7 порад для правильного прикусу у дитини

Adoption
Date
  • 607 Переглядів
Поради від ортодонта! Повідомляє сайт Наша мама.

58b805615de83_58b805615decc.jpg (108.51 Kb)

Відповідно до думки фахівців, замислюватися про формування правильного прикусу потрібно з дитинства. Ось кілька рекомендацій, які допоможуть вам рухатися в правильному напрямку.

Помічено, що у дітей на грудному вигодовуванні набагато рідше спостерігаються ознаки неправильного прикусу. Як правило, мама стежить за тим, щоб малюк правильно брав груди і активно смоктав, а значить, розробляв щелепні м'язи.

Якщо ваш малюк знаходиться на штучному вигодовуванні, потрібно стежити за його активністю під час годування. Щоб спонукати дитину смоктати наполегливіше, потрібно стежити за тим, щоб дірочка в соску була не надто великою.

Вчасно переводьте свою дитину на щільну і тверду їжу - ця обставина змусить малюка більш активно використовувати свій щелепний апарат, і, таким чином, простимулює його своєчасний ефективний розвиток.

Також важливо відстежувати сон дитини - під час відпочинку малюк повинен бути розслаблений, його рот закритий, а підборіддя не притиснуте до грудей і не висунуте уперед. Слідкуйте за тим, щоб малюк міняв положення тіла - спав то на лівому, то на правому боці.

Придивляйтеся до того, як дихає ваша дитина - малюк повинен дихати носом, а не ротом. Якщо малюк звикає тримати рот відкритим, то між зубами формується щілина, дитині стає складно змикатися губи і псується прикус.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 порад, щоб розвеселити дитину в машині

Прийнято вважати, що порядок і терміни прорізування зубів індивідуальні для кожної дитини, проте помічено, що якщо зубки зволікають з появою, то з'являється відчутна ймовірність того, що прикус у малюка буде формуватися невірно.

Також важлива постава дитини. Правильне положення тіла в просторі передбачає правильну постановку голови і розслаблений підборіддя як наслідок формування правильної вертикальної осі тулуба дитини.

Варто знати, що неправильний прикус і його наслідки можна помітити вже в піврічному віці. При найменших сумнівах варто відразу звернутися до лікаря, щоб професійно оцінити ситуацію. Існують рекомендації, що допомагають виправити прикус в домашніх умовах - нескладні вправи допоможуть вашій дитині правильно розвинути щелепи, якщо проблема не в патологіях. Якщо ж проблема більш серйозна - потрібна пильна увага фахівця і особливе лікування. Однак, ця проблема вирішувана! На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: mamaplus.md

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, поради, прикус, ортодонт, хвороби


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Скільки часу дитина повинна їсти - читайте далі.

Швидкість прийому їжі дитини

Дитина | 12:30, 17.04.2018

Скільки часу дитина повинна їсти - читайте далі.

10 запитань дитині, щоб дізнатися, як у неї справи в школі.

Як дізнатися про шкільні справи у дитини?

Дитина | 17:00, 16.04.2018

10 запитань дитині, щоб дізнатися, як у неї справи в школі.

З раннього дитинства дитина повинна розуміти, як поводитися з грошима у майбутньому. Ми зробили добірку повчальних книг про фінанси для дітей.

4 книги, які ознайомлять дітей з грішми

Дитина | 15:30, 16.04.2018

З раннього дитинства дитина повинна розуміти, як поводитися з грошима у майбутньому. Ми зробили добірку повчальних книг про фінанси для дітей.

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки

3 речі, які покажуть, що ви любите і поважаєте свою дитину

Сімейні справи | 14:00, 16.04.2018

Маленькі діти неймовірно чуйні до невербальних способів спілкування - жестів, міміки, інтонації. І показати своє особливе ставлення їм можна не тільки за допомогою слів.

Булінг - явище серед школярів, рідше зустрічається і серед студентів. Як відомо, діти часто ведуть себе жорстоко, навіть не усвідомлюючи цього. Жертва

Як впливає цькування на дитину?

Дитина | 12:30, 16.04.2018

Булінг - явище серед школярів, рідше зустрічається і серед студентів. Як відомо, діти часто ведуть себе жорстоко, навіть не усвідомлюючи цього. Жертвами знущань зазвичай стають діти, які чимось виділяються з колективу, наприклад, відмінники або двієч

Якщо вам не подобаються друзі вашої дитини, тоді зумійте правильно донести, пояснити і обґрунтувати, чому б ви не хотіли бачити таких людей поруч зі с

Приймайте друзів своєї дитини!

Дитина | 09:30, 16.04.2018

Якщо вам не подобаються друзі вашої дитини, тоді зумійте правильно донести, пояснити і обґрунтувати, чому б ви не хотіли бачити таких людей поруч зі своєю кровинкою.

Фахівці зауважують, що люблячі і щасливі діти, які сплять не менше 9-10 годин на день, набагато рідше страждають від нестачі росту. Крім того, необхід

Кращі продукти для росту дітей

Дитина | 10:00, 14.04.2018

Фахівці зауважують, що люблячі і щасливі діти, які сплять не менше 9-10 годин на день, набагато рідше страждають від нестачі росту. Крім того, необхідно включити в раціон малюка корисні продукти харчування, які допоможуть дитині стати трохи вищою.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: