Секс і вагітність: обираємо безпечні пози

Adoption
Date
  • 13201 Переглядів
У сексі під час вагітності немає нічого надприродного, але кількість сексуальних контактів, швидше за все, скоротитися. Найчастіше це відбувається з ініціативи жінки - вона боїться, що активне статеве життя може негативно позначитися на дитині. Якщо дружина дійсно так думає - чоловікові варто її заспокоїти. З дитиною нічого поганого не станеться, адже вона надійно захищена в амніотичному заповненому рідиною мішечку. Навіть дуже грубий секс їй не зашкодить.

Для багатьох чоловіків вагітність дружини - свого роду підтвердження їх мужності, їхнього чоловічого начала. Кожен представник сильної половини людства потай побоюється безплідності і вагітність дружини це доказ того, що він - справжній Чоловік. Тому в перший триместр чоловік відчуває особливу ніжність і прихильність по відношенню до своєї жінки, і це часто відбивається і на сексуальному житті.

Очікування дитини - серйозне випробування для сексуальних відносин подружжя. Але, безсумнівно, жінці важче, і уважний чоловік повинен зробити все, щоб дружина як і раніше відчувала себе коханою і бажаною.

Перш за все , чоловік у ліжку з вагітною дружиною не має мовчати. Треба частіше говорити з нею про її та свої страхи, бажаннях і сумніви. Слід подумати й про те, щоб привнести у ваші сексуальні відносини щось нове - наприклад, нові, більш зручні для жінки позиції, особливо в останні місяці вагітності.

Якщо сексуальні відносини доставляють жінці більше незручностей, ніж задоволення, є багато інших способів отримати сексуальне задоволення. Взаємна мастурбація, оральний секс, або вібратори можуть бути настільки ж приємні, як і «традиційний» секс.

Щоб заняття сексом під час вагітності були приємними, треба вибрати відповідні пози, аби уникнути тиску на живіт жінки.

Найпопулярніші безпечні пози для занять сексом під час вагітності:

- Під кутом. Це дуже зручна поза, яка є похідною від колінно - ліктьової позиції. Чоловік знаходиться позаду, а жінка лежить на спині.

- Наїзниця. Ця поза найпопулярніша у всьому світі. Така поза практикується всіма жінками і не тільки тими, які знаходяться в цікавому положенні. Багато пар її практикують аж до пологів. Але з цією позицією треба бути обережнішими, тому що вона забезпечує глибоке проникнення. І для жінки вона може бути втомлюючою.

- Чоловік ззаду. Жінка перебуває в колінно-ліктьовій позиції, чоловік, відповідно ззаду. Багато пар її практикують і в звичайний час. Така позиція допомагає жінці розслабитися, немає тиску на живіт, чоловік в повній мірі може контролювати ситуацію. Так само можна підкласти під груди жінки подушки для зручності.

- Жінка на боку, чоловік ззаду. Багато пар практикують її при вагітності інтуїтивно. Вона є найбезпечнішою позою сексу при вагітності. Заняття сексом в такій позі не стомлюють жінку і дають можливість чоловіку пестити свою партнерку.

Тому цих правил варто дотримуватися, аби ваше статеве життя під час вагітності залишалося таким же захоплюючим, і щоб ваш малюк народився здоровим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: секс, вагітність, пози


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Не дарма кажуть, що дитинка, яка перебуває у животі своєї мами, відчуває усе: як негативні емоції, так і позитивні. Тепер про це розповіли більш детал

Як стреси вагітної жінки впливають на стан її плоду?

Я вагітна | 22:40, 29.11.2020

Не дарма кажуть, що дитинка, яка перебуває у животі своєї мами, відчуває усе: як негативні емоції, так і позитивні. Тепер про це розповіли більш детально фахівці.

Якщо вдома є котики, їх потрібно показати ветеренару і пройти всі обстеження перед плануванням вагітності. Ось чому

Вагітним не можна "спілкуватися" з котиками

Я вагітна | 22:45, 28.11.2020

Якщо вдома є котики, їх потрібно показати ветеренару і пройти всі обстеження перед плануванням вагітності. Ось чому

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) виробляється клітинами плідного яйця, з яких потім формується плацента. Цей гормон складається з двох субодиниць

Коли і як робити тест на вагітність?

Я вагітна | 20:40, 27.11.2020

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) виробляється клітинами плідного яйця, з яких потім формується плацента. Цей гормон складається з двох субодиниць – альфа і бета. α-ХГЧ –­­ присутній в жіночому організмі завжди, а β-ХГЛ – характерний ли

Психологи наводять кілька ознак, які свідчать про те, що ваші стосунки не готові до появи дитини.

Як зрозуміти, що чоловік готовий до дітей?

Плануємо дитину | 07:00, 27.11.2020

Психологи наводять кілька ознак, які свідчать про те, що ваші стосунки не готові до появи дитини.

Забруднення повітря провокує викидні

Я вагітна | 23:00, 26.11.2020

Якщо вагітна жінка вдихає брудне повітря, то впродовж тижня в неї може бути ризик викидня на 16%.

Екологічна експертна група з США назвала низку продуктів з цієї категорії небезпечними для здоров'я.

Найбільш небезпечні види риби для вагітних

Я вагітна | 00:45, 25.11.2020

Екологічна експертна група з США назвала низку продуктів з цієї категорії небезпечними для здоров'я.

Забобони українських вагітних шокували американок

Я вагітна | 22:00, 24.11.2020

Деякі забобони та прикмени шокували американських жінок.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: