Як пережити шок від рішення розлучитися?

Adoption
Date
  • 168 Переглядів
Не всім дається це рішення легко. Багато пар проходять "вогонь і воду" перш, ніж вирішити розійтися. І якщо ви прийшли до цього моменту в своєму житті, як бути далі?

4086_5.jpg (23.74 Kb)

Живіть одним моментом. Почніть дихальні вправи, які допоможуть залишатися в сьогоденні. Глибокі вдихи животом допоможуть відновити контроль над своїм станом. Зосередьтеся на виконанні кожного завдання та обов'язку, що стоїть перед вами. Працюйте над тим, щоб щоденний розпорядок дня залишався незмінним. Коли зосереджуватись на роботі, можна відкласти вбік свій гнів і страх, принаймні на деякий час.

Зосередьтеся на тому, щоб приготувати собі їжу, виспатися та подбати про дітей. Переповнені емоціями, деякі люди втрачають апетит, а інші їдять забагато, щоб заспокоїтися. Ймовірно, ви відчуваєте тривогу або страх. Вам також може бути погано від почуття провини, гніву або сорому. Вам потрібно дихати й заспокоїти думки, що скачуть, і дикі емоційні перепади. Жодних важливих рішень під час кризи! Залишайтеся в теперішньому часі, і коли ви почнете заспокоювати свої емоції, то зможете приймати раціональні рішення.

Не починайте одразу обговорювати фінансові питання або графік опіки над дитиною. Не залучайте до цього друзів і родичів. Зараз саме час звернутися за підтримкою до друзів і близьких, але не просіть їх стати на чийсь бік. Хоча емоції розбурхані, зрештою, для всієї родини, особливо для ваших дітей, буде краще, якщо ви знайдете спосіб розійтися в неконфронтаційному процесі. Скажіть своїм рідним, що розриву стосунків бажають двоє людей, хоча достатньо лише одного, щоб вирішити, що стосунки закінчилися.

Прислухайтеся до порад друзів і рідних з обережністю. Люди, які піклуються про вас, матимуть сильну реакцію, коли дізнаються, що ви розлучаєтеся. На жаль, поради «боротися з цим» або «звернутися до адвоката» часто сильно погіршують ситуацію. Попросіть їх підтримати вашу сім'ю, поки ви прокладаєте шлях до «однієї сім'ї під двома дахами».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розлучення


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Давати чи ні другий шанс - це право і вибір кожного. Тут немає правильної відповіді. Адже хтось заслуговує на цей шанс, а є ті, кому і перший давати н

Чи варто відновлювати стосунки з тим, з ким вже розійшлися?

Сімейні справи | 12:10, 29.05.2024

Давати чи ні другий шанс - це право і вибір кожного. Тут немає правильної відповіді. Адже хтось заслуговує на цей шанс, а є ті, кому і перший давати не варто було.

Багато людей вважають, що тосунки перевіряють часом і відстанню. Що ж, можливо, у цьому є сенс. Адже, як показує практика багатьох пар, відстань витри

4 причини, чому стосунки на відстані не працюють

Сімейні справи | 09:30, 29.05.2024

Багато людей вважають, що тосунки перевіряють часом і відстанню. Що ж, можливо, у цьому є сенс. Адже, як показує практика багатьох пар, відстань витримують лише дуже міцні відносини.

Експерти з психології розповіли, що бити жінку - це неприпустимо. Як би чоловік не виправдовував свій вчинок. Що б вона не зробила чи зробила, не дає

Чому насправді чоловік піднімає руку на жінку?

Сімейні справи | 06:20, 29.05.2024

Експерти з психології розповіли, що бити жінку - це неприпустимо. Як би чоловік не виправдовував свій вчинок. Що б вона не зробила чи зробила, не дає права бити її!

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А

Психологи розповіли, чому насправді жінки перевіряють телефони своїх чоловіків

Психологія | 00:30, 29.05.2024

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А жінкам так і кортить заглянути, що ж такого приховують їхні другі половинки.

Як казав класик, вік любові не завада, проте фахівці іншої думки. І сьогодні ми вирішили дізнатися, яка різниця у віці між закоханими - найбільш невда

Найбільш невдала різниця у віці між чоловіком і жінкою

Сімейні справи | 08:30, 28.05.2024

Як казав класик, вік любові не завада, проте фахівці іншої думки. І сьогодні ми вирішили дізнатися, яка різниця у віці між закоханими - найбільш невдала.

Часто під вплив аб'юзера потрапляють дуже ранимі і чесні партнери, які вірно люблять і щиро вірять, що їхня друга половинка готова заради них на все і

5 улюблених фраз аб'юзера у стосунках

Сімейні справи | 06:20, 28.05.2024

Часто під вплив аб'юзера потрапляють дуже ранимі і чесні партнери, які вірно люблять і щиро вірять, що їхня друга половинка готова заради них на все і не може паразитувати на цих стосунках.

Батьки, які присвятили усе своє життя, почуваються непотрібними, коли їхні діти виростають. Такі батьки не знають, як дальше влаштовувати своє життя.

Як навчитися батькам бути непотрібними своїм дорослим дітям?

Сімейні справи | 00:30, 28.05.2024

Батьки, які присвятили усе своє життя, почуваються непотрібними, коли їхні діти виростають. Такі батьки не знають, як дальше влаштовувати своє життя. Тож потрібно навчитися жити власне життя і стати непотрібними своїм дорослим сину чи доньці.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: