10 ознак доброго дитячого дефектолога

Adoption
Date
  • 451 Переглядів
Хорошого дефектолога непросто знайти, та і потрібно буде викласти чималу суму за його заняття, але якщо ви знайшли спеціаліста своєї справи, тоді це 50% успіху, і не варто жаліти грошей. Адже для своїх дітей ми бажаємо лише найкращого і хочемо, щоб вони були здоровими.
7299_defektolog.jpg (43.76 Kb)


Дефектолог працює з проблемними і хворими дітьми з однорічного віку. Дефектолог займається з проблемними дітьми, які мають знижений слух або захворювання центральної нервової системи. Дефектолог працює, перш за все, над мисленням дитини, над її способами пізнання світу, а точніше над увагою і сприйняттям мови.

1. Він терплячий і не вимагає від малюка відразу багато чого. Для корекції розвитку потрібно чимало часу, іноді роки, і дефектолог крок за кроком рухається вперед разом з дитиною. Такий фахівець обов'язково повинен володіти міцною нервовою системою.

2. Він наполовину педагог і трохи психолог. Він відмінно розбирається в міжособистісних відносинах і вміє знайти підхід до дитини.

3. Його головне завдання - навчити малюка спілкуватися і висловлювати свої думки. Дефектолог також допомагає дитині дізнатися про навколишній світ.

4. У нього є медична освіта. Дефектологів навчають в педагогічному інституті, але при підготовці такі фахівці обов'язково проходять і медичне навчання. Саме тому вони добре розбираються в діагнозах і можуть ретельно проаналізувати стан дитини.

5. Він витрачає багато часу на діагностику. Хороший дефектолог ретельно протестує дитину, попросить виконати різні дії, а може навіть спеціально розлютити малюка, щоб оцінити його реакцію.

6. Він не тільки виправляє, а й поповнює. Він знає, що корекція - це виправлення проблеми, яка порушує дитяче сприйняття світу, а компенсація - це відшкодування нестачі за рахунок розвитку інших можливостей і навичок.

7. У нього виразна мова і хороша пам'ять. Хороший дефектолог має високий рівень інтелекту і грамотно поставленою мовою. А ще він хоче (і може!) передавати свої знання.

8. Він відчуває кожну дитину. Саме інтуїція допомагає йому підбирати методику для кожного випадку. Він спостережливий і легко підлаштовується під дитину.

9. Він вчить всьому відразу. На своїх заняттях він допомагає дітям розрізняти форми, величини, кольору та інші характеристики предметів, встановлювати закономірності, причинно-наслідкові зв'язки. Він розвиває дрібну моторику рук, разом з дитиною ліпить, малює, конструює. Дефектолог обов'язково грає з малюком, адже це допомагає йому пізнавати навколишній світ і спілкуватися з однолітками.

10. Він працює не тільки з дитиною, а й з батьками. Консультування батьків - обов'язкова частина роботи дефектолога, адже дуже важливо, щоб у дитини була здорова атмосфера в сім'ї. Саме вона як ніщо інше впливає на розвиток малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, розвиток дитини, навчання, дефекти, дефектолог, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У скільки років дитині найкраще починати займатися спортом - читайте далі.

Коли краще віддати дитину в спорт?

Дитина | 12:30, 12.11.2018

У скільки років дитині найкраще починати займатися спортом - читайте далі.

Проблеми з розвитком мови часто зустрічаються у дітей молодшого віку. Як їх вирішити - читайте у матеріалі.

Артикуляційна гімнастика для розвитку мови дитини

Дитина | 12:30, 09.11.2018

Проблеми з розвитком мови часто зустрічаються у дітей молодшого віку. Як їх вирішити - читайте у матеріалі.

Дитячі психологи виділили 6 фраз, які часто кажуть батьки, не розуміючи, що тим самим шкодять дитині.

Фрази, які краще не говорити своїм дітям

Сімейні справи | 15:30, 08.11.2018

Дитячі психологи виділили 6 фраз, які часто кажуть батьки, не розуміючи, що тим самим шкодять дитині.

У сучасному світі роботи вже стали невід'ємною частина всього, що відбувається.

Сильний вплив на дитяче мислення роблять роботи

Дитина | 14:00, 07.11.2018

У сучасному світі роботи вже стали невід'ємною частина всього, що відбувається.

В скільки місяців має малюк вже вміти сидіти - читайте далі.

Коли малюк починає сідати?

Немовля | 14:00, 06.11.2018

В скільки місяців має малюк вже вміти сидіти - читайте далі.

Що вважається раннім статевим дозріванням - читайте далі.

Чому статеве дозрівання у деяких дітей починається раніше терміну?

Дитина | 14:00, 05.11.2018

Що вважається раннім статевим дозріванням - читайте далі.

Моя донька, якій виповнилося 13 років, мріє про телефон iPhone. У середньому вона говорить про нього раз на день, мене як маму, це дуже мучить і турбу

Чи потрібно дитині купляти дорогий мобільний телефон?

Сімейні справи | 10:17, 05.11.2018

Моя донька, якій виповнилося 13 років, мріє про телефон iPhone. У середньому вона говорить про нього раз на день, мене як маму, це дуже мучить і турбує, коли дитина постійно розмовляє і просить про цей гаджет.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: