Як займатися іноземними мовами з дитиною на канікулах

Adoption
Date
  • 1602 Переглядів
Використовуйте час канікул для ефективного засвоєння іноземної мови або закріплення знань, отриманих протягом навчального року.

73953_angliyskiy_na_kanikulakh.jpg (51.34 Kb)


Спілкуємося без сорому
 
Якщо ваша сім'я віддає перевагу відпочинку за кордоном - що ж, це не тільки можливість долучитися до культури іншої країни, а й прекрасний спосіб активізувати свої знання іноземної мови. Як відомо, англійська - мова міжнародного спілкування, тому ви будете зрозумілі в будь-якій точці земної кулі навіть якщо ступінь вашого володіння мовою наближається до нульової.

Що стосується дитячого спілкування англійською - тут все ще простіше. Дітям легше асимілюватися в незнайомій обстановці, і інше мовне середовище - не виняток. Знайти собі друга на дитячому майданчику в готелі або на пляжі не складе труднощів. Діти залучені в гру більшу частину часу протягом дня, тому процес спілкування, нехай навіть примітивний і не завжди коректний з точки зору граматики, матиме результат.

Надайте дитині свободу і забезпечте її своєю довірою. Не потрібно постійно бути поруч, намагаючись допомогти перевести або зрозуміти сенс сказаного по-англійськи новим другом.

У легкому стресовому стані людський мозок активізується оптимальним чином, і ми починаємо розуміти і говорити краще і швидше, ніж в штучно створених ситуаціях спілкування іноземною мовою (на курсах, в дитячих розвиваючих групах і т.д.) Таким чином, дайте синові або дочці вільно говорити - як вона може на даному етапі, жестикулюючи, використовуючи міміку - це не тільки нормально, але і так подобається дітям.

Хто в дитячий клуб?
Якщо в готелі, в якому ви зупинилися, є дитячий клуб, то ви цілком можете дозволити дитині його відвідувати. Однак, існує ряд "але".

Відвідувати подібний клуб варто лише в тому випадку, якщо спілкування в ньому ведеться тільки на іноземній мові.

В ідеалі, заняття повинні вести носії мови - тоді ефект буде значнішим. Але навіть якщо викладачі такими не є, а просто говорять іноземною мовою 100% часу - цього вже буде достатньо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 іноземних мов, які легко "даються" першокласникам

Так зване "пасивне слухання" дуже ефективне: малюк зможе в ситуаціях природного спілкування вловити потрібні граматичні, лексичні та інтонаційні конструкції.

Робимо замовлення
 Зробити замовлення в ресторані або кафе - прекрасна можливість не тільки для активізації своїх раніше придбаних знань, а й підняття самооцінки. Адже вам самим напевно знайоме почуття гордості, коли ви успішно робите замовлення на іноземній мові у відпустці?

А дитині буде подвійно цікаво, адже все, що відбувається для неї - захоплююча гра. Перед "відповідальним моментом" ви можете освіжити знання. Розіграйте сценку замовлення перед відвідуванням ресторану: ви можете виконувати роль офіціанта, а дитина - відвідувача. Потім помінятися ролями. Сміх і посмішки забезпечені!

І плаваємо, і балакаємо
 Якщо ваш малюк любить плавати, а в готелі є англомовний інструктор з плавання, який веде індивідуальні тренування - що ж, це ще один прекрасний спосіб підтягнути розмовну англійську.

Під час занять малюк і дорослий спілкуватимуться виключно іноземною мовою приблизно протягом години. Цього часу цілком достатньо для того, щоб перебудуватися з російської мови на іноземну.

Як правило, інструктор часто вимовляє одні й ті ж команди і прохання - дитина легко їх запам'ятає і зможе при нагоді успішно застосовувати.

Playtime, або час гри
У відпустці, коли у вас багато вільного часу, так хочеться пограти з дитиною! Але ігри теж можуть проводитися іноземною мовою - тут все залежить від вашого терпіння і бажання внести особистий внесок. Ви можете пограти в "англійську маму": домовтеся з дитиною, що раз в три дні або через день мама буде говорити з нею тільки англійською.

Коли англійська мама приїде в гості, суворо дотримуйтесь головного правила: ні слова ураїнською. Така гра підходить тим батькам, які самі добре володіють іноземною мовою і дуже терплячі.

Також всім відома гра "в слова" може бути модернізована і використана в англійській модифікації: ви називаєте слово, а дитина придумує вже англійське слово, що починається на останню букву.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: підготовка до школи, іноземні мови, англійська мова, іноземна мова, літні канікули


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про

Не можна цілувати дітей в губи - психологи

Сімейні справи | 09:30, 03.03.2024

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про те, як має проявлятися вираз любові до своїх дітей.

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Характер дітей формують бактерії в кишечнику – науковці

Дитина | 08:30, 03.03.2024

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперерв

Ось чому ніколи не можна лоскотати маленьких дітей

Дитина | 07:40, 03.03.2024

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперервно сміється, то йому це подобається. Але насправді лоскіт може бути болісним і неприємним.

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все з

Як люблячі бабусі прищеплюють внукам погані звички?

Сімейні справи | 06:20, 03.03.2024

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все зробити по-своєму. До чого це призводить, описали експерти.

Це захворювання чи звичайне явище?

Що робити, якщо ваша дитина розмовляє уві сні?

Дитина | 01:20, 03.03.2024

Це захворювання чи звичайне явище?

Всі батьки з нетерпінням чекають першого слова свого малюка. Зазвичай це відбувається близько півтора року чи трохи раніше. Але іноді місяці продовжую

Коли дитині потрібен логопед?

Розвиток дитини | 00:30, 03.03.2024

Всі батьки з нетерпінням чекають першого слова свого малюка. Зазвичай це відбувається близько півтора року чи трохи раніше. Але іноді місяці продовжують йти, а дитина не поспішає вимовляти ні слова, ні навіть склади. Чи це нормально? Де межа між норм

Навіть далеко не всі дорослі вміють плавати!

Україна має рекорд. Максимальна відстань запливу немовляти у басейні

Дитина | 23:00, 02.03.2024

Навіть далеко не всі дорослі вміють плавати!

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: