Як виправити неправильний прикус у дітей?

Adoption
Date
  • 77 Переглядів
Неправильним прикусом називають порушення змикання зубів верхньої і нижньої щелеп.

0047_4.jpg (22.34 Kb)


Навіть якщо немає ніяких видимих порушень, є кілька основних періодів дорослішання дитини, коли відвідування лікаря-ортодонта обов'язкове.

Як виправити прикус у дитини?

В даний час в медицині поширений доказовий підхід до вибору методу лікування. Це означає, що метод лікування вибирають на основі чітких даних досліджень про те, що він є найбільш ефективним для лікування конкретної проблеми. Для корекції аномалій у дітей застосовують:

- Апаратне лікування - знімні та незнімні апарати;
- Корекцію функції зубощелепної системи (ковтання, жування, дихання).

Популярна свого часу система Bioblock доктора Мью, вимагає частих візитів для активації апарату - 1 раз на місяць, через що кожного місяця дитина відчуває дискомфорт після активації апарату. Зараз ми можемо запропонувати відмінну альтернативу.

У своїй практиці для лікування звуження верхньої щелепи ми використовуємо незнімний апарат Marco Rosa, або інша його назва - Haas. За 6 місяців лікування даним видом апарату вдається досягти результату, якого раніше ми досягали за 1,5-2 роки. Результат роботи апарату стабільний і не доводиться проводити тривалих і повторних циклів лікування. А саме лікування проходить більш комфортно та безболісно для дитини. Немає необхідності частих візитів, як з іншими системами. За все лікування, як правило потрібно 3-5 візитів.

Ортодонтичне лікування в дитячому віці направлено на формування розвитку щелеп - каркаса для підтримки м'язів. Створення місця для прорізування всіх постійних зубів. І вже у віці 12-14 років, коли прикус сформований, всі постійні зуби прорізалися, проводять корекцію положення зубів, тобто їх вирівнювання на незнімній апаратурй - брекет-системй. Але вже на тому базисі, який створили на попередньому етапі. Таке лікування проходить набагато легше і швидше, ніж у пацієнтів, у яких не було етапу дитячого ортодонтичного лікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: неправильний прикус у дітей


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Ну які свята без салату

Чим небезпечний салат, який полюбляють усі українці?

Здоров'я | 08:30, 17.04.2024

Ну які свята без салату "Шуба"?! Особливо коли мова про зимові святкування. Хоча й навесні багато хто полюбляє готувати цю страву.

Чи бувало у вас так, що ви прокинулися вранці, підвелися, а у вас закрутилася голова або потемніло в очах? Це може бути через різкий підйом з ліжка.

Чим небезпечне різке піднесення з ліжка після пробудження?

Здоров'я | 07:40, 17.04.2024

Чи бувало у вас так, що ви прокинулися вранці, підвелися, а у вас закрутилася голова або потемніло в очах? Це може бути через різкий підйом з ліжка.

У нашому суспільстві доволі неоднозначно відносяться до людей, котрі заїкаються. Одні можуть терпеливо їх вислухати, інші ж починають дратуватися, а т

Вчені вияснили, чому діти і дорослі починають заїкатися

Здоров'я | 01:30, 17.04.2024

У нашому суспільстві доволі неоднозначно відносяться до людей, котрі заїкаються. Одні можуть терпеливо їх вислухати, інші ж починають дратуватися, а треті взагалі можуть насміхатися. Особливо якщо мова про дітей.

Ще з дитинства кожен з нас пригадує запах запареного чаю з ромашкою. Узваром з ромашки також протирали очі діткам, купали в ромашці і не тільки. Проте

Чому аптечна ромашка може бути небезпечна для здоров'я?

Здоров'я | 00:30, 17.04.2024

Ще з дитинства кожен з нас пригадує запах запареного чаю з ромашкою. Узваром з ромашки також протирали очі діткам, купали в ромашці і не тільки. Проте, як виявилося, не така вона вже й безпечна.

Кожен з нас хоча б раз в житті чув від свого лікаря чи читав про користь зеленого чаю. Проте, як і будь-які інші напої, попри свою користь, він може м

Вагітні і гіпертоніки: Кому краще відмовитися від зеленого чаю?

Харчування | 12:10, 16.04.2024

Кожен з нас хоча б раз в житті чув від свого лікаря чи читав про користь зеленого чаю. Проте, як і будь-які інші напої, попри свою користь, він може мати і негативний вплив.

Якщо усім довкола тепло (комфортно чи навіть жарко), а у вас постійно холодні руки та ноги, і взагалі ви постійно мерзнете, варто звернути на це увагу

8 причин, чому вам постійно холодно

Здоров'я | 11:20, 16.04.2024

Якщо усім довкола тепло (комфортно чи навіть жарко), а у вас постійно холодні руки та ноги, і взагалі ви постійно мерзнете, варто звернути на це увагу. Те, щ о вам постійно холодно, може бути ознакою одного із захворювань.

Усі ми знаємо, що ібупрофен (Нурофен) та парацетамол показані при ГРВІ, грипі та застуді. Та, виявляється, є стани, коли краще приймати одні таблетки,

Батькам на замітку: Коли краще приймати ібупрофен, а коли - парацетамол?

Хвороби | 10:30, 16.04.2024

Усі ми знаємо, що ібупрофен (Нурофен) та парацетамол показані при ГРВІ, грипі та застуді. Та, виявляється, є стани, коли краще приймати одні таблетки, а в інших випадках - другі. Тож як з цим розібратися?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: