Как родить здорового ребенка - неинвазивный пренатальный тест Панорама

Adoption
Date
  • 570 Переглядів
Современная пренатальная диагностика помогает на ранних сроках беременности узнать о здоровье будущего ребенка. Неинвазивный пренатальный тест (НИПТ) Панорама - новейший метод, который безопасно и точно выявляет синдром Дауна и другие хромосомные патологии, а также устанавливает пол плода.

2540_pregnant.jpg (26.05 Kb)


НИПТ Панорама имеет высокую точность, более 99%, это намного выше, чем традиционные скрининговые тесты, и, в отличие от инвазивных процедур, таких как амниоцентез, не несет в себе риска выкидыша.

Тест доступен уже с 9 недель беременности. Результаты готовы в течение 10 рабочих дней. Неинвазивный тест Панорама выполняется для одноплодной и двуплодной беременности, беременности с донорской яйцеклеткой и с использованием ЭКО.

Для НИПТ Панорама нужно всего 20 мл венозной крови беременной матери. Анализируется ДНК плода, которая циркулирует в материнском кровотоке.

fetal-dna.jpg (21.3 Kb)

Отзыв о неинвазивном пренатальном тесте Панорама

"Когда на 11-й неделе УЗИ показало ширину воротникового пространства на верхней границы нормы, у меня началась тревога. И хотя врач успокоила меня и не направляла на дальнейшее обследования, мы с мужем решили перестраховаться и сделать неинвазивный пренатальный тест Панорама. Это было лучшее решение за всю беременность. Я обрела спокойствие и наслаждалась беременностью оставшиеся 30 недель. Результат - низкий риск, пол плода - девочка. "


Кристина, г. Киев

2093_logo-mama-papa.pngПредставительство лаборатории Натера в Украине - Медико-генетический центр "Мама Папа". Телефоны (067) 578-05-00, (063) 578-05-00, (066) 578-05-00.

Города, где можно сдать тест Панорама: Киев (ул. Льва Толстого 21), Днепр, Винница, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кривой Рог, Кременчуг, Кропивницкий, Луцк, Львов, Николаев, Одесса, Полтава, Харьков, Херсон, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: НИПТ Панорама


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Автори нового дослідження розповіли, що викидні, які повторюють до 20-го тижня вагітності зачіпають близько 1% жінок. Причини цього можуть бути різні,

Чим корисний оральний секс для жінок

Секс | 00:20, 05.04.2019

Автори нового дослідження розповіли, що викидні, які повторюють до 20-го тижня вагітності зачіпають близько 1% жінок. Причини цього можуть бути різні, найбільш поширеними вважаються аномалії матки і ендокринні порушення.

В ході масштабних експериментів, які тривали протягом 10 років, науковці з США прийшли до висновку, що у дітей, які зачаті шляхом ЕКЗ, ймовірність роз

Зачаті діти в результаті ЕКЗ частіше хворіють на рак

Зачаття | 09:30, 04.04.2019

В ході масштабних експериментів, які тривали протягом 10 років, науковці з США прийшли до висновку, що у дітей, які зачаті шляхом ЕКЗ, ймовірність розвитку раку в рази вища.

Шведські вчені визначили найбільш сприятливий і несприятливий час для зачаття дитини.

Місяць, який не підходить для зачаття

Зачаття | 09:30, 31.03.2019

Шведські вчені визначили найбільш сприятливий і несприятливий час для зачаття дитини.

Якщо жінка мріє про вагітність, то важливо дотримуватися правильного режиму харчування. Як стверджують фахівці, щоб зачати здорового малюка, потрібно

Які їсти продукти, щоб швидко зачати дитину

Зачаття | 09:30, 27.03.2019

Якщо жінка мріє про вагітність, то важливо дотримуватися правильного режиму харчування. Як стверджують фахівці, щоб зачати здорового малюка, потрібно включити в раціон 10 продуктів, такі як яйця, бобові, насіння і рибу.

Науковці з Китаю дізналися, що існує певна закономірність між статтю майбутнього малюка і вагою мами чи тата.

Вага чоловіка впливає на стать майбутньої дитини

Тато | 23:30, 27.02.2019

Науковці з Китаю дізналися, що існує певна закономірність між статтю майбутнього малюка і вагою мами чи тата.

Наукові співробітники провели експеримент, який тривав 8 років. В результаті з'ясувалося, що поради стосовно харчування для здорового серця і способу

Що потрібно їсти, щоб швидше завагітніти

Зачаття | 09:30, 23.02.2019

Наукові співробітники провели експеримент, який тривав 8 років. В результаті з'ясувалося, що поради стосовно харчування для здорового серця і способу життя також підходять і для фертильності.

Каріотипування - стандартне цитогенетичне дослідження на підставі аналізу хромосом культивованих лімфоцитів периферичної крові, яке проводиться з мето

Для чого робити каріотипування подружжю

Сімейні справи | 09:30, 18.02.2019

Каріотипування - стандартне цитогенетичне дослідження на підставі аналізу хромосом культивованих лімфоцитів периферичної крові, яке проводиться з метою виявлення порушень кількості і структури хромосом.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: