Альтернативна терапія проти безпліддя

Adoption
Date
  • 1209 Переглядів
Складність боротьби з безпліддям може позначитися навіть на найвідданіших. Коли ви вже кілька разів намагались завагітніти, але все безрезультатно, це є стресом. Легко впасти в рутину відчаю, що, на думку багатьох експертів з безпліддя, насправді може бути контрпродуктивним для вагітності.

Тіло в стані стресу не придатне для зачаття дитини, і як би ви не старалися, розчарування, пов’язані з безпліддям, викличуть у вас стрес. Це замкнене коло.

1588_kak-pravilno-meditirovat-sovety-praktika_1684379279536979.jpg (26.81 Kb)


Альтернативна терапія безпліддя може запропонувати відчуття спокою і миру в цьому вихрі медичних процедур. Вони не можуть вилікувати ваше безпліддя, але вони можуть навчити вас стратегіям подоланнястресу, які дозволять краще впоратися з майбутніми турботами.

Дихання
Звучить просто, і це так. Рідко ми робимо паузи протягом дня, щоб зосередитися на своєму диханні, але ви помітите, що коли ви це робите, воно здатне заспокоїти ваші думки, що бігають, і повернути вас у центр.

Медитація
Мистецтво очищення розуму, медитація може дати вам полегшення від постійних думок про безпліддя, які крутяться у вашій голові.

Йога
Поєднуючи дихання та медитацію, йога може підготувати як тіло, так і розум до зачаття.

Акупунктура
Ця стародавня форма традиційної китайської медицини допомогла багатьом парам, які не можуть завагітніти.

Гомеопатія
Ось те, що насправді може допомогти з самим безпліддям – гомеопатія, як було доведено, допомагає парам, які намагаються завагітніти, і насправді її призначають багато лікарів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, завагітніти, безпліддя, насправді, безпліддям, можуть, Альтернативна, стресу, терапія, просто


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Чоловіче безпліддя: причини і як вилікувати?

Безпліддя | 12:10, 18.04.2024

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

4 продукти, які призводять до безпліддя

Безпліддя | 01:20, 29.03.2024

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідж

У 90% жінок знайшли хімікат, який викликає рак і безпліддя

Безпліддя | 21:10, 22.09.2023

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідження було проведено на основі аналізу зразків сечі, зібраних у громадян Європейського союзу. У дослі

Нове дослідження показало, що надмірна вага або ожиріння у хлопчиків пов'язане з меншим розміром яєчок у період пубертату. Це відхилення від норми мож

Зайва вага у дитячому віці може викликати безпліддя у чоловіків

Безпліддя | 07:00, 15.07.2023

Нове дослідження показало, що надмірна вага або ожиріння у хлопчиків пов'язане з меншим розміром яєчок у період пубертату. Це відхилення від норми може зберігатися і в дорослому віці та призводити до нездатності зачати дитину.

Однією з причин зниження народжуваності стала загострилася проблема безпліддя – не можуть мати дітей близько 15% сімейних пар. У тому числі і через чо

Чоловіче безпліддя: що це таке і як його лікувати?

Безпліддя | 08:00, 20.05.2023

Однією з причин зниження народжуваності стала загострилася проблема безпліддя – не можуть мати дітей близько 15% сімейних пар. У тому числі і через чоловіче безпліддя, про яке говорять набагато рідше, ніж про жіноче. Представники сильної половини люд

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: