10 ознак доброго дитячого дефектолога

Adoption
Date
  • 178 Переглядів
Хорошого дефектолога непросто знайти, та і потрібно буде викласти чималу суму за його заняття, але якщо ви знайшли спеціаліста своєї справи, тоді це 50% успіху, і не варто жаліти грошей. Адже для своїх дітей ми бажаємо лише найкращого і хочемо, щоб вони були здоровими.
7299_defektolog.jpg (43.76 Kb)

Дефектолог працює з проблемними і хворими дітьми з однорічного віку. Дефектолог займається з проблемними дітьми, які мають знижений слух або захворювання центральної нервової системи. Дефектолог працює, перш за все, над мисленням дитини, над її способами пізнання світу, а точніше над увагою і сприйняттям мови.

1. Він терплячий і не вимагає від малюка відразу багато чого. Для корекції розвитку потрібно чимало часу, іноді роки, і дефектолог крок за кроком рухається вперед разом з дитиною. Такий фахівець обов'язково повинен володіти міцною нервовою системою.

2. Він наполовину педагог і трохи психолог. Він відмінно розбирається в міжособистісних відносинах і вміє знайти підхід до дитини.

3. Його головне завдання - навчити малюка спілкуватися і висловлювати свої думки. Дефектолог також допомагає дитині дізнатися про навколишній світ.

4. У нього є медична освіта. Дефектологів навчають в педагогічному інституті, але при підготовці такі фахівці обов'язково проходять і медичне навчання. Саме тому вони добре розбираються в діагнозах і можуть ретельно проаналізувати стан дитини.

5. Він витрачає багато часу на діагностику. Хороший дефектолог ретельно протестує дитину, попросить виконати різні дії, а може навіть спеціально розлютити малюка, щоб оцінити його реакцію.

6. Він не тільки виправляє, а й поповнює. Він знає, що корекція - це виправлення проблеми, яка порушує дитяче сприйняття світу, а компенсація - це відшкодування нестачі за рахунок розвитку інших можливостей і навичок.

7. У нього виразна мова і хороша пам'ять. Хороший дефектолог має високий рівень інтелекту і грамотно поставленою мовою. А ще він хоче (і може!) передавати свої знання.

8. Він відчуває кожну дитину. Саме інтуїція допомагає йому підбирати методику для кожного випадку. Він спостережливий і легко підлаштовується під дитину.

9. Він вчить всьому відразу. На своїх заняттях він допомагає дітям розрізняти форми, величини, кольору та інші характеристики предметів, встановлювати закономірності, причинно-наслідкові зв'язки. Він розвиває дрібну моторику рук, разом з дитиною ліпить, малює, конструює. Дефектолог обов'язково грає з малюком, адже це допомагає йому пізнавати навколишній світ і спілкуватися з однолітками.

10. Він працює не тільки з дитиною, а й з батьками. Консультування батьків - обов'язкова частина роботи дефектолога, адже дуже важливо, щоб у дитини була здорова атмосфера в сім'ї. Саме вона як ніщо інше впливає на розвиток малюка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, діти, розвиток дитини, навчання, дефекти, дефектолог, здоров'я


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дуже спірне питання стосовно того чи можуть батьки переодягатися, ходити голими перед дітьми. Як це впливає на малюків чи підлітків - читайте далі.

Чи можуть батьки переодягатися при дітях?

Сімейні справи | 12:30, 05.02.2018

Дуже спірне питання стосовно того чи можуть батьки переодягатися, ходити голими перед дітьми. Як це впливає на малюків чи підлітків - читайте далі.

Більшість проблем, що виникають з вихованням дітей, пов'язані з умінням або невмінням батьків висловлювати свої емоції і приймати емоції своїх дітей.

Характеристика невідповідальних батьків

Сімейні справи | 17:00, 02.02.2018

Більшість проблем, що виникають з вихованням дітей, пов'язані з умінням або невмінням батьків висловлювати свої емоції і приймати емоції своїх дітей.

Якщо дитина відмовляється зранку вставати, щоб йти в садок чи до школи, на це може бути декілька причин. Які саме - читайте у матеріалі.

Чому дитину важко розбудити зранку?

Дитина | 12:30, 30.01.2018

Якщо дитина відмовляється зранку вставати, щоб йти в садок чи до школи, на це може бути декілька причин. Які саме - читайте у матеріалі.

Чергове дослідження від лікарів про шкоду гаджетів

Як впливає використання смартфонів більше години в день на підлітків

Розвиток дитини | 14:00, 26.01.2018

Чергове дослідження від лікарів про шкоду гаджетів

Британські вчені запропонували встановити нові рамки підліткового періоду, адекватні сучасним реаліям. Тепер він буде тривати з 10 до 24 років, переда

Вчені «продовжили» підлітковий період на 10 років

Розвиток дитини | 12:30, 22.01.2018

Британські вчені запропонували встановити нові рамки підліткового періоду, адекватні сучасним реаліям. Тепер він буде тривати з 10 до 24 років, передає журнал Lancet Child & Adolescent Health.

Творчість - це явище, за яким формується щось нове і цінне. Створений предмет може бути нематеріальним (таким як ідея, наукова теорія, музична компози

Як малювати за номером?

Психологія | 00:50, 20.01.2018

Творчість - це явище, за яким формується щось нове і цінне. Створений предмет може бути нематеріальним (таким як ідея, наукова теорія, музична композиція чи жарт) або фізичний об'єкт (такий як винахід, літературний твір або живопис).У матеріалі ми ро

Дієтологи назвали 7 продуктів харчування, які потрібно обов'язково давати маленькій дитині, щоб посилити роботу мозку. Ці продукти особливо важливі в

7 продуктів для дітей, які зроблять їх розумними

Розвиток дитини | 14:00, 19.01.2018

Дієтологи назвали 7 продуктів харчування, які потрібно обов'язково давати маленькій дитині, щоб посилити роботу мозку. Ці продукти особливо важливі в перші 5 років життя малюка, коли процес розвитку мозку досягає піку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: