних захворювань, захворювань щитовидної залози тощо.

Вітаміни А і Е

Ці мікроелементи багато лікарів радять приймати під час вагітності і до зачаття. Однак ніхто не може пояснити, звідки з'явилася така рекомендація.Таку думка склалася в 70-х роках, проте сучасні дослідження показали, що прийом вітамінів А і Е не є профілактичним засобом при загрозі викидню, не сприяє швидкому зачаттю.

Фолієва кислота

Для поділу клітин і синтезу ДНК в організмі має бути достатньо водорозчинного вітаміну - фолієвої кислоти. При нестачі цього вітаміну в організмі жінки можуть виникнути патології розвитку нервової трубки у дитини: відсутність головного мозку, щілини хребта, розщеплена губа тощо.

Правильне харчування і режим дня

Жінкам, які планують вагітність, рекомендовано правильне і різноманітне харчування і часті прогулянки на свіжому повітрі, що дозволить уникнути дефіциту вітаміну Д. Однак прогулянки краще перенести на ранковий або вечірній час, щоб уникнути згубного впливу сонця.

За матеріалами "Mama66.ru".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, зачаття, вітаміни, планування, дитина


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Багато людей борються з нестачею енергії і втомою протягом дня за допомогою кави і енергетичних напоїв.

Вітамін для боротьби з втомою

Вітаміни | 23:30, 14.07.2021

Багато людей борються з нестачею енергії і втомою протягом дня за допомогою кави і енергетичних напоїв.

Численні дослідження щодо впливу вітаміну D на ризик розвитку ковіду приходили до протилежних результатів. А нове показало, що вітамін все ж може заст

Вітамін D для лікування COVID-19

Вітаміни | 10:30, 06.07.2021

Численні дослідження щодо впливу вітаміну D на ризик розвитку ковіду приходили до протилежних результатів. А нове показало, що вітамін все ж може застосовуватися в справі боротьби з коронавирусною інфекцією.

Побічним ефектом дефіциту вітаміну B12 є

Вітамін B12: симптоми дефіциту

Вітаміни | 20:30, 01.07.2021

Побічним ефектом дефіциту вітаміну B12 є "мегалобластна анемія", що характеризується аномально високими еритроцитами.

Мед, лимон і фейхоа - вітамінна бомба.

Фейхоа поповнить організм вітамінами

Вітаміни | 23:30, 29.06.2021

Мед, лимон і фейхоа - вітамінна бомба.

Вперше препарат на основі бичачої крові почали випускати в Швейцарії, в 1890 році і тоді ж він отримав свою назву, яка в перекладі з латині означає «н

Чи справді корисний для дитини гематоген

Вітаміни | 07:00, 24.06.2021

Вперше препарат на основі бичачої крові почали випускати в Швейцарії, в 1890 році і тоді ж він отримав свою назву, яка в перекладі з латині означає «народження крові». Перший гематоген випустили у вигляді мікстури з крові та яєчного жовтка і досить у

Якщо дитина достатньо часу перебуває на свіжому повітрі влітку, чи потрібно додатково ще приймати вітамін Д?

Чи потрібно дитині влітку приймати вітамін Д?

Вітаміни | 12:00, 21.06.2021

Якщо дитина достатньо часу перебуває на свіжому повітрі влітку, чи потрібно додатково ще приймати вітамін Д?

Колись школярі вживали риб'ячий жир, так як вважалося, що він позитивно впливає на процеси росту. І ось тепер встановлено, що цей компонент допомагає

Добавки, які допоможуть подолати депресію

Вітаміни | 14:00, 19.06.2021

Колись школярі вживали риб'ячий жир, так як вважалося, що він позитивно впливає на процеси росту. І ось тепер встановлено, що цей компонент допомагає боротися з депресією.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: