Як займатися іноземними мовами з дитиною на канікулах

Adoption
Date
  • 964 Переглядів
Використовуйте час канікул для ефективного засвоєння іноземної мови або закріплення знань, отриманих протягом навчального року.

73953_angliyskiy_na_kanikulakh.jpg (51.34 Kb)

Спілкуємося без сорому
 
Якщо ваша сім'я віддає перевагу відпочинку за кордоном - що ж, це не тільки можливість долучитися до культури іншої країни, а й прекрасний спосіб активізувати свої знання іноземної мови. Як відомо, англійська - мова міжнародного спілкування, тому ви будете зрозумілі в будь-якій точці земної кулі навіть якщо ступінь вашого володіння мовою наближається до нульової.

Що стосується дитячого спілкування англійською - тут все ще простіше. Дітям легше асимілюватися в незнайомій обстановці, і інше мовне середовище - не виняток. Знайти собі друга на дитячому майданчику в готелі або на пляжі не складе труднощів. Діти залучені в гру більшу частину часу протягом дня, тому процес спілкування, нехай навіть примітивний і не завжди коректний з точки зору граматики, матиме результат.

Надайте дитині свободу і забезпечте її своєю довірою. Не потрібно постійно бути поруч, намагаючись допомогти перевести або зрозуміти сенс сказаного по-англійськи новим другом.

У легкому стресовому стані людський мозок активізується оптимальним чином, і ми починаємо розуміти і говорити краще і швидше, ніж в штучно створених ситуаціях спілкування іноземною мовою (на курсах, в дитячих розвиваючих групах і т.д.) Таким чином, дайте синові або дочці вільно говорити - як вона може на даному етапі, жестикулюючи, використовуючи міміку - це не тільки нормально, але і так подобається дітям.

Хто в дитячий клуб?
Якщо в готелі, в якому ви зупинилися, є дитячий клуб, то ви цілком можете дозволити дитині його відвідувати. Однак, існує ряд "але".

Відвідувати подібний клуб варто лише в тому випадку, якщо спілкування в ньому ведеться тільки на іноземній мові.

В ідеалі, заняття повинні вести носії мови - тоді ефект буде значнішим. Але навіть якщо викладачі такими не є, а просто говорять іноземною мовою 100% часу - цього вже буде достатньо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 іноземних мов, які легко "даються" першокласникам

Так зване "пасивне слухання" дуже ефективне: малюк зможе в ситуаціях природного спілкування вловити потрібні граматичні, лексичні та інтонаційні конструкції.

Робимо замовлення
 Зробити замовлення в ресторані або кафе - прекрасна можливість не тільки для активізації своїх раніше придбаних знань, а й підняття самооцінки. Адже вам самим напевно знайоме почуття гордості, коли ви успішно робите замовлення на іноземній мові у відпустці?

А дитині буде подвійно цікаво, адже все, що відбувається для неї - захоплююча гра. Перед "відповідальним моментом" ви можете освіжити знання. Розіграйте сценку замовлення перед відвідуванням ресторану: ви можете виконувати роль офіціанта, а дитина - відвідувача. Потім помінятися ролями. Сміх і посмішки забезпечені!

І плаваємо, і балакаємо
 Якщо ваш малюк любить плавати, а в готелі є англомовний інструктор з плавання, який веде індивідуальні тренування - що ж, це ще один прекрасний спосіб підтягнути розмовну англійську.

Під час занять малюк і дорослий спілкуватимуться виключно іноземною мовою приблизно протягом години. Цього часу цілком достатньо для того, щоб перебудуватися з російської мови на іноземну.

Як правило, інструктор часто вимовляє одні й ті ж команди і прохання - дитина легко їх запам'ятає і зможе при нагоді успішно застосовувати.

Playtime, або час гри
У відпустці, коли у вас багато вільного часу, так хочеться пограти з дитиною! Але ігри теж можуть проводитися іноземною мовою - тут все залежить від вашого терпіння і бажання внести особистий внесок. Ви можете пограти в "англійську маму": домовтеся з дитиною, що раз в три дні або через день мама буде говорити з нею тільки англійською.

Коли англійська мама приїде в гості, суворо дотримуйтесь головного правила: ні слова ураїнською. Така гра підходить тим батькам, які самі добре володіють іноземною мовою і дуже терплячі.

Також всім відома гра "в слова" може бути модернізована і використана в англійській модифікації: ви називаєте слово, а дитина придумує вже англійське слово, що починається на останню букву.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: підготовка до школи, іноземні мови, англійська мова, іноземна мова, літні канікули


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Мова йде про засоби, які начебто стимулюють відхаркування

Чи можна давати дитині мікстуру при вологому кашлі

Дитина | 11:00, 26.02.2020

Мова йде про засоби, які начебто стимулюють відхаркування


Гігієна рота повинна бути комплексною!

Як привчити дитину чистити язик

Дитина | 10:00, 25.02.2020

Гігієна рота повинна бути комплексною!


Коли проколювати вушка і які прикраси обирати?

Що потрібно знати про перші сережки для дівчинки

Дитина | 12:00, 24.02.2020

Коли проколювати вушка і які прикраси обирати?


Звернули увагу на родимі плями у малюка?

Що таке гемангіоми і коли їх потрібно лікувати?

Дитина | 17:00, 22.02.2020

Звернули увагу на родимі плями у малюка?

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: