Які пільги належать багатодітній сім'ї

Adoption
Date
  • 451 Переглядів
В Україні для сімей з трьома і більше дітьми передбачені соціальні гарантії і виплати.

9596_3.jpg (33.45 Kb)


Це стосується й дітей до 23 років, якщо вони навчаються за денною формою у закладах професійної та вищої освіти.

Статус багатодітної родини може бути оформлений, якщо один або обидва члени сім’ї мають дітей від попередніх шлюбів, але ці діти проживають з ними. Також статус може отримати один з батьків, який самостійно виховує та проживає з трьома і більше дітьми.

Для підтвердження статусу багатодітної сім’ї чи дитини з такої сім’ї, необхідно отримати спеціальне посвідчення. Цей документ виділяється дітям від 6 років та одному з батьків протягом десяти робочих днів з моменту подання заяви. Видають посвідчення у структурних підрозділах місцевих органів виконавчої влади або у ЦНАПі. Багатодітні сім’ї, що підтвердили свій статус, можуть розраховувати на низку пільг від держави, включно з 50% знижкою на вартість палива та оплату житлово-комунальних послуг.

Після оформлення статусу, діти з багатодітних родин можуть претендувати на такі види пільг:

- користуватися безоплатним отриманням медикаментів за рецептом лікаря;
- щорічним медичним обстеженням, включно з компенсацією витрат на протезування зубів;
- безкоштовним проїздом усіма міськими видами транспорту, крім таксі (а також залізницею приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів);
- безкоштовним оздоровленням та відпочинком;
- можуть отримувати кошти на кожну третю та наступну дитину (поки їй не виповниться 6 років) – у розмірі 2100 грн на місяць.

Крім того, передбачені й такі пільги для багатодітних сімей:

- 50% знижки на оплату за користування житлом (квартплата);
- 50% знижки на оплату за користування комунальними послугами;
50% знижки від вартості палива, у тому числі рідкого.

Додамо, що пільги за квартплату, комуналку та вартість палива надаються багатодітним сім’ям незалежно від виду житла та форми власності на нього.

Фінансову допомогу виплачують щомісяця, починаючи з місяця подання заяви. Однак, держава може припинити виплати у випадках відмови батьків від виховання дитини або в певних ситуаціях. Наприклад, якщо немає належних умов для утримання та виховання дитини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: багатодітна сім'я, пільги


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А

Психологи розповіли, чому насправді жінки перевіряють телефони своїх чоловіків

Психологія | 00:30, 29.05.2024

Багато чоловіків бояться за свої телефони, мов за власне життя. Тож ніде не залишають їх без нагляду. Навіть в туалет ходять з телефоном. І в душ... А жінкам так і кортить заглянути, що ж такого приховують їхні другі половинки.

Як казав класик, вік любові не завада, проте фахівці іншої думки. І сьогодні ми вирішили дізнатися, яка різниця у віці між закоханими - найбільш невда

Найбільш невдала різниця у віці між чоловіком і жінкою

Сімейні справи | 08:30, 28.05.2024

Як казав класик, вік любові не завада, проте фахівці іншої думки. І сьогодні ми вирішили дізнатися, яка різниця у віці між закоханими - найбільш невдала.

Часто під вплив аб'юзера потрапляють дуже ранимі і чесні партнери, які вірно люблять і щиро вірять, що їхня друга половинка готова заради них на все і

5 улюблених фраз аб'юзера у стосунках

Сімейні справи | 06:20, 28.05.2024

Часто під вплив аб'юзера потрапляють дуже ранимі і чесні партнери, які вірно люблять і щиро вірять, що їхня друга половинка готова заради них на все і не може паразитувати на цих стосунках.

Батьки, які присвятили усе своє життя, почуваються непотрібними, коли їхні діти виростають. Такі батьки не знають, як дальше влаштовувати своє життя.

Як навчитися батькам бути непотрібними своїм дорослим дітям?

Сімейні справи | 00:30, 28.05.2024

Батьки, які присвятили усе своє життя, почуваються непотрібними, коли їхні діти виростають. Такі батьки не знають, як дальше влаштовувати своє життя. Тож потрібно навчитися жити власне життя і стати непотрібними своїм дорослим сину чи доньці.

Кожен поцілунок має своє значення. Як знати, який жест має великий сенс, а який - демонструє його легковажне ставлення до вас?

Якщо чоловік цілує вас у цю частину тіла, це означає, що він вас дуже любить

Сімейні справи | 12:10, 27.05.2024

Кожен поцілунок має своє значення. Як знати, який жест має великий сенс, а який - демонструє його легковажне ставлення до вас?

Будувати стосунки складно. Для кожної пари є своя

5 ознак, що чоловік сів вам на шию

Мама | 11:20, 27.05.2024

Будувати стосунки складно. Для кожної пари є своя "норма" і "те, що неприпустимо". Та в чомусь ми сходимося всі: не можна паразитувати на стосунках з коханою людиною, на її почуттях до вас. І сьогодні ми дізнаємося ознаки, що з вами це роблять прямо


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: