У 90% жінок знайшли хімікат, який викликає рак і безпліддя

Adoption
Date
  • 434 Переглядів
Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідження було проведено на основі аналізу зразків сечі, зібраних у громадян Європейського союзу. У дослідженні брали участь жителі таких країн як: Хорватія, Чехія, Данія, Франція, Фінляндія, Німеччина, Ісландія, Люксембург, Польща, Португалія та Швейцарія.

1828_3.jpg (21.77 Kb)


За даними авторів, найнижчі рівні були у Швейцарії, де вони перевищили максимальні рекомендовані рівні у 71% опитаних, тоді як у Франції, Люксембурзі та Португалії показники перевищували безпечний рівень на 100%.

«Зареєстровані перевищення являють собою мінімальні цифри. Існує ймовірність того, що насправді у всіх 11 країнах рівень перевищення 100% перевищує безпечний рівень», — підсумували в доповіді.

Особливе занепокоєння викликає те, що бісфенол-А може мати різноманітні негативні наслідки для здоров’я, включно з впливом на розвиток репродуктивних органів, метаболізм, імунну систему та багато іншого.

За словами дослідників, їхні результати підкреслюють необхідність суворішого контролю та регулювання речовин, які можуть потрапляти в навколишнє середовище і продукти, які споживають люди.

BPA колись використовувався для виготовлення дитячих пляшечок. Потім його використання суттєво обмежили в Європі, США та інших країнах. Однак він досі застосовується під час виготовлення пластику для пакування деяких продуктів харчування та напоїв, а це означає, що більшість людей потенційно піддаються його впливу.

Наразі бісфенол-А повністю заборонений тільки у Франції.

При цьому навколо обмежень точаться дискусії. Деякі дослідники вважають, що мінімальний поріг речовини в організмі, що завдає йому шкоди, істотно завищений.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: безпліддя


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз

Діти батьків, яким діагностували безпліддя, мають вищі шанси мати аутизм

Патологія | 10:30, 23.05.2024

Медики переконані, що діти, які народжуються у батьків, котрим раніше ставили діагноз "безпліддя", мають підвищений ризик розладу аутистичного спектру (РАС).

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Чоловіче безпліддя: причини і як вилікувати?

Безпліддя | 12:10, 18.04.2024

Безпліддя - це не вирок і багато пар змогли вилікувати його і зачати дитинку. Про те, що робити, коли ви почули про чоловіче безпліддя, читайте далі.

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

4 продукти, які призводять до безпліддя

Безпліддя | 01:20, 29.03.2024

Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє

Лікарі надали поради як лікувати беспліддя

Вагітність та пологи | 17:07, 26.09.2023

Провідні фахівці з репродуктивної медицини надали важливі поради щодо лікування беспліддя, що становить серйозну проблему для багатьох пар. Повідомляє сайт Наша мама.

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідж

У 90% жінок знайшли хімікат, який викликає рак і безпліддя

Безпліддя | 21:10, 22.09.2023

Нещодавні дослідження виявили, що бісфенол-А (ВРА), здатний порушувати гормональний баланс в організмі людини, було виявлено у 90% європейців. Дослідження було проведено на основі аналізу зразків сечі, зібраних у громадян Європейського союзу. У дослі

Нове дослідження показало, що надмірна вага або ожиріння у хлопчиків пов'язане з меншим розміром яєчок у період пубертату. Це відхилення від норми мож

Зайва вага у дитячому віці може викликати безпліддя у чоловіків

Безпліддя | 07:00, 15.07.2023

Нове дослідження показало, що надмірна вага або ожиріння у хлопчиків пов'язане з меншим розміром яєчок у період пубертату. Це відхилення від норми може зберігатися і в дорослому віці та призводити до нездатності зачати дитину.

Однією з причин зниження народжуваності стала загострилася проблема безпліддя – не можуть мати дітей близько 15% сімейних пар. У тому числі і через чо

Чоловіче безпліддя: що це таке і як його лікувати?

Безпліддя | 08:00, 20.05.2023

Однією з причин зниження народжуваності стала загострилася проблема безпліддя – не можуть мати дітей близько 15% сімейних пар. У тому числі і через чоловіче безпліддя, про яке говорять набагато рідше, ніж про жіноче. Представники сильної половини люд

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: