Характер залежить від пори року, в якій народилась людина

Adoption
Date
  • 2648 Переглядів
Медики встановили цікаву закономірність. За словами ініціаторів спостережень, в ході здійснення випробувань психологи виявили, що час року, коли народилася людина, впливає на її поведінкові особливості і характер. Таку інформацію лікарі повідомили після проведення декількох експериментів.

5808_god_2.jpg (18.97 Kb)


Як стверджують фахівці з Великобританії, для підтвердження своїх припущень група дослідників задіяла приблизно 500 добровольців, що народилися 40 років тому. На думку науковців, пора року впливає на особистісні якості людини. З'ясувалося, що індивідууми, що з'явилися на світ влітку, постійно страждають перепадами настрою. Крім того, ці чоловіки і жінки схильні до депресії. Хлопці та дівчата, які святкують день народження взимку, виявилися дуже спокійними і поступливими, вони мають оптимістичний настрій протягом усього життя.

Люди, що народилися восени, володіють неабияким інтелектом і добиваються великих висот. Якщо говорити про індивідуумів, що з'явилися на світ навесні, то можна сказати, що ці представники слабкої і сильної статі мають слабку і нестійку психіку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обов'язкові продукти у раціоні вагітної жінки

А ви згідні з такими результатами британських вчених?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: пора року, характер, поведінка, настрій, депресія, психологія


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені з Університету Пенсільванії опублікували попередні дані перших етапів дослідження про здатність генної терапії лікувати вроджений амавроз Лебера

Генна терапія для лікування дитячої сліпоти

Дитина | 11:00, 21.04.2021

Вчені з Університету Пенсільванії опублікували попередні дані перших етапів дослідження про здатність генної терапії лікувати вроджений амавроз Лебера. Це ціле сімейство спадкових захворювань сітківки.

Американські вчені вирішили з'ясувати, чому у вагітних серцева недостатність розвивається так само, як і у людей похилого віку. Мова йде про післяполо

Чому вагітним загрожує серцева недостатність?

Вагітність та пологи | 10:30, 21.04.2021

Американські вчені вирішили з'ясувати, чому у вагітних серцева недостатність розвивається так само, як і у людей похилого віку. Мова йде про післяпологову кардіопатію.

В авторитетному науковому журналі JAMA Pediatrics опубліковані результати дослідження, які показали, що у дітей, що переносять коронавірус в безсимпто

Синдром, який може виникнути у дитини після COVID-19

Дитина | 21:00, 20.04.2021

В авторитетному науковому журналі JAMA Pediatrics опубліковані результати дослідження, які показали, що у дітей, що переносять коронавірус в безсимптомній формі, частіше відзначається специфічний запальний синдром.

Не секрет, що інтимна близькість і оргазм позитивно впливають на настрій, допомагають позбутися від стресу і навіть володіють знеболювальним ефектом.

Інтимне життя та менопауза: як бути жінці

Мама | 20:30, 19.04.2021

Не секрет, що інтимна близькість і оргазм позитивно впливають на настрій, допомагають позбутися від стресу і навіть володіють знеболювальним ефектом. Крім того, це і хороше фізичне навантаження, і профілактика судинних захворювань.

У новому огляді вчені проаналізували дані, які були отримані в 40 дослідженнях, що охопили 6 мільйонів вагітностей в 17 країнах з січня 2020 року по с

Пандемія коронавірусу призвела до більшої кількості мертвонароджених дітей

Вагітність та пологи | 12:00, 19.04.2021

У новому огляді вчені проаналізували дані, які були отримані в 40 дослідженнях, що охопили 6 мільйонів вагітностей в 17 країнах з січня 2020 року по січень 2021 року. Дослідження, які стосувалися виключно впливу інфекції SARS-CoV-2, не ввійшли в цей

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Фармацевти розповіли, як зберігати ліки правильно

Сімейні справи | 11:30, 19.04.2021

Люди часто зберігають аптечки у ванній кімнаті.

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Якщо у дитини болить голова

Дитина | 09:30, 19.04.2021

Діти теж можуть страждати від головного болю. Правда, у них це трапляється рідше.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: