10 ознак доброго дитячого дефектолога

Adoption
Date
  • 255 Переглядів
Хорошого дефектолога непросто знайти, та і потрібно буде викласти чималу суму за його заняття, але якщо ви знайшли спеціаліста своєї справи, тоді це 50% успіху, і не варто жаліти грошей. Адже для своїх дітей ми бажаємо лише найкращого і хочемо, щоб вони були здоровими.
7299_defektolog.jpg (43.76 Kb)

Дефектолог працює з проблемними і хворими дітьми з однорічного віку. Дефектолог займається з проблемними дітьми, які мають знижений слух або захворювання центральної нервової системи. Дефектолог працює, перш за все, над мисленням дитини, над її способами пізнання світу, а точніше над увагою і сприйняттям мови.

1. Він терплячий і не вимагає від малюка відразу багато чого. Для корекції розвитку потрібно чимало часу, іноді роки, і дефектолог крок за кроком рухається вперед разом з дитиною. Такий фахівець обов'язково повинен володіти міцною нервовою системою.

2. Він наполовину педагог і трохи психолог. Він відмінно розбирається в міжособистісних відносинах і вміє знайти підхід до дитини.

3. Його головне завдання - навчити малюка спілкуватися і висловлювати свої думки. Дефектолог також допомагає дитині дізнатися про навколишній світ.

4. У нього є медична освіта. Дефектологів навчають в педагогічному інституті, але при підготовці такі фахівці обов'язково проходять і медичне навчання. Саме тому вони добре розбираються в діагнозах і можуть ретельно проаналізувати стан дитини.

5. Він витрачає багато часу на діагностику. Хороший дефектолог ретельно протестує дитину, попросить виконати різні дії, а може навіть спеціально розлютити малюка, щоб оцінити його реакцію.

6. Він не тільки виправляє, а й поповнює. Він знає, що корекція - це виправлення проблеми, яка порушує дитяче сприйняття світу, а компенсація - це відшкодування нестачі за рахунок розвитку інших можливостей і навичок.

7. У нього виразна мова і хороша пам'ять. Хороший дефектолог має високий рівень інтелекту і грамотно поставленою мовою. А ще він хоче (і може!) передавати свої знання.

8. Він відчуває кожну дитину. Саме інтуїція допомагає йому підбирати методику для кожного випадку. Він спостережливий і легко підлаштовується під дитину.

9. Він вчить всьому відразу. На своїх заняттях він допомагає дітям розрізняти форми, величини, кольору та інші характеристики предметів, встановлювати закономірності, причинно-наслідкові зв'язки. Він розвиває дрібну моторику рук, разом з дитиною ліпить, малює, конструює. Дефектолог обов'язково грає з малюком, адже це допомагає йому пізнавати навколишній світ і спілкуватися з однолітками.

10. Він працює не тільки з дитиною, а й з батьками. Консультування батьків - обов'язкова частина роботи дефектолога, адже дуже важливо, щоб у дитини була здорова атмосфера в сім'ї. Саме вона як ніщо інше впливає на розвиток малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, розвиток дитини, навчання, дефекти, дефектолог, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Розваги для дитини вдома.

Чим зайняти дитину вдома?

Дитина | 14:00, 23.05.2018

Розваги для дитини вдома.

Соціологи схиляються до того, що ефект «раннього дорослішання» дітей - це норма. Покоління, народжене в цифрову епоху, поглинає інформацію з пелюшок.

Ефект "Раннього дорослішання»

Дитина | 17:00, 21.05.2018

Соціологи схиляються до того, що ефект «раннього дорослішання» дітей - це норма. Покоління, народжене в цифрову епоху, поглинає інформацію з пелюшок. Тому немає нічого дивного в тому, що зараз навіть малюки є знавцями в багатьох речах.

Якщо ваш малюк надто імпульсивний, емоційний, то вам складно буде, щось з тим вдіяти. Варто до цього ставитися спокійніше і мати терпіння.

Неконтрольовані імпульси дітей

Сімейні справи | 12:30, 21.05.2018

Якщо ваш малюк надто імпульсивний, емоційний, то вам складно буде, щось з тим вдіяти. Варто до цього ставитися спокійніше і мати терпіння.

Нове дослідження, проведене в Барселоні, показало, що зелені насадження сприяють розвитку дитячого мозку. Завдяки їм у дітей покращується увага і робо

Зелені насадження позитивно впливають на мозок

Розвиток дитини | 09:30, 19.05.2018

Нове дослідження, проведене в Барселоні, показало, що зелені насадження сприяють розвитку дитячого мозку. Завдяки їм у дітей покращується увага і робоча пам'ять.

Щоб виховати свою дитину гідним членом суспільства, варто, в першу чергу, прищеплювати йому загальнолюдські цінності.

Як сформувати особистість дитини?

Сімейні справи | 17:00, 17.05.2018

Щоб виховати свою дитину гідним членом суспільства, варто, в першу чергу, прищеплювати йому загальнолюдські цінності.

Існує величезна кількість всіляких способів, використовуючи які можна навчити дитину вже в три роки розрізняти шість кольорів (червоний, синій, жовтий

5 дієвих методик, як навчити дітей розрізняти кольори

Розвиток дитини | 10:00, 17.05.2018

Існує величезна кількість всіляких способів, використовуючи які можна навчити дитину вже в три роки розрізняти шість кольорів (червоний, синій, жовтий, зелений, білий і чорний), і більше. Але якщо вникнути в їх суть, то практично всі вони зводяться д

Дослідники з Університету Макгілла вивчали, як у маленьких дітей розвивається розуміння розмовної мови. Фахівці з'ясували: немовлята розпізнають голос

Що допомагає дитині навчитися говорити?

Немовля | 09:30, 17.05.2018

Дослідники з Університету Макгілла вивчали, як у маленьких дітей розвивається розуміння розмовної мови. Фахівці з'ясували: немовлята розпізнають голосні звуки ще до того, як у них в мові з'являються перші склади. Але вони довше слухають ці звуки, якщ

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: