Годування за розкладом провокує дитяче ожиріння

Adoption
Date
  • 92 Переглядів
Вчені мають свю думку

75_b17a8a5401101b606b470cc6cee67236.jpg (29.13 Kb)

Мамам слід більше довіряти своїм малюкам, і дозволяти їсти в той час і в таких кількостях, які визначають сам діти. Експерти стверджують, що така поведінка не розбалує малюка, а допоможе йому краще розвиватися і сформує здорову харчову поведінку. Немає нічого поганого в тому, щоб батьки годувати дитину відповідно до її бажань, а час від часу використовувати їжу для заспокоєння малюка, впевнені вчені з Австралії.

Вони вважають, що вільне годування сприяє більш здоровій вазі дитини в майбутньому, ніж традиційне годування за розкладом. Годування з метою заспокоїти малюка також не є криміналом, якщо при цьому не використовувати примусові методи і не порушувати апетит дитини.

"У дітей є вроджена здатність регулювати кількість необхідної їм їжі. Ми радимо мамам довіряти своїм малюкам: мама дає поживу, дитина вирішує, коли і скільки він хоче їсти", - відзначають дослідники. В ході дослідження вони спостерігали за 293 мамами та їхніми дітьми в перші два роки життя малюків. В результаті виявилося, що у віці півтора років менше проблем з надмірною вагою спостерігалося у дітей, яких годували на їх вимогу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитяче харчування


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: