Жінки з менструальними болями більш схильні до післяпологової депресії

Adoption
Date
  • 228 Переглядів
Якщо щомісяця перед менструацією у вас виникають сильний головний біль, а також біль в попереку чи внизу живота, є постійні коливання настрою та загальна слабкість, і ви плануєте вагітніть, тоді маєте бути готовими до того, що після народження дитини може виникнути післяпологова депресія.

90_3.jpg (27 Kb)

Співробітники Каролінського інституту (Швеція) та Університету Ісландії стверджують, що обидва стани мають єдині фактори ризику і спричинені спільним чинником – природними гормональними коливаннями.

Появу симптомів обох розладів пов’язують, зокрема, з коливаннями естрогену та прогестерону. Післяпологова депресія виникає в період швидкого зниження рівня стероїдних гормонів після народження дитини. Так само поява симптомів передместруальних розладів зазвичай слідує за швидким спадом гормонів у лютеїновій фазі (період між початком овуляції та менструації).

Жінки переживають такі циклічні коливання гормонів у періоди статевого дозрівання, менструального циклу, вагітності та менопаузи.

Повідомляється, що кожна 3-5 жінка має один із передменструальних розладів, а 11% породіль – перинатальну депресію.

Науковці використали велику базу даних Швеції і проаналізували інформацію про близько 1,8 мільйона вагітностей у період між 2001 та 2018 роками. Учені з’ясували, що в близько 85 тисяч жінок, які мали післяпологову депресію, було діагностовано один із передменструальних розладів.

"Отримані дані свідчать про те, що обидва розлади можуть існувати в континуумі (нерозривності), і підкреслюють важливість визначення цієї схильності в клінічній практиці", – вважають дослідники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: вагітність, жінка, передменструальний синдром, ПМС, місячні, болючі місячні, післяпологова депресія


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Дай Боже нам взагалі дожити до таких років.

Україна має рекорд. Найповажніший вік учасниці марафонського забігу

Мама | 23:00, 20.06.2024

Дай Боже нам взагалі дожити до таких років.


Лікарі розповіли, яких продуктів варто уникати, щоб не зіткнутися з проблемою поганого запаху власного тіла. Цей

Які продукти посилюють неприємний запах тіла в спеку?

Здоров'я | 08:30, 19.06.2024

Лікарі розповіли, яких продуктів варто уникати, щоб не зіткнутися з проблемою поганого запаху власного тіла. Цей "ефект" особливо посилюється в спеку.

Охайне і чисте волосся - ознака доглянутої жінки. Тож дуже важливо з вечора мити голову. Та з різних обставин може статися так, що ви не маєте можливо

Коли немає часу: як замаскувати брудне волосся?

Мама | 07:40, 19.06.2024

Охайне і чисте волосся - ознака доглянутої жінки. Тож дуже важливо з вечора мити голову. Та з різних обставин може статися так, що ви не маєте можливості тут і зараз мити голову. Що тоді робити?

Розлучення - це боляче. Навіть якщо ви були його ініціатором. Багато тих, хто пережив цей складний процес і досі любив свого партнера, стверджували, щ

Що потрібно зробити після розлучення?

Сімейні справи | 06:20, 19.06.2024

Розлучення - це боляче. Навіть якщо ви були його ініціатором. Багато тих, хто пережив цей складний процес і досі любив свого партнера, стверджували, що розлучення по відчуттях таке ж, як смерть коханої людини. Тож, переживши усе це, важливо відновити

Якщо вірити зіркам, цей рік ще має шанси стати хорошим, можливо, не для всіх, а лише для деяких осіб, які відносяться до наступних знаків зодіаку.

Яким знакам зодіаку пощастить у другій половині 2024 року?

Сімейні справи | 01:20, 19.06.2024

Якщо вірити зіркам, цей рік ще має шанси стати хорошим, можливо, не для всіх, а лише для деяких осіб, які відносяться до наступних знаків зодіаку.

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є

Якщо дитина розбила ртутний термометр

Здоров'я | 00:30, 19.06.2024

У сучасному світі давно є в продажі інші типи термометрів, які безпечні і для дітей, тож немає потреби у користуванні саме ртутним. Проте, саме він є найбільш точним і багато дорослих досі його використовують і дають їх своїм чадам. І якщо раптом тра

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: