Як мігрень впливає на наш цикл сну?

Adoption
Date
  • 551 Переглядів
Дорослі та діти з мігренню можуть мати менш якісний швидкий сон, ніж люди, які не мають мігрені.

55_migren.jpg (16.62 Kb)

Сон із швидкими рухами очей (REM) — це стадія сну, яка включає найбільшу активність мозку та яскраві сновидіння. Це важливо для навчання та функції пам'яті.

«Мігрень викликає погану якість сну чи погана якість сну викликає мігрень? Ми хотіли проаналізувати нещодавні дослідження, щоб отримати більш чітке уявлення про те, як мігрень впливає на режим сну людей і тяжкість їхніх головних болів. Таким чином клініцисти зможуть краще підтримувати людей з мігренню та забезпечувати більш ефективне лікування сну». - сказав автор мета-аналізу Ян Гоффманн, доктор медичних наук Королівського коледжу Лондона у Великобританії та член Американської академії неврології.

Для мета-аналізу дослідники включили 32 дослідження за участю 10 243 осіб. Учасники заповнили анкету, щоб оцінити якість власного сну. У ньому запитували про звички до сну, зокрема про те, скільки часу потрібно, щоб заснути, загальний час сну та використання засобів для сну. Вищі показники свідчать про гіршу якість сну.

У багатьох дослідженнях люди брали участь у нічній лабораторії сну, яка використовувалася для діагностики розладів сну. Це дослідження сну реєструє мозкові хвилі, рівень кисню в крові, частоту серцевих скорочень і рух очей.

Дослідники виявили, що дорослі з мігренню в цілому мали вищі середні показники за анкетою, ніж люди без мігрені, з помірною різницею через мігрень. Різниця була ще більшою у людей з хронічною мігренню.

Коли дослідники переглянули дослідження сну, вони виявили, що дорослі та діти з мігренню мали менше фази швидкого сну у відсотках від загального часу сну, ніж їхні здорові колеги.

Дивлячись на дітей з мігренню, дослідники виявили, що вони мали менший загальний час сну, більше часу пробудження та коротший час для початку сну, ніж діти без мігрені.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Як мігрень впливає на сон, цикл сну, сон, мігрень, дослідження, якість сну, вчені виявили, вплив, мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Бутерброди, яблука, банани... Що давати дітям до школи, щоб школяр був ситим і, при цьому, харчувався корисно?

Як зробити перекус у школу для дитини корисним?

Дитяче харчування | 14:50, 25.05.2024

Бутерброди, яблука, банани... Що давати дітям до школи, щоб школяр був ситим і, при цьому, харчувався корисно?

Якщо часто закладає вуха, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

7 причин, чому може закладати вуха і що з цим робити?

Здоров'я | 12:10, 25.05.2024

Якщо часто закладає вуха, варто звернутися до лікаря, а не займатися самолікуванням.

Про самообстеження грудей знають усі жінки. Це важливо для профілактики раку грудей. А ось про рак яєчок і його профілактику говорять не так часто. І

Чоловікам треба проводити самообстеження яєчок: як це робити?

Тато | 11:20, 25.05.2024

Про самообстеження грудей знають усі жінки. Це важливо для профілактики раку грудей. А ось про рак яєчок і його профілактику говорять не так часто. І дарма.

Гормональні збої у сучасних жінок трапляються значно частіше, ніж 50 років тому. Та й самі місячні

Чому у сучасних жінок місячні частіші, ніж у попередніх поколінь?

Мама | 10:30, 25.05.2024

Гормональні збої у сучасних жінок трапляються значно частіше, ніж 50 років тому. Та й самі місячні "приходять" раніше, ніж раз в 28 днів. Чому так відбувається?

Медики неодноразово застерігають про небезпеку тривалого користування смартфонами і їхній вплив на здоров'я власника гаджета. Тепер же стало відомо, щ

Чи сприяє використання смартфонів розвитку чоловічого безпліддя?

Безпліддя | 09:30, 25.05.2024

Медики неодноразово застерігають про небезпеку тривалого користування смартфонами і їхній вплив на здоров'я власника гаджета. Тепер же стало відомо, що гаджет може нести небезпеку не лише на самопочуття, а й для продовження роду.

Помічали за собою, що як тільки вип'єте келих червоного вина, одразу починає боліти голова? А з білим такого не відбувається. Чому?

Чому болить голова після червоного вина?

Здоров'я | 08:30, 25.05.2024

Помічали за собою, що як тільки вип'єте келих червоного вина, одразу починає боліти голова? А з білим такого не відбувається. Чому?

Сучасним діткам дають набагато більше солодощів, ніж їхнім батькам чи дідусям і бабусям, тож логічно припустити, що саме через це пуються зуби. Тачи т

Чому в сучасних дітей так швидко псуються зуби?

Дитина | 00:30, 25.05.2024

Сучасним діткам дають набагато більше солодощів, ніж їхнім батькам чи дідусям і бабусям, тож логічно припустити, що саме через це пуються зуби. Тачи так це насправді?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: