Вчені: Недіагностований ендометріоз ускладнює лікування безпліддя

Adoption
Date
  • 743 Переглядів
Відповідно до дослідження Університету Квінсленда, жінки з недіагностованим ендометріозом матимуть труднощі із способами завагітніти без ЕКЗ.

6980_leleka-endometrioz_30.jpg (21.77 Kb)

Дослідниця Школи громадської охорони здоров’я Університету Квінсленда, Катріна Мосс, сказала, що жінки, у яких ендометріоз не діагностували до початку лікування від безпліддя, зрештою проводили більше циклів, використовували лікування, яке не рекомендовано, і мали меншу ймовірність мати дитину.

«Натомість наше дослідження показало, що жінки, у яких був діагностований ендометріоз до лікування безпліддя, мали ті ж результати, що й ті, хто не мав цього захворювання», — сказала Мосс.

В Австралії у 1 з 9 жінок діагностовано ендометріоз, а 40 відсотків із них мають безпліддя.

Доктор Мосс каже, що австралійські жінки можуть чекати від 4 до 11 років, перш ніж їм поставлять діагноз ендометріоз, а відкладена діагностика зменшує шанси на успішне лікування безпліддя.

«У нашому національному дослідженні 1322 жінок 35 відсотків учасниць мали ендометріоз, і у третини з них діагноз був поставлений лише після того, як вони почали лікування безпліддя», — сказала Мосс.

«Жінки, яким діагноз був поставлений пізно, у 4 рази частіше проходили багато циклів, іноді до 36 циклів лікування безпліддя», — сказала вона.

Спеціаліст з фертильності та професор Центру клінічних досліджень Хайден Гомер сказав, що рання діагностика ендометріозу та ранній доступ до ЕКЗ створили рівні умови, оскільки ті самі результати були зареєстровані для жінок, які не мали цього захворювання.

«Дуже корисно діагностувати ендометріоз перед початком лікування безпліддя та відповідно скоригувати лікування», — сказав професор Гомер.

«Інакше у жінок менше шансів народити дитину, і вони стикаються з вищим фінансовим і психологічним тягарем лікування. Важливо бути дуже пильним щодо можливості ендометріозу серед жінок, які думають про лікування безпліддя, особливо за наявності сильного тазового болю».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: мама, сайт для мам, вагітність, дитина, пологи, дієта, лікування, ендометріоз, безпліддя, сказала, діагноз, циклів, ендометріозу, сказав


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Чоловіче безпліддя: причини і як вилікувати?

Безпліддя | 12:10, 18.04.2024

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

4 продукти, які призводять до безпліддя

Безпліддя | 01:20, 29.03.2024

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідж

У 90% жінок знайшли хімікат, який викликає рак і безпліддя

Безпліддя | 21:10, 22.09.2023

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідження було проведено на основі аналізу зразків сечі, зібраних у громадян Європейського союзу. У дослі

Нове дослідження показало, що надмірна вага або ожиріння у хлопчиків пов'язане з меншим розміром яєчок у період пубертату. Це відхилення від норми мож

Зайва вага у дитячому віці може викликати безпліддя у чоловіків

Безпліддя | 07:00, 15.07.2023

Нове дослідження показало, що надмірна вага або ожиріння у хлопчиків пов'язане з меншим розміром яєчок у період пубертату. Це відхилення від норми може зберігатися і в дорослому віці та призводити до нездатності зачати дитину.

Однією з причин зниження народжуваності стала загострилася проблема безпліддя – не можуть мати дітей близько 15% сімейних пар. У тому числі і через чо

Чоловіче безпліддя: що це таке і як його лікувати?

Безпліддя | 08:00, 20.05.2023

Однією з причин зниження народжуваності стала загострилася проблема безпліддя – не можуть мати дітей близько 15% сімейних пар. У тому числі і через чоловіче безпліддя, про яке говорять набагато рідше, ніж про жіноче. Представники сильної половини люд

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: