За якими ознаками можна розпізнати «свого» чоловіка - психологи

Adoption
Date
  • 1119 Переглядів
Кожна жінка хоче щасливих, наповнених почуттями стосунків, які триватимуть все життя. Психологи назвали 5 ознак, які допоможуть зрозуміти, чи «ваш» чоловік поруч з вами.

9438_3f83ff17-608bd9c368a8d732f5d46f9386070f7c.jpg (26.42 Kb)

- Доброта. Здається, досить примітивна риса, яка притаманна багатьом людям і мало хто зважає на цю рису. Проте, коли партнер проявляє доброту, співчуття до ваших або проблем близьких, це є ознакою, що ви обрали правильного чоловіка. Це може бути така дрібниця, як: приготована кава, неочікувана допомога або підтримка у складній ситуації або просто слова, які допоможуть або вашим близьким почуватися краще.

- Повага. Якщо партнер поважає вашу думку та вибір, навіть коли не згоден з вами, означає, що поряд ваша людина. Повага – це фундамент міцних і довгих стосунків.

- Надійність. Надійний чоловік – це той, на якого можна покластися та довіритися. Дотримання слова, порядність та чесність ті ознаки, які покажуть, що з вами надійна людина, на яку можна розраховувати.

- Підтримка. Те, без чого важко побудувати щасливі та довгі стосунки. Якщо ви вірите один в одного, підтримуєте у починаннях, допомагаєте їх реалізувати – ваші стосунки мають шанс на успіх і людина поряд з вами – ваша.

- Спілкування. У стосунках важливо не тільки говорити та чути, а ще й слухати. Коли ви чуєте один одного, ви зможете побудувати довірливі та довготривалі стосунки. Адже спілкування поглиблює довіру та взаєморозуміння. Стосунки стають міцнішими та глибшими.

Ліза ХоменкоЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: жінка, чоловік


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Чому насправді чоловіки йдуть від своїх жінок

Сімейні справи | 12:10, 30.05.2024

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цьо

Як зберегти добрі стосунки з дітьми до старості?

Сімейні справи | 11:20, 30.05.2024

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цього не сталося, варто правильно будувати стосунки з дітьми з малечку.

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки

Які фрази видають чоловіка, що у нього є коханка?

Мама | 09:30, 30.05.2024

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки "на стороні". І як би дивно це не було, вони хочуть це приховати. Тобто, мати дружину і коханку - їх влаштовує... Це не раціонально, адже якщо тебе не влаштовує твоя дружина і ти шукаєш іншу, тоді розійдися

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: