Стереотипи, які руйнують стосунки

Adoption
Date
  • 650 Переглядів
Не вмієш готувати — погану господиню заміж не візьмуть; не вийшла заміж до 30 років — стара й нікому не потрібна... Психологиня Вікторія Островська розповіла про поширені стереотипи про ідеальні стосунки, що псують наше життя і чому їх слід позбуватися.

8271_3.jpg (43.9 Kb)

Психологиня наголошує, що кожна пара індивідуальна і неповторна. Не можна всіх рівняти під одну гребінку. Але є стереотипи, які нам нав’язало суспільство, що руйнують стосунки в парі, а не скріплюють їх.

Стереотипи, які отруюють сімейні стосунки

Хороший партнер мусить завжди за все платити, брати слухавку за першим дзвінком, балувати та обсипати подарунками.
Психологиня каже, що подібні переконання поступово руйнують стосунки. Насамперед треба усвідомити, що в парі ніхто нікому не винен. У стосунках партнери повинні мати рівні права.

Усі чоловіки рано чи пізно зраджують, оскільки вони полігамні.
Вікторія Островська підкреслює, що це хибне уявлення. На зраду наважуються невпевнені в собі чоловіки з низькою самооцінкою. Ті, у яких зміщені справжні цінності в житті: сім’я, довіра, повага.

Закохані завжди розуміють одне одного з півслова.
За словами психологині, у кожної пари є непорозуміння, це нормально. Партнери мають обговорювати свої почуття, емоції та думки. Не треба робити так, щоб партнер(-ка) жив(-ла) у догадках, чому у тебе поганий настрій.

Треба зберегти сім’ю заради дітей.
Це дуже поширений стереотип, адже раніше розлучення вважали неприпустимими.

Але якщо партнери у шлюбі нещасливі, діти страждатимуть також.

Тому якщо чоловік та жінка залишаються разом лише через дітей, їм це може не допомогти.

Ревнує — значить любить.
Психологиня акцентує, що ревнощі — це невпевненість у собі та страх самотності. Інколи у ревнощах може проявлятися гнів. Вони не виникають, якщо у стосунках є довіра. Якщо у вас інакше, треба вирішувати, що з цим робити.

Б’є — значить любить.
Це фраза, яку, напевно, кожен чув і має забути. Це поширене переконання ще з радянських часів. Але домашнє насилля — це зовсім не нормально. Такі стосунки можуть призвести до сумних наслідків. Також у жінки знижується самооцінка, з’являється невіра у власні сили та депресія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: ревнощі, стосунки, проблеми в стосунках


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що

Що допоможе вам з чоловіком перестати сваритися через дрібниці?

Сімейні справи | 08:30, 08.06.2024

Стосунки - це не тільки про любов, це ще й велика праця. І як тільки ви перестаєте працювати над ними, вони можуть розсипатися. Тож коли помічаєте, що почали часто сваритися через дрібниці, варто насторожитися. І обдумати, чому так відбувається.

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуват

Як бути, щоб подруга чоловіка не стала його коханкою?

Сімейні справи | 11:20, 07.06.2024

У чоловіка є друзі. Навіть якщо вони протилежної статі - це не привід хвилюватися. Чи все ж варто? Сьогодні розповідаємо, яких правил краще дотримуватися, щоб вона не стала його коханкою.


Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти

Як соцмережі впливають на ваші стосунки?

Психологія | 06:20, 31.05.2024

Багато з нас мають шкідливу звичку гортати новини і фото в соцмережах перед сном. Психологи розповіли, що цього робити не варто, якщо хочете зберегти свої стосунки.

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Чому насправді чоловіки йдуть від своїх жінок

Сімейні справи | 12:10, 30.05.2024

Сьогодні поговоримо про ті причини, на які жінки часто закривають очі і просто не хочуть їх помічати. А дарма!

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цьо

Як зберегти добрі стосунки з дітьми до старості?

Сімейні справи | 11:20, 30.05.2024

Для батьків діти завжди залишаються дітьми, навіть коли у тих вже є своя малеча. І коли цей зв'язок розривається, літнім мамі і татові боляче. Щоб цього не сталося, варто правильно будувати стосунки з дітьми з малечку.

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки

Які фрази видають чоловіка, що у нього є коханка?

Мама | 09:30, 30.05.2024

На жаль, багато чоловіків заводять стосунки "на стороні". І як би дивно це не було, вони хочуть це приховати. Тобто, мати дружину і коханку - їх влаштовує... Це не раціонально, адже якщо тебе не влаштовує твоя дружина і ти шукаєш іншу, тоді розійдися

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: