На якій руці слід вимірювати артеріальний тиск?

Adoption
Date
  • 325 Переглядів
На якій руці потрібно вимірювати тиск?

1401_tisk.jpg (29.88 Kb)


Пам'ятайте, що перед тим, як міряти тиск, потрібно приблизно за годину обмежити фізичні навантаження не пити нічого гарячого, не приймати душ і не нервувати, а за 10 хвилин сісти і максимально розслабитися, тоді ви отримаєте максимально точні показники. Але на якій руці правильно міряти тиск чи це не має значення?

Вчені провели експеримент, у якому брало участь 610 пацієнтів. Частини пацієнтів робили вимірювання, починаючи з правої руки, а решті одночасно на правій і лівій.

У ході експерименту вдалося з'ясувати, що більш ніж у 53% пацієнтів тиск на лівій та правій руках відрізняється у середньому на 10 мм рт. ст., а 19% різниця становить близько 20 мм рт. ст.

Враховуючи цей факт, важливо, щоб пацієнт або лікар постійно проводили вимірювання на одній руці, щоб отримувати точну картину. Але важливо розуміти, що на артеріальний тиск впливає маса зовнішніх факторів, у тому числі час доби.

Крім того, періодично все ж таки рекомендується міряти тиск на обох руках і складати графік, щоб прояснити точну картину.

Вважається, що тиск зазвичай вищий на неробочій руці, тому на ній найчастіше і вимірюю, отже, у правші — це ліва рука, а у шульги — права. Намагайтеся дотримуватися всіх правил і міряти тиск приблизно в один і той же час доби, щоб показання були максимально правильними.
Будьте здорові!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жіноче здоров'я, тиск, на якій руці тиск правильний, як правильно міряти тиск, рука, поради лікарів, лікарі


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вживання картоплі, бананів, солодощів і, навіть, деяких корисних продуктів може сприяти потенційно небезпечному згущенню крові, розповів в інтерв’ю се

Які продукти згущують кров і кому їх краще уникати?

Харчування | 07:00, 29.09.2022

Вживання картоплі, бананів, солодощів і, навіть, деяких корисних продуктів може сприяти потенційно небезпечному згущенню крові, розповів в інтерв’ю серцево-судинний хірург Павло Володимиров.

Які продукти варто уникати, щоб не зіткнутися з серйозним захворюванням?

Їжа, яка збільшує ризики розвитку раку шлунка

Харчування | 05:00, 29.09.2022

Які продукти варто уникати, щоб не зіткнутися з серйозним захворюванням?

У здоровому харчуванні необов’язково вживати насичені жири. Насичені жири спричиняють підвищення рівня ЛПНЩ або поганого холестерину, що може призвест

Чи корисні продукти з високим вмістом насичених тваринних жирів?

Харчування | 00:30, 29.09.2022

У здоровому харчуванні необов’язково вживати насичені жири. Насичені жири спричиняють підвищення рівня ЛПНЩ або поганого холестерину, що може призвести до серцевих захворювань – небезпечного для життя стану. Кардіологи рекомендують, щоб щоденне спожи

Підвищення обізнаності про наслідки споживання надмірної кількості цукру для здоров’я призвело до різкого зростання споживання безкалорійних штучних п

Чому безкалорійні підсолоджувачі все ще можуть призвести до діабету та ожиріння?

Здоров'я | 23:00, 28.09.2022

Підвищення обізнаності про наслідки споживання надмірної кількості цукру для здоров’я призвело до різкого зростання споживання безкалорійних штучних підсолоджувачів за останні десятиліття. Однак нові дослідження показують, що замінники цукру також мо

Якщо жінка заражається COVID-19 під час вагітності, інфекція, навіть якщо вона легка, пошкоджує імунну відповідь плаценти на подальші інфекції, показа

Вчені кажуть, що COVID-19 гальмує імунну відповідь плаценти

Хвороби | 08:30, 28.09.2022

Якщо жінка заражається COVID-19 під час вагітності, інфекція, навіть якщо вона легка, пошкоджує імунну відповідь плаценти на подальші інфекції, показало дослідження під керівництвом вчених Медичної школи Вашингтонського університету (UW Medicine).

Ваше серце схоже на двигун автомобіля — без нього ваше тіло не може нормально працювати. Воно б’ється приблизно 2,5 мільярда разів протягом життя, нев

Які горіхи на думку кардіологів є найкращими для здоров'я серця?

Профілактика і лікування | 00:30, 28.09.2022

Ваше серце схоже на двигун автомобіля — без нього ваше тіло не може нормально працювати. Воно б’ється приблизно 2,5 мільярда разів протягом життя, невтомно працюючи, щоб перекачувати кров по всьому тілу та підтримувати основні функції організму.

Якщо у вас синдром подразненого кишечника (СПК), ви, можливо, вже знаєте, що точна причина невідома, але кілька факторів можуть сприяти його розвитку.

Як кишкова інфекція може призвести до синдрому подразненого кишечника?

Хвороби | 23:00, 27.09.2022

Якщо у вас синдром подразненого кишечника (СПК), ви, можливо, вже знаєте, що точна причина невідома, але кілька факторів можуть сприяти його розвитку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: