Психолог: Видавати кишенькові гроші дитині — єдиний спосіб привчити її до дорослого життя

Adoption
Date
  • 635 Переглядів
Виховання дітей найчастіше виявляється надто важкою справою, особливо для молодих батьків. Проте кваліфіковані фахівці завжди приходять на допомогу недосвідченим батькам та матерям. Психолог Наталія Наумова поділилася, з якого віку варто починати виділяти кишенькові гроші підлітку.

0504_4.jpg (33.31 Kb)


За словами експерта, видавати дітям кошти — величезна користь як для дорослих, так і для їхніх нащадків. До першої зарплати дитини всі її витрати — це повнолітні родичі. Проте навчити дитину фінансову дисципліну можна лише надавши їй можливість розпоряджатися особистими фінансами.

За словами Наумової, знайомити дітей із грошима необхідно розпочинати вже з 3-річного віку. Саме в цей час дитині варто всіляко показувати готівку та пояснювати, як користуватися карткою. Таку позицію психолог аргументує тим, що перед батьками стоїть відповідальність якомога раніше підготувати маленьку людину до дорослого відповідального життя.

Крім цього, фахівець радить обирати певний день тижня, коли батьки регулярно видаватимуть дитині невелику суму грошей. Це потрібно для того, щоб дитина навчилася економити, самостійно планувати, збирати або відкладати на покупки кошти. Зазначається, що це підготує розпоряджатися майбутньою зарплатою так, щоби не витратити її за лічені дні на дрібні потреби.

«Не залежно від оцінок чи поведінки раз на тиждень дитині потрібно видавати гроші. Спочатку він купуватиме те, що хочеться, а потім навчиться відкладати на те, що йому справді потрібно. Таким чином дитина вчиться керувати грошима та планувати. Коли це завдання буде виконане (приблизно 3 клас у школі), тоді батьки можуть давати дитині раз на два тижні, а пізніше раз на місяць», — докладно розповіла психолог Наталія Наумова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: психолог, дитина, кишенькові гроші


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Бути батьком приємнішим, ніж бути мамою - науковці

Сімейні справи | 10:30, 19.07.2024

Вчені з університету Міннесоти з'ясували, що бути батьком приємнішим, ніж бути мамою через нерівномірно розподілені обов'язки між подружжям.

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, з

Як перестати намагатися завоювати материнське схвалення у дорослому віці?

Мама | 07:40, 19.07.2024

Потрібно усвідомити, що немає жодного сенсу постійно намагатися щось довести, замість того, щоб проживати своє усвідомлене життя, будувати стосунки, займатися своїми проектами, або дітьми.

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Чи є відмінності у будові та функціонуванні мозку чоловіків та жінок?

Здоров'я | 06:20, 19.07.2024

Нейробіологи вже давно з'ясували, що будова та функціонування мозку чоловіків та жінок відрізняються.

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що приз

З якими проблемами стикається людина, яка не сепарувалася від батьків?

Психологія | 00:30, 19.07.2024

Відсутність сепарації б'є по всіх сферах життя. Це можуть бути хворобливі відносини або взагалі їхня відсутність. Проблема у прийнятті рішень, що призводить до внутрішніх конфліктів, невротичних розладів. Кар'єрні провали, ситуації, коли людина не мо

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль

Хто такі токсичні батьки?

Психологія | 11:20, 18.07.2024

Нездорові, неконструктивні дитячо-батьківські стосунки називаються токсичними. До цього поняття відносять неповажне ставлення до дитини, гіперконтроль, жорстку сімейну ієрархію, ігнорування, перевагу однієї дитини над іншою, постійну критику, маніпул

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Якими мають бути стосунки дитини з мамою?

Мама | 09:30, 18.07.2024

Вважається, що для дитини однаково шкідливі надлишок і нестача материнської любові: чи це так насправді?

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характ

Хто винен, що дитина хамить батькам?

Психологія | 08:30, 18.07.2024

Дитина хамить? Кричить на дорослих? Обзивається? Ви відмовляєтеся купити іграшку - влаштовує істерику? Відмовляється ходити на гуртки? Це такий характер? І як з цим бути? Давайте дізнаватися.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: