10 ознак доброго дитячого дефектолога

Adoption
Date
  • 520 Переглядів
Хорошого дефектолога непросто знайти, та і потрібно буде викласти чималу суму за його заняття, але якщо ви знайшли спеціаліста своєї справи, тоді це 50% успіху, і не варто жаліти грошей. Адже для своїх дітей ми бажаємо лише найкращого і хочемо, щоб вони були здоровими.
7299_defektolog.jpg (43.76 Kb)


Дефектолог працює з проблемними і хворими дітьми з однорічного віку. Дефектолог займається з проблемними дітьми, які мають знижений слух або захворювання центральної нервової системи. Дефектолог працює, перш за все, над мисленням дитини, над її способами пізнання світу, а точніше над увагою і сприйняттям мови.

1. Він терплячий і не вимагає від малюка відразу багато чого. Для корекції розвитку потрібно чимало часу, іноді роки, і дефектолог крок за кроком рухається вперед разом з дитиною. Такий фахівець обов'язково повинен володіти міцною нервовою системою.

2. Він наполовину педагог і трохи психолог. Він відмінно розбирається в міжособистісних відносинах і вміє знайти підхід до дитини.

3. Його головне завдання - навчити малюка спілкуватися і висловлювати свої думки. Дефектолог також допомагає дитині дізнатися про навколишній світ.

4. У нього є медична освіта. Дефектологів навчають в педагогічному інституті, але при підготовці такі фахівці обов'язково проходять і медичне навчання. Саме тому вони добре розбираються в діагнозах і можуть ретельно проаналізувати стан дитини.

5. Він витрачає багато часу на діагностику. Хороший дефектолог ретельно протестує дитину, попросить виконати різні дії, а може навіть спеціально розлютити малюка, щоб оцінити його реакцію.

6. Він не тільки виправляє, а й поповнює. Він знає, що корекція - це виправлення проблеми, яка порушує дитяче сприйняття світу, а компенсація - це відшкодування нестачі за рахунок розвитку інших можливостей і навичок.

7. У нього виразна мова і хороша пам'ять. Хороший дефектолог має високий рівень інтелекту і грамотно поставленою мовою. А ще він хоче (і може!) передавати свої знання.

8. Він відчуває кожну дитину. Саме інтуїція допомагає йому підбирати методику для кожного випадку. Він спостережливий і легко підлаштовується під дитину.

9. Він вчить всьому відразу. На своїх заняттях він допомагає дітям розрізняти форми, величини, кольору та інші характеристики предметів, встановлювати закономірності, причинно-наслідкові зв'язки. Він розвиває дрібну моторику рук, разом з дитиною ліпить, малює, конструює. Дефектолог обов'язково грає з малюком, адже це допомагає йому пізнавати навколишній світ і спілкуватися з однолітками.

10. Він працює не тільки з дитиною, а й з батьками. Консультування батьків - обов'язкова частина роботи дефектолога, адже дуже важливо, щоб у дитини була здорова атмосфера в сім'ї. Саме вона як ніщо інше впливає на розвиток малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, розвиток дитини, навчання, дефекти, дефектолог, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Останнім часом стало дуже модно носити малюків в слінгу. Вчені вважають це правильним рішенням і ось чому.

Швидше розвиваються малюки, яких носять у слінгу

Немовля | 17:00, 18.02.2019

Останнім часом стало дуже модно носити малюків в слінгу. Вчені вважають це правильним рішенням і ось чому.

Нещодавні дослідження показали, що музика не тільки емоційно впливає на людину, а й стимулює когнітивні процеси мозку. Особливо, це корисно впливає на

Музика здатна мотивувати людину отримувати нові знання

Розвиток дитини | 15:30, 18.02.2019

Нещодавні дослідження показали, що музика не тільки емоційно впливає на людину, а й стимулює когнітивні процеси мозку. Особливо, це корисно впливає на дітей.

Дуже важливо, щоб самооцінка малюка відповідала дійсності, а не падала нижче за плінтус, кидаючи його в стан апатії, страху, невпевненості в собі і на

Як підвищити самооцінку дитини

Дитина | 10:00, 16.02.2019

Дуже важливо, щоб самооцінка малюка відповідала дійсності, а не падала нижче за плінтус, кидаючи його в стан апатії, страху, невпевненості в собі і навіть депресії. Як відбувається формування і розвиток самооцінки дитини, як допомогти їй полюбити себ

Індійські та німецькі академіки встановили тісний взаємозв'язок між шкільними обідами і успіхами в навчанні.

Як шкільний обід впливає на успішність дитини

Школярі | 12:30, 15.02.2019

Індійські та німецькі академіки встановили тісний взаємозв'язок між шкільними обідами і успіхами в навчанні.

Чому батькам потрібно підбадьорювати дітей

Сімейні справи | 17:00, 14.02.2019

"Діти потребують підбадьорювання так само, як рослини воду", - писав Рудольф Дрейкурс, розвиваючи ідеї свого вчителя Альфреда Адлера. Вони зрозуміли ефективність зв'язку та доброзичливість уваги задовго до того, як це підтвердили дослідження нервової

Психолог Ольга Маховська, яка активно співпрацює з Інститутом психології РАН, розповіла, що дітям до 6 років краще не дозволяти проводити вільний час

Дітям до 6 років краще не знати про ігри в інтернеті

Дитина | 15:30, 14.02.2019

Психолог Ольга Маховська, яка активно співпрацює з Інститутом психології РАН, розповіла, що дітям до 6 років краще не дозволяти проводити вільний час в інтернеті. Вона пояснює, що мова йде про вік, до якого діти проходять вкрай значущий етап розвитку

Відповідно до експерименту іспанських академіків з Університету Гранади, діти, які займаються фізичними вправами, мають більш розвинені когнітивні зді

Як впливають фізичні навантаження на дітей

Дитина | 12:30, 12.02.2019

Відповідно до експерименту іспанських академіків з Університету Гранади, діти, які займаються фізичними вправами, мають більш розвинені когнітивні здібності.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: