Денні норми вітамінів для годуючої мами

Adoption
Date
  • 461 Переглядів
Годування груддю є однією з найважливіших ролей для забезпечення здоров'я та нормального росту дитини. Під час годування груддю мати передає своєму малюку не лише необхідне харчування, але й важливі вітаміни та мінерали. Для забезпечення оптимального здоров'я як матері, так і дитини, годуючим жінкам потрібно звертати особливу увагу на свій харчовий раціон і вітамінний баланс.

9808_1655a133e712cd559dd1b37717086e6f7d50ac73.png (388.88 Kb)

Важливо розуміти, що денні норми вітамінів для годуючої матері можуть відрізнятися від стандартних рекомендацій. Ось список вітамінів, які особливо важливі під час лактації і рекомендації щодо їхнього споживання:

Вітамін A: Важливий для росту та розвитку малюка, а також для здоров'я очей і шкіри. Денна норма для годуючих матерів становить близько 1300 мікрограмів.

Вітамін D: Необхідний для здорового росту кісток дитини та підтримання імунної системи. Рекомендована денна норма - приблизно 600-800 Міжнародних одиниць (МО).

Вітамін С: Важливий для підтримки імунної системи та здоров'я тканин. Рекомендована денна норма - близько 85 міліграмів.

Вітамін B6: Впливає на нервову систему та метаболізм. Денна норма для годуючих матерів - приблизно 2 міліграми.

Фолієва кислота (Вітамін B9): Важлива для формування ДНК та росту клітин. Рекомендована денна норма - близько 500 мікрограмів.

Вітамін B12: Впливає на нормальний розвиток нервової системи дитини. Денна норма - близько 2,8 мікрограмів.

Залізо: Необхідне для уникнення анемії та забезпечення нормального росту малюка. Денна норма залежить від віку та інших факторів, але зазвичай це близько 9-10 міліграмів.

Кальцій: Важливий для розвитку кісток і зубів дитини. Рекомендована денна норма - близько 1000 міліграмів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Денні норми вітамінів для годуючої мами


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Критика з боку батьків ранить підлітків

Школярі | 01:20, 14.07.2024

Їхній мозок реагує на негативні батьківські коментарі так само, як на фізичний біль.

Діти в сім'ях, які є власниками собак, значно активніші в порівнянні зі своїми однолітками, які не мають вихованців.

Виявлено несподівану перевагу наявності собаки у сім'ї

Сімейні справи | 00:30, 14.07.2024

Діти в сім'ях, які є власниками собак, значно активніші в порівнянні зі своїми однолітками, які не мають вихованців.

Вчені з Німеччини та Швейцарії попросили 430 осіб віком від 20 до 59 років відповісти на запитання, пов'язані з їхнім суб'єктивним відчуттям часу. Уча

Для батьків час тече швидше, ніж для бездітних людей

Сімейні справи | 01:20, 13.07.2024

Вчені з Німеччини та Швейцарії попросили 430 осіб віком від 20 до 59 років відповісти на запитання, пов'язані з їхнім суб'єктивним відчуттям часу. Учасників опитування запитували: "Як вам здається, наскільки швидко пролетіли останні 10 років?" Чим шв

Батьки можуть брехати з добрих намірів, наприклад заявити, що без каші дитина ніколи не виросте. Але дослідники дійшли висновку, що брехня матері та б

Як брехня мами і тата впливає на дитину?

Сімейні справи | 00:30, 13.07.2024

Батьки можуть брехати з добрих намірів, наприклад заявити, що без каші дитина ніколи не виросте. Але дослідники дійшли висновку, що брехня матері та батька може позначитися на дорослому житті дитини.

Фахівець з демографії Летиція Менкаріні з Університету Бокконі (Мілан, Італія) та її колеги провели дослідження, засноване на детальному аналізі взаєм

У якому віці діти приносять батькам найбільше щастя?

Сімейні справи | 14:50, 12.07.2024

Фахівець з демографії Летиція Менкаріні з Університету Бокконі (Мілан, Італія) та її колеги провели дослідження, засноване на детальному аналізі взаємозв'язків між щастям, тобто суб'єктивним відчуттям власного добробуту та батьківством.

Підсвідомо тати все одно віддають перевагу синам, а мами – дочкам. Якщо запитати батьків, кого з дітей вони більше люблять, то вони, швидше за все, ск

Вчені з'ясували, кого насправді більше люблять мами і тати

Сімейні справи | 11:20, 11.07.2024

Підсвідомо тати все одно віддають перевагу синам, а мами – дочкам. Якщо запитати батьків, кого з дітей вони більше люблять, то вони, швидше за все, скажуть, що всіх однаково. Однак не виключено, що насправді вони, самі того не підозрюючи, брешуть.

Закритість, відсторонення від розмов та ігнорування спільного дозвілля з батьками може говорити, що дитині не вистачає спілкування з близькими.

Як батькам зрозуміти, що дитині не вистачає спілкування з близькими

Сімейні справи | 10:30, 11.07.2024

Закритість, відсторонення від розмов та ігнорування спільного дозвілля з батьками може говорити, що дитині не вистачає спілкування з близькими.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: