Якщо часто сльозяться очі: лікування та профілактика

Adoption
Date
  • 2655 Переглядів
Сльози зволожують очі, однак коли вони виділяють у надмірній кількості - це свідчить про наявність захворювання ока.

2755_vtjszwenues.jpg (40. Kb)


Сльозотеча може бути нормальною реакцією організму на деякі подразники. Надмірна сльозотеча називається епіфора. Цей стан часто буває пов’язаний з порушенням відтоку слізної рідини через носослізний канал в порожнину носа. Рідше сльозотеча викликана посиленою діяльністю (гіперфункцією) слізних залоз. Сльозотеча може бути постійною або виникати нападами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чудодійна маска для обличчя, яка діє миттєво

Причини виникнення епіфори поділяють на вроджені і набуті. Серед вроджених аномалій, які можуть викликати патологічну сльозотечу, виділяють атрезію (зарощення) слізних точок, атрезія канальців слізної залози, зарощення і слізних точок, і канальців, а також аномалії розташування слізних точок.

Епіфора набутого характеру може виникнути в результаті закупорки слізної точки сторонніми тілами, в зв’язку з виворотом слізної точки або її звуженням. Останнє може спостерігатися внаслідок хронічного запалення краю повіки і кон’юнктиви. Також до набутих причин появи сльозотечі відносяться звуження канальців слізної залози внаслідок запального процесу або травми, звуження слізно-носового каналу і гнійний каналікуліт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: лікування, очі, зір, сльозотеча


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Всі ми іноді почуваємося втомленими, зникає бажання щось робити і мотивація вставати з ліжка. Це нормально після важкого робочого дня чи тренування. А

Про що може говорити хронічна втома?

Здоров'я | 02:00, 29.11.2023

Всі ми іноді почуваємося втомленими, зникає бажання щось робити і мотивація вставати з ліжка. Це нормально після важкого робочого дня чи тренування. Але коли занепад сил стає нормою і постійним відчуттям, варто бити на сполох! Це може були СХВ – синд

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збі

Чому все більше дітей народжується з вадами серця?

Дитина | 08:20, 28.11.2023

Зміна клімату збільшить кількість дітей, які народяться з вадами серця. Упродовж 2025-2035-х очікують різку зміну клімату. За цей період до 7 тис. збільшиться кількість вад серця у дітей.

Виявляється, жіноча істерика має дуже корисні властивості. Такої думки дійшли американські вчені, які протягом десяти років досліджували приблизно дві

Мама, істери! Лікарі розповіли, що жіноча істерика корисна для здоров'я

Мама | 07:30, 28.11.2023

Виявляється, жіноча істерика має дуже корисні властивості. Такої думки дійшли американські вчені, які протягом десяти років досліджували приблизно дві тисячі жінок, які проживали зі своїм партнером.

Контролювати алергії може бути складно, але одним із ключових аспектів, який може поліпшити ваше здоров'я, є стан матрацу. Чистота матрацу грає важлив

Чистота для здоров'я: Як хімчистка матрацу покращує боротьбу з алергіями

Здоров'я | 12:48, 27.11.2023

Контролювати алергії може бути складно, але одним із ключових аспектів, який може поліпшити ваше здоров'я, є стан матрацу. Чистота матрацу грає важливу роль у боротьбі з алергіями та забезпечує здоровий сон.

Жінкам небезпечно відмовлятися від сексу, адже їхній організм може отримати різноманітні ускладнення.

Яка хвороба загрожує мамам, які не займаються сексом?

Секс | 08:20, 27.11.2023

Жінкам небезпечно відмовлятися від сексу, адже їхній організм може отримати різноманітні ускладнення.

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Чому прогресує короткозорість у дітей?

Дитина | 06:20, 27.11.2023

Шкільний вік - один з найважливіших періодів для розвитку зорового аналізатора, тому профілактичні огляди необхідно проходити два рази на рік.

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Як гра у футбол впливає на здоров'я дитини?

Здоров'я | 08:20, 26.11.2023

Маленькі футболісти можуть натрапити на серйозну проблему зі здоров'ям після першого сезону тренувань.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: