Що впливає на здатність дитини добре вчитися?

Adoption
Date
  • 2123 Переглядів
Все закладається ще в утробі!

8019_crop_1.jpeg (65.51 Kb)


Немовлята вчаться запам'ятовувати інформацію ще на етапі внутрішньоутробного розвитку. Важливу роль в цьому процесі виконує голос матері.

Вчені провели експеримент, в якому взяли участь 32 вагітні жінки. Вони читали вголос два рази в день короткий вірш, повторюючи його тричі кожен раз. Майбутні матусі виконували це завдання з 28 по 34 тижні внутрішньоутробного розвитку дитини.

У другій частині дослідження плоди в утробі матері слухали записи цього ж вірша, але його читав інший голос. У цей час вчені вимірювали частоту серцевих скорочень плодів. На думку фахівців, малі темпи серцевих скорочень дитини говорять про те, що малюк дізнається раніше вже почуті їм вірші або рядки художнього твору.

На 34-му тижні у плодів, які слухали той же текст, що читала їм мати, пульс був значно повільніше, ніж у плодів контрольної групи. Ефект був помітний з 34-го по 38-мий тиждень. Таким чином, вчені впевнені, що голос матері вкрай важливий для плода. Саме він грає ключову роль в процесах навчання і розвитку пам'яті. Особливо це важливо для недоношених дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: розвиток дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: