Підбори знижують шанси на зачаття

Adoption
Date
  • 967 Переглядів
Каблуки або шпильки можуть завадити зачати дитину.
7084_kabluki.jpg (28.32 Kb)


Досліджуючи проблеми безпліддя, лікарі перевіряють навіть божевільні теорії. Медикам вдалося з'ясувати, що причини нездатності зачати можуть бути не тільки в організмі, але і в голові - так зване психологічне або стресове безпліддя. На вірогідність зачаття впливає і раціон, і режим дня, і вага, і стан здоров'я, і, зрозуміло, вік. А тепер додався ще один фактор - каблуки.

Експерти заявили, що туфлі на високих шпильках і навіть на стійких підборах просто вбивають жіночу фертильність. А все тому, що таке взуття нефізіологічне. У спробах здаватися вищим ми зміщуємо наш центр ваги. І це загрожує не тільки підвищеними шансами спіткнутися і впасти. Каблуки змушують нас неприродно нахилятися вперед - виходить, на мисок стопи припадає основний тиск, перенесений з п'яти, а компенсувати це наше тіло намагається, нахиляючи вперед тазову область.

«У такому положенні органи в черевній порожнині стискаються, - пояснює Девід Мій, один з учасників дослідження. - Це може привести до порушень менструального циклу, зробити його більш болючим, а головне - знизити фертильність».

Експерти забракували лише те взуття, де каблук вищий 8 см. При нинішній моді на кросівки і кеди, яка дозволяє носити зручне взуття хоч з джинсами, хоч з сукнями, засмучуватися і зовсім не варто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: каблуки, шпильки, шкода для здоров'я, безпліддя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: