Старшим дітям потрібно читати книжки вголос

Adoption
Date
  • 96 Переглядів
В чому користь такого читання?

cf61872446c3b9cb288f132dce90ee.jpg (42.7 Kb)Як повідомляє статистика, всього 38% батьків, чиє чадо знаходиться у віці від 5 до 8 років, і 17% - у віці від 9 до 11 років продовжують читати книжки своїм дітям вголос. Рецензент дитячих книг і батько Ріган МакМахон з американської організації Common Sense Media виділяє дев'ять основних причин, по яким батькам варто читати вголос малюку.

1. Це допомагає розширювати словниковий запас.
Дитина, якій читають, дізнається більше нових слів, а також знає, як їх правильно вимовляти і в якому контексті використовувати.

2. Розвиває розуміння.
Коли діти залучені в історію, і їм справді цікаво слухати розповідь, вони намагаються вникнути в сюжет, як можна більше. У цьому випадку варто задавати супровідні питання: чи подобається дитині персонаж, що станеться далі і так далі.

5. Покращує аудіювання.
Дітям стає легше сприймати інформацію на слух і краще розуміти те, що кажуть їм, наприклад, в школі.

3. Скріплює зв'язок між батьками і дітьми. Теплі спогади про те, як мама або тато читали тобі казки, можуть змусити тебе раз і назавжди полюбити книги.

4. Допоможе ознайомити дитину з різними жанрами.
Читання вголос дозволяє батькам познайомити дітей з різними жанрами книг і оповідань, допомагаючи дітям зрозуміти, які їм подобаються більше.

6. Хороший спосіб вивчити класичну літературу.
У школі дитині може бути складно сприйняти твори Шевченка або Шекспіра. Однак в більш затишною і розслабленою домашній обстановці їх набагато легше засвоїти.

7. Допомагає у вирішенні складних питань.
Діти часто пропускають слова батьків про те, що можна робити, а що ні, повз вуха. Але якщо прочитати їм історії, в яких герої потрапляють в непрості ситуації і справляються з наслідками, дитина зрозуміє мораль.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розвиток, читання


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: