Сім факторів, які впливають на зачаття

Adoption
Date
  • 119 Переглядів
"Винна" не завжди жінка

1532_99.jpeg (75.94 Kb)


1. Вік: після 35 років зменшується вироблення тестостерону і кількість сперматозоїдів в спермі.

2. Вага: зайві кілограми призводять до гормонального дисбалансу, пригнічують ендокринну функцію яєчок, зменшують кількість сперми і рухливість сперматозоїдів.

3. Паління: негативно позначається на ДНК сперматозоїдів. Крім того, насіннєва рідина курця більше схильна до агресивного впливу слабокислою середовища піхви, що зменшує шанси сперматозоїда на «виживання».

4. Алкоголь: знижує рівень тестостерону в організмі і негативно впливає на вироблення яєчками здорової сперми.

5. Перегрів (лазня, сауна, синтетична нижня білизна, ватяні ковдри): сперматозоїди дуже чутливі до тепла, адже процес їх формування проходить при температурі, яка на 1-2 градуси нижче температури внутрішніх областей тіла.

6. Травми пахової області, тісний одяг, потенційно небезпечні види спорту - велосипедний, єдиноборства.

7. Погана екологія і умови проживання: забруднене повітря, робота з високотоксичними речовинами, підвищений рівень радіоактивного випромінювання.

На відхилення основних показників сперми від норми також можуть впливати: порушення в функціонуванні яєчок, передміхурової залози і ряду дрібних статевих залоз. Обстеження чоловіка урологом дозволить зробити висновки про можливу наявність будь-яких хвороб або схильності до них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: зачаття


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі
Визначаємо правильність цього методу

Календарний метод визначення овуляції - в чому його ненадійність?

Зачаття | 15:00, 15.03.2020

Визначаємо правильність цього методу


Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, ї


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: