10 способів розвинути талант дитини

Adoption
Date
  • 888 Переглядів
Якщо ви бачите, що малюк чимось зацікавлений, розвивайте у ньому це!

6950_0003.jpg (26.12 Kb)

1. Розвивайте особистісні інтереси дитини. У дорослих залишається багато власних нездійснених очікувань, тож деякі батьки намагаються себе реалізувати в дітях. Зазвичай це закінчується незадоволеністю, причому і батьків, і дітей. Дитина - це особистість зі своїми поглядами, інтересами і здібностями.

2. Забезпечте необхідним інвентарем. Перед тим як віддати дітей в гурток чи студію, оцініть свої фінансові можливості. Дуже погано, якщо дитина почне займатися живописом, але ви не зможете йому купити необхідні фарби.

3. Заохочуйте в усіх починаннях. Під час навчання діти стикаються з проблемами і невдачами. Хваліть і заохочуйте бажання рухатися далі, навіть якщо щось не виходить.

4. Проявляйте інтерес до занять дитини. Мама і тато - це перші глядачі і перші судді. Не шкодуйте часу, щоб порадіти за перші успіхи дітей.

5. Не йдіть шляхом проб і помилок. Не варто намагатися розвивати кілька талантів і здібностей відразу. Така різноманітність призведе лише до того, що він ні в одній зі сфер не досягне успіху.

6. Не ведіться на відмову. Якщо дитина, яка любила малювати і марила стати художником, відмовляється відвідувати студії, може бути, що у неї
конфлікти в групі, невміння перебувати в соціумі, страх та інше. Спробуйте розібратися в ситуації, ніж відразу заривати талант у землю.

7. Вибирайте хорошого викладача, тренера. Часто успіх в діяльності залежить від викладача, тому перед підбором гуртка або секції поспілкуйтеся з керівником групи, оцініть його як особистість.

8. Не порівнюйте дитину з іншими дітьми. Якщо хтось малює краще, не ставте його в приклад. Картини Ван Гога теж не всім подобаються.

9. Підготуйте дітей до відвідування секції і до самостійності. Поясніть дитині, чому потрібно слухати вчителя або тренера, відвідувати всі заняття, виконувати рекомендації.

10. Не ставте на талант дитини, як на бізнес, всі свої очікування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, розвиток, талант


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Що можуть зробити батьки?

Три способи розвинути мовлення дитини

Розвиток дитини | 11:00, 30.03.2020

Що можуть зробити батьки?


Що впливає на відставання малюка?

Чотири причини затримки мовлення у дитини

Розвиток дитини | 14:00, 25.03.2020

Що впливає на відставання малюка?


Як розпізнати аутизм у дитини?

Аутизм чи ні? Загальні симптоми розладу

Розвиток дитини | 11:00, 24.03.2020

Як розпізнати аутизм у дитини?

Телефони і комп'ютери не завжди корисні!

Гаджети назавжди змінюють структуру мозку дитини

Розвиток дитини | 15:00, 23.03.2020

Телефони і комп'ютери не завжди корисні!


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: