Проблеми з холестерином викликають безпліддя

Adoption
Date
  • 271 Переглядів
На які показники варто зважати?

9077_shenskoe-besplodie.jpg (33.04 Kb)


Дослідники з університету Джона Хопкінса виявили, що порушення процесу регуляції холестерину в організмі жінки можуть ставати причиною проблем із зачаттям. У свою чергу, причиною підвищення холестерину в крові є певні генетичні зміни.

Як було встановлено фахівцями, один і той же змінений ген бере безпосередню участь не тільки в регуляції рівня холестерину, а й у виробленні так званого гормону вагітності прогестерону. Нові висновки були зроблені вченими в ході проведення серії експериментів на лабораторних мишах. Крім того, медики проаналізували дані 274 жінок, які не могли завагітніти природним шляхом і були змушені звернутися до процедури екстракорпорального запліднення (ЕКЗ). Виявилося, що ні одна з випробовуваних, у яких були зафіксовані зміни в гені під назвою SCARB1, в результаті перенесення в матку штучно заплідненого ембріона так і не завагітніла.

При цьому інформацію про генетичні мутації можна отримати на основі спеціального аналізу крові. Як пояснює один з провідних авторів дослідження, професор медичної школи при університеті Аннабель Родрігес, жіноче безпліддя досі є не надто добре вивченим питанням, і причини його насправді дуже різні. Однак вже на сьогоднішній момент відомо, що велике значення в даному відношенні мають спадкові фактори. Найближчим часом учені планують розробити методику лікування даних порушень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: безпліддя


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: