Вчені: лікувати COVID-19 можна антидепресантами

Adoption
Date
  • 220 Переглядів
Вчені заявили, що антидепресант флувоксамін полегшує перебіг інфекції коронавірусу, якщо почати приймати його в самому початку хвороби.

8175_3933bf82d801117619aa65fe00420a1e.jpg (17.55 Kb)

Виявилося, що флувоксамін ще й здатний пригнічувати запалення.

Для підтвердження теорії ефективності антидепресанту від коронавірусу вчені провели експеримент за участю майже півтори тисячі осіб, які не прищеплювалися від коронавірусу й підчепили інфекцію.

Деяким із них у перші десять днів хвороби двічі на день давали по 100 міліграмів флувоксаміну, іншим давали плацебо. За обома групами спостерігали ще близько місяця після того, як курс флувоксаміну закінчувався.

У групі плацебо в 15,7% зафіксували ускладнення від коронавірусу, а в тих, хто приймав флувоксамін, ускладнення зафіксували тільки в 10,7%. Антидепресант на 32% знижував ймовірність госпіталізації та необхідності в інтенсивної терапії.

Зазначається, що у флувоксаміну є побічні ефекти, і часто його припиняють приймати через проблеми з травною системою. Проте дві третини хворих з COVID-19 змогли пройти 80% флувоксамінового курсу. Серед них ймовірність ускладнень упродовж наступного місяця була нижчою на 66%, а смертність на 91%.

Вчені заявляють, що флувоксамін може стати ефективним засобом, який знижує шанс ускладнень, але призначати його слід від початку хвороби й насамперед тим, у кого ймовірність таких ускладнень є великою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, коронавірусу, хвороби, флувоксаміну, флувоксамін, ймовірність, ускладнень, зафіксували, приймати, давали, антидеперсанти


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Грижа - це отвір у черевній м'язовій стінці, через який пробивається кишкова або жирова тканина. Грижа є частим явищем під час вагітності та є результ

Грижа пупка під час вагітності

Вагітність та пологи | 19:00, 27.05.2022

Грижа - це отвір у черевній м'язовій стінці, через який пробивається кишкова або жирова тканина. Грижа є частим явищем під час вагітності та є результатом розтягування або розриву м’язів живота через підвищення тиску дитини, що росте всередині матки.

За словами дослідників, якщо під час вагітності мати страждає ожирінням, то це може вплинути на подальший розвиток дитини. Група епідеміологів, дієтол

Зайва вага під час вагітності впливає на IQ синів

Я вагітна | 12:00, 27.05.2022

За словами дослідників, якщо під час вагітності мати страждає ожирінням, то це може вплинути на подальший розвиток дитини. Група епідеміологів, дієтологів і дослідників в області гігієни навколишнього середовища при Школі громадського здоров’я імені

Існує така думка, що «вагітність — не хвороба», і що вже через місяць після пологів можна виглядати ідеально. Хто ж сперечається, можна. А можна і не

Коли можна повертатись до тренувань після пологів?

Післяпологовий період | 10:00, 27.05.2022

Існує така думка, що «вагітність — не хвороба», і що вже через місяць після пологів можна виглядати ідеально. Хто ж сперечається, можна. А можна і не виглядати.

Нестача цукру в організмі може призвести до сумних наслідків. Солодощі містять не лише цукор, а й необхідні для життєвої енергії вуглеводи.

Відмовлятися від цукру небезпечно для здоров'я дітей і дорослих - медики

Харчування | 08:00, 27.05.2022

Нестача цукру в організмі може призвести до сумних наслідків. Солодощі містять не лише цукор, а й необхідні для життєвої енергії вуглеводи.

Англійські дослідники встановили, що експозиція плоду по стресах матері здатна викликати порушення у його мозкових структурах, які негативно позначают

Стрес під час вагітності впливає на мозок плоду

Я вагітна | 07:00, 27.05.2022

Англійські дослідники встановили, що експозиція плоду по стресах матері здатна викликати порушення у його мозкових структурах, які негативно позначаються на здатності дитини до навчання і можуть стати причиною неврологічних проблем.

Здорова людина має спати в середньому 7-8 годин у нічний час. За даними ВООЗ, від безсоння страждають до 30% чоловічого населення планети і близько 40

3 продукти для тих, хто страждає від безсоння

Харчування | 05:00, 27.05.2022

Здорова людина має спати в середньому 7-8 годин у нічний час. За даними ВООЗ, від безсоння страждають до 30% чоловічого населення планети і близько 40% жіночого. Вживання яких продуктів на ніч допоможе це виправити?

Підтяжка живота — також відома як абдомінопластика — це косметична хірургічна процедура для покращення форми та зовнішнього вигляду живота.

Абдомінопластика: показання до застосування та протипоказання

Здоров'я | 17:00, 26.05.2022

Підтяжка живота — також відома як абдомінопластика — це косметична хірургічна процедура для покращення форми та зовнішнього вигляду живота.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: