Чи варто відкладати щеплення дитини?

Adoption
Date
  • 442 Переглядів
Кажуть, що все залежить від часу, і це точно так, коли мова йде про вакцини. Вони найефективніші, коли їх дають у потрібний час.

5877_a0e0ba84c22210c81607dce6b7d3b9.jpg (25.66 Kb)

Як визначається графік вакцинації?
Розробляючи найкращий графік вакцинації для вашої дитини, експерти беруть до уваги вікові ризики захворювання, вікові ризики ускладнень та вікову імунну відповідь на вакцину.

Коли лікарі отримають цю інформацію, вони вирішують графік для кожної вакцини, яка безпечно та ефективно захистить дітей у наймолодшому віці.

Чому моїй дитині потрібно вчасно робити щеплення?
Точно дотримуючись графіка вакцинації дитини, ви гарантуєте, що ваша дитина отримає найкращий захист від захворювань, яким можна запобігти за допомогою вакцинації, у потрібний час.

Чи можна відкласти щеплення дитині?
Ніколи не варто відкладати вакцинацію вашої дитини. Особливо важливо дотримуватися рекомендованого графіка вакцинації під час пандемії, оскільки відкладена вакцинація може призвести до того, що діти можуть заразитися хворобами, яким можна запобігти, коли лікарні вже переповнені.

Ще одна причина дотримуватися графіка вакцинації полягає в тому, що діти, які відстають від щеплень, з меншою ймовірністю будуть повністю вакциновані пізніше (і, отже, менш захищені).

Якщо під час пандемії ви пропустили одне чи кілька звичайних щеплень вашої дитини, негайно запишіться на прийом до педіатра вашої дитини, щоб повернутися до нормального графіка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: Чи варто відкладати щеплення дитини, чи варто відкладати, щеплення дитини, щеплення, вакцина, вакцинація, дитина, малюк, маля, мама, консультації, профілактика, вірусна профілактика


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Новонародженим ще в пологовому будинку роблять щеплення. Тепер стало відомо, що цю

Які щеплення треба зробити найближчому оточенню новонародженої дитини?

Щеплення | 14:50, 22.05.2024

Новонародженим ще в пологовому будинку роблять щеплення. Тепер стало відомо, що цю "акція" потрібно продовжити і для батьків немовляти, і для тих, хто часто перебуває з дитям.

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симпт

Реакція дітей після щеплення: міфи про алергію і справжні симптоми

Щеплення | 09:30, 13.05.2024

Іноді батьки хвилюються, коли в дитини після вакцинації піднімається температура, або з'являється почервоніння в місці прививки, але це звичайні симптоми і нормальна реакція організму. Саме вона і свідчить, що організм відреагував на вакцину.

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікова

Як вберегти дитину від кору?

Інфекції | 08:30, 05.05.2024

Вірус кору дуже заразний. Якось доктор Комаровський зазначав, що якщо ви живете у багатоповерхівці і неподалік є ще один будинок, де проживає інфікований дорослий чи дитина, і він відчинить вікно, і у вас воно теж відчинене, то з вітром вірус може пе

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудн

Коли дітям роблять щеплення АКДП?

Дитина | 08:30, 19.03.2024

Вакцина АКДП від кашлюку, дифтерії та правця. Введення адсорбованої коклюшно-дифтерійно-правцевої вакцини (АКДП) дозволяє сформувати імунітет до збудників перелічених інфекційних хвороб та є єдиним методом їх профілактики.

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та

Новий календар профілактичних щеплень від МОЗ

Щеплення | 11:20, 16.03.2024

В Україні є десять небезпечних хвороб, від яких передбачена обов’язкова вакцинація дітей. Коли треба вакцинувати дітей від гепатиту B, туберкульозу та інших хвороб, які зміни ввели й для чого вони потрібні, детально розповіли у Центрі громадського зд

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

Які щеплення слід оновити у дорослому віці?

Щеплення | 11:30, 12.03.2024

Перевірте, чи маєте захист від усіх важких інфекцій, що зазначені у календарі, та потурбуйтесь про те, щоб вчасно оновити свій захист.

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Які щеплення варто робити батькам

Щеплення | 20:00, 23.01.2024

А ви пам'ятаєте про вакцинацію?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: