Завмерла вагітність - симптоми, причини та наслідки патології

Adoption
Date
  • 2974 Переглядів
Завмерла вагітність може статися з жінкою будь-якого віку, а причинами патології є численні фактори. Майбутні матусі мають знати ознаки завмерлої вагітності та вміти вчасно визначити цю проблему.

2013011450f40eaa23163.jpg (22.6 Kb)


Завмерла вагітність - патологія розвитку вагітності, про небезпеку якої більшість майбутнім мам не має уявлення. Завмерла вагітність – це припинення розвитку і росту плода, його повна загибель. Вона може виникнути на всіх термінах вагітності. Найбільш часто завмерла вагітність зустрічається в першому триместрі. Подальший розвиток подій може спровокувати запальні процеси в організмі жінки і інших неприємних наслідків. Завмерла вагітність, причини якої можуть бути і неявними, може представляти визначено серйозну небезпеку для майбутнього потомства. Ознаки завмерлої вагітності можуть з’явитися як на самих ранніх, так і на більш пізніх термінах. Однак, звичайно ж, симптоми вагітності, що завмерла в другому триместрі радикально відрізняються від ознак на ранніх термінах вагітності.

Симптоми
Завмерла вагітність на ранніх термінах часто не супроводжується якими-небудь явними ознаками. Першим «дзвінком», який може свідчити про виникнення проблем, може стати раптове припинення токсикозу, за умови, що він був у жінки. До того ж проходять всі явні симптоми, які свідчать про наявність вагітності: зменшення базальної температури, біль у молочних залозах. Як правило, жінка, яка перебуває на ранньому терміні вагітності, може не надати значення даним симптомам. Завмерла вагітність на пізньому терміні проявляється по-різному. Це можуть бути і кров’янисті виділення і біль в низу живота. Подібні симптоми говорять про можливість викидня внаслідок відшарування плодового яйця. Ознаки вагітності, що завмерла на пізніх строках не залишаються без уваги жінки. Завмерла вагітність на пізніх термінах характеризується також припиненням ворушіння дитини. На жаль, навіть досвідчені гінекологи не беруться стверджувати, як точно визначити завмерла вагітність в домашніх умовах. Живіт жінки може збільшуватися, як колись, аналізи крові можуть відображати наявність вагітності. Але, на жаль, при цьому розвивається не плід, а порожня всередині плідна оболонка.

Причини
Причин завмерлої вагітності багато: гормональні порушення в організмі жінки, хромосомні порушення у плода, хронічні інфекції, гострі інфекційні захворювання та ін. Однак найбільш поширені і часто зустрічаються причини цього захворювання – зловживання майбутньою мамою алкоголем, сигаретами чи наркотиками, а також такі типові захворювання, як герпес, хламідіоз, токсоплазмоз і т.п. Зрозуміло, якщо жінка, яка знає, чим загрожує завмерла вагітність, хоче мати дитину, постарається усунути всі ці причини завмерлої вагітності на ранніх термінах. Звичайно, щоб виключити можливість вагітності, що завмерла, слід уважно ставиться до найменших змін під час виношування дитини. При такому підході ознаки аномалії виявляються досить явно. Уважна мама помітить, що плід перестав ворушитися, зверне увагу на рідкісні кров’янисті виділення і слабкі болі внизу живота. Ознаки вагітності, що завмерла в другому триместрі набагато більш яскраво виражені, тому діагностика завжди точна. При будь-якій підозрі захворювання слід негайно звернутися за ретельним обстеженням до лікаря. Лікар не тільки надасть вам допомогу в екстреному розродженні, а й встановить причини завмерлої вагітності на пізніх термінах. Знаючи причину трагедії, в майбутньому ви зможете постаратися уникнути її.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітність після викидня - що треба знати

Наслідки
Майже всі жінки, які пережили подібне потрясіння, задаються питанням про те, що робити після завмерлої вагітності і чи можливо в майбутньому мати дітей.
Завмерла вагітність, наслідки після якої носять в основному нескладний характер, не завжди говорить про нездатність жінки мати дітей. У більшості випадків причини завмирання вагітності на ранніх термінах залишаються загадкою навіть для лікарів. Як правило, переважна кількість жінок народжують повноцінних і здорових дітей. Завмерла вагітність, причина якої, як правило, носить випадковий характер і залежить від безлічі чинників а, не означає повну нездатність жінки мати дітей в майбутньому. Якщо ж такі випадки повторюються неодноразово, то завмерла вагітність, лікування якої вимагає повноцінного огляду обох членів сімейної пари, може свідчити про нездатність виношувати дитину. Думати про дитину краще починати через три або шість місяців. Дуже важливо пройти відповідне обстеження у лікаря, щоб визначити можливі відхилення і не допустити повторної вагітності, що завмерла. Протягом цього часу слід піклуватися про здоров’я обох партнерів: не вживати алкоголь, відмовитися від куріння, приймати достатню кількість вітамінів. До того ж, не варто забувати і про психологічний чинник: майбутньої матері, яка перенесла подібне ускладнення, можливо, знадобиться допомога фахівця, щоб подолати страхи і хвилювання, і народити в майбутньому здорового та повноцінного малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: здоров'я, хвороби, жінка, вагітність


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Лікарі стверджують, що, згідно з висновками останнього дослідження, різні підсолоджувачі вживають приблизно 25% дітей і 40% дорослих. Але як вони впли

Штучні підсолоджувачі можуть бути небезпечні для дітей

Дитина | 22:00, 09.06.2019

Лікарі стверджують, що, згідно з висновками останнього дослідження, різні підсолоджувачі вживають приблизно 25% дітей і 40% дорослих. Але як вони впливають на організм - читайте далі.

Медики попереджають про небезпеку куріння під час вагітності.

Електронні сигарети небезпечні для вагітних

Я вагітна | 14:00, 09.06.2019

Медики попереджають про небезпеку куріння під час вагітності.

Коли настане перша менструація після пологів - детальніше читайте в матеріалі.

Коли починаються місячні після пологів

Пологи | 09:30, 09.06.2019

Коли настане перша менструація після пологів - детальніше читайте в матеріалі.

Медики розповіли, що вживання риб'ячого жиру може негативно вплинути на стан здоров'я.

Риб'ячий жир може завдати шкоди здоров'ю

Вітаміни | 08:00, 09.06.2019

Медики розповіли, що вживання риб'ячого жиру може негативно вплинути на стан здоров'я.

Як врятуватися від спеки: з найспекотніших країн світу спеціалісти дали рекомендації.

Як зберегти здоров'я в спеку

Здоров'я | 23:00, 08.06.2019

Як врятуватися від спеки: з найспекотніших країн світу спеціалісти дали рекомендації.

Американські експерти звернули увагу на поліфторалкільние речовини - промислові з'єднання, які можна знайти в м'ясі, рибі, шоколаді. Туди речовини пот

Токсичні речовини в предметах побуту та їжі

Харчування | 08:00, 08.06.2019

Американські експерти звернули увагу на поліфторалкільние речовини - промислові з'єднання, які можна знайти в м'ясі, рибі, шоколаді. Туди речовини потрапляють з упаковки. Також їх високий рівень був виявлений в крові людей, пише "The Daily Mail".

Рекомендації лікарів, які допоможуть схуднути під час менопаузи.

Як схуднути під час менопаузи

Дієта для мами | 06:20, 08.06.2019

Рекомендації лікарів, які допоможуть схуднути під час менопаузи.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: