4 фрази, які не можна говорити дитині

Adoption
Date
  • 358 Переглядів
Саме ці слова не варто говорити дитині, повідомляє сайт Наша мама.

2121_edinstvenniy-rebenok28129.jpg (38.66 Kb)

"Дорослих треба слухати"
Насправді, далеко не всіх дорослих дитина повинна слухати. Така установка призведе до того, що дитина буде вважати авторитетом всіх, хто старший за нього. А це може бути небезпечно. Замість "Дорослих треба слухати" говори про те, що дитина повинна слухати батьків. І це вірно.

"Не будь жадібним"
Часто, на майданчиках можна побачити картину, коли малюк не хоче ділитися іграшками з іншими дітьми і батьки закликають його не скупитися. Це призведе до того, що у дитини не буде почуття власності, і він стане занадто жертовним, що не є добре в дорослому житті. Замість того, щоб змушувати малюка ділитися, запропонуй йому помінятися іграшками або дати на час комусь пограти. І, якщо він буде проти, нехай це буде його вибір.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Які імена найпопулярніші в цьому році

"Яка Катя прекрасна дівчинка"
Часто батьки ставлять в приклад своїй дитині когось іншого. В результаті твоя дитина буде впевнена, що вона гірша за інших. Дитину потрібно мотивувати на ті чи інші досягнення або модель поведінки, але не ставити йому в приклад якусь "хорошу дівчинку".

"Підростеш - дізнаєшся"
Якщо дитина чимось цікавиться, значить, їй потрібно отримати відповідь. І якщо батьки відмахнуються від відповіді стандартною фразою - дитина буде шукати інші джерела інформації. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Джерело: edinstvennaya.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, поради, виховання, фрази

Система Orphus


Новини по темі

Проблема дорослих людей, що вони не вчили іноземну мову у дитинстві, мало приділяли їй часу. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина володіла англійською - це

Як легко вивчити іноземну мову?

Дитина | 14:00, 17.08.2017

Проблема дорослих людей, що вони не вчили іноземну мову у дитинстві, мало приділяли їй часу. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина володіла англійською - це зараз найпопулярніша в світі мова, то варто дотримуватись декілька правил.

Паління -  це нездорово. Сигарети не приносять користь для життя.

Якщо дитина почала палити

Дитина | 12:30, 17.08.2017

Паління - це нездорово. Сигарети не приносять користь для життя.

Дівчатка з юного віку люблять малювати нігті й хочуть користуватися косметикою, але це нездорово. На сьогоднішній день, є деякі дитячі засоби, які зро

Перша косметика

Косметологія | 08:00, 17.08.2017

Дівчатка з юного віку люблять малювати нігті й хочуть користуватися косметикою, але це нездорово. На сьогоднішній день, є деякі дитячі засоби, які зроблять з вашої дитини красуню.

Вітрянка - поширене вірусне захворювання, яким хворіють не тільки діти, а й дорослі теж. Вітрянкою хворіють всього один раз за все життя. У дитини, як

Вітрянка: симптоми і лікування

Дитина | 23:30, 16.08.2017

Вітрянка - поширене вірусне захворювання, яким хворіють не тільки діти, а й дорослі теж. Вітрянкою хворіють всього один раз за все життя. У дитини, яка перенесла цю хворобу, виробляється стійкий імунітет, що виключає ймовірність повторного захворюван

Хочете, щоб ваша дитина фізично розвивалася і мала захоплення, але не знаєте чим її зайняти, ми розповімо вам про декілька гуртків.

На який гурток завести дитину?

Дитина | 15:30, 16.08.2017

Хочете, щоб ваша дитина фізично розвивалася і мала захоплення, але не знаєте чим її зайняти, ми розповімо вам про декілька гуртків.

Батькам потрібно змалечку привчати своїх дітей до логічного мислення і моторики. Пропонуємо декілька ігор.

Розвиваючі ігри для дітей

Дитина | 14:00, 16.08.2017

Батькам потрібно змалечку привчати своїх дітей до логічного мислення і моторики. Пропонуємо декілька ігор.

Батькам потрібно звертати увагу не лише на дизайн і ціну рюкзака, але й думати як вплине той чи інший предмет на здоров’я дитини. Важливими речима в р

Рюкзак, який не нашкодить здоров’ю школяру

Дитина | 12:30, 16.08.2017

Батькам потрібно звертати увагу не лише на дизайн і ціну рюкзака, але й думати як вплине той чи інший предмет на здоров’я дитини. Важливими речима в рюкзаку є: наявність ортопедичної спинки, його вага й світловідбивні елементи.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: