10 ознак доброго дитячого дефектолога

Adoption
Date
  • 330 Переглядів
Хорошого дефектолога непросто знайти, та і потрібно буде викласти чималу суму за його заняття, але якщо ви знайшли спеціаліста своєї справи, тоді це 50% успіху, і не варто жаліти грошей. Адже для своїх дітей ми бажаємо лише найкращого і хочемо, щоб вони були здоровими.
7299_defektolog.jpg (43.76 Kb)


Дефектолог працює з проблемними і хворими дітьми з однорічного віку. Дефектолог займається з проблемними дітьми, які мають знижений слух або захворювання центральної нервової системи. Дефектолог працює, перш за все, над мисленням дитини, над її способами пізнання світу, а точніше над увагою і сприйняттям мови.

1. Він терплячий і не вимагає від малюка відразу багато чого. Для корекції розвитку потрібно чимало часу, іноді роки, і дефектолог крок за кроком рухається вперед разом з дитиною. Такий фахівець обов'язково повинен володіти міцною нервовою системою.

2. Він наполовину педагог і трохи психолог. Він відмінно розбирається в міжособистісних відносинах і вміє знайти підхід до дитини.

3. Його головне завдання - навчити малюка спілкуватися і висловлювати свої думки. Дефектолог також допомагає дитині дізнатися про навколишній світ.

4. У нього є медична освіта. Дефектологів навчають в педагогічному інституті, але при підготовці такі фахівці обов'язково проходять і медичне навчання. Саме тому вони добре розбираються в діагнозах і можуть ретельно проаналізувати стан дитини.

5. Він витрачає багато часу на діагностику. Хороший дефектолог ретельно протестує дитину, попросить виконати різні дії, а може навіть спеціально розлютити малюка, щоб оцінити його реакцію.

6. Він не тільки виправляє, а й поповнює. Він знає, що корекція - це виправлення проблеми, яка порушує дитяче сприйняття світу, а компенсація - це відшкодування нестачі за рахунок розвитку інших можливостей і навичок.

7. У нього виразна мова і хороша пам'ять. Хороший дефектолог має високий рівень інтелекту і грамотно поставленою мовою. А ще він хоче (і може!) передавати свої знання.

8. Він відчуває кожну дитину. Саме інтуїція допомагає йому підбирати методику для кожного випадку. Він спостережливий і легко підлаштовується під дитину.

9. Він вчить всьому відразу. На своїх заняттях він допомагає дітям розрізняти форми, величини, кольору та інші характеристики предметів, встановлювати закономірності, причинно-наслідкові зв'язки. Він розвиває дрібну моторику рук, разом з дитиною ліпить, малює, конструює. Дефектолог обов'язково грає з малюком, адже це допомагає йому пізнавати навколишній світ і спілкуватися з однолітками.

10. Він працює не тільки з дитиною, а й з батьками. Консультування батьків - обов'язкова частина роботи дефектолога, адже дуже важливо, щоб у дитини була здорова атмосфера в сім'ї. Саме вона як ніщо інше впливає на розвиток малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, розвиток дитини, навчання, дефекти, дефектолог, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо ваша дитина робить все лівою рукою, то не варто переживати, адже вона цікава особистість. Детальніше читайте у матеріалі.

Як ростити дитину-шульгу?

Дитина | 15:30, 14.08.2018

Якщо ваша дитина робить все лівою рукою, то не варто переживати, адже вона цікава особистість. Детальніше читайте у матеріалі.

Поради батькам, як краще виховувати двійнят.

Як виховувати двійнят?

Сімейні справи | 15:30, 02.08.2018

Поради батькам, як краще виховувати двійнят.

Примірка ліфчика - важливий момент, без якого складно буде підібрати ідеальний варіант. Тому, дорогі батьки, не купуйте настільки інтимну річ, та ще й

Як вибрати перший бюстгальтер для дівчинки?

Дитина | 14:00, 31.07.2018

Примірка ліфчика - важливий момент, без якого складно буде підібрати ідеальний варіант. Тому, дорогі батьки, не купуйте настільки інтимну річ, та ще й в перший раз, без попередньої примірки. Ви можете не тільки не вгадати з розміром, але і вибрати мо

Щоб на новому велосипеді дитині було максимально зручно кататися, то до покупки потрібно віднестися серйозно.

Як вибрати дитячий велосипед?

Дитина | 17:00, 30.07.2018

Щоб на новому велосипеді дитині було максимально зручно кататися, то до покупки потрібно віднестися серйозно.

Вже в шість років українські діти найчастіше йдуть у перший клас. А до першого дзвоника залишилось трохи більше місяця. І ми вирішили дізнатися, що ж

Що має вміти дитина до 6 років?

Розвиток дитини | 10:00, 30.07.2018

Вже в шість років українські діти найчастіше йдуть у перший клас. А до першого дзвоника залишилось трохи більше місяця. І ми вирішили дізнатися, що ж повинна вміти дитина у шість років?

Готовність дитини визначається її фізичним і психічним розвитком, станом здоров'я, розумовим і особистісним розвитком.

Психологічна готовність дитини до школи

Дошкільнята | 17:00, 26.07.2018

Готовність дитини визначається її фізичним і психічним розвитком, станом здоров'я, розумовим і особистісним розвитком.

Розвиток малюка з 2-х місяців і до року часу, що дитина має вміти робити.

Етапи розвитку малюка

Немовля | 15:30, 26.07.2018

Розвиток малюка з 2-х місяців і до року часу, що дитина має вміти робити.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: