Як ендометріоз може вплинути на зачаття малюка

Adoption
Date
  • 379 Переглядів
Чи це "безнадійний" випадок?

8311_887.jpeg (45.18 Kb)

Ендометріоз - це розвиток тканини, схожої по структурі з ендометрієм (слизовою оболонкою всередині порожнини матки), за межами її звичайного розташування. Його осередки можуть проростати в навколишні тканини і органи, а клітини - поширюватися по кровоносних і лімфатичних судинах.

Недуга може протікати як безсимптомно, так і з болями, рясними менструаціями і кров'яними виділеннями між ними.

Після операції з приводу ендометріозу вагітність наступає в 60%, при великому ендометріозі - в 30% випадків. Якщо протягом 2 з половиною років після неї завагітніти не вдалося, ймовірність зачати дитину самостійно невелика.

Ендометріоз може стати причиною безпліддя, оскільки він викликаний в тому числі гормональним дисбалансом в організмі жінки. Він заважає нормальному формуванню яйцеклітин і закріпленню ембріона в порожнині матки, робить маткові труби непрохідними. Лікується недуга як медикаментозно, так і за допомогою оперативного втручання. Якщо жінка планує народження дитини, її намагаються лікувати консервативними методами.

Якщо вагітність вже наступила, вона проходить досить гладко. Але недуга може підвищити ризик звичної невиношування в I триместрі і передчасних пологів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, ендометріоз


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі
Визначаємо правильність цього методу

Календарний метод визначення овуляції - в чому його ненадійність?

Зачаття | 15:00, 15.03.2020

Визначаємо правильність цього методу


Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або

Китайський гороскоп зачаття дитини. Коли найкращий час?

Зачаття | 04:34, 05.03.2020

Від дати народження людини залежить її доля, дана від Прирoди. У момент народження дитини на неї діють енергії, які формують натальну карту людини або карту долі ба цзи. У кожної людини будуть свої енергії, що визначають її сильні і слабкі сторони, ї


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: