Домашній аналіз ДНК може виявити захворювання у малюка

Adoption
Date
  • 570 Переглядів
Новий ДНК-тест може визначити 193 спадкові хвороби, включаючи анемію, епілепсію і метаболічні розлади у новонароджених. Великим плюсом є те, що його можна провести в домашніх умовах після того, як у малюка візьмуть зразок слини.
9013_dnk.jpg (41. Kb)

Вчені розробили простий ДНК-тест, за допомогою якого можна визначити 193 спадкових хвороби. Серед них анемія, епілепсія і метаболічні розлади. Інформація про ці хвороби записана в генах новонародженого. Який отримав назву Sema4 Natalis тест можна провести прямо вдома, взявши зразок слини малюка, щоб відправити його в лабораторію. Можливо, він допоможе багатьом батькам краще підготуватися до тих чи інших недуг, з якими зіткнуться їхні діти.

Даний тест використовує просунуте секвенування ДНК для аналізу генів з точністю технологій наступного покоління. Інформують, що тест можна проводити серед дітей до 10 років. Автори тесту підкреслюють, що до останнього часу родичі подібних дітей могли розпізнавати ті чи інші хвороби тільки по їх симптомах, які з часом проявляються, але до того моменту прогноз у таких хвороб був не дуже хорошим.

Тепер дітей з групи ризику будуть визначати заздалегідь, щоб розробити профілактичні методи лікування, деякі полягають лише в прийомі вітамінних добавок. У багатьох випадках ці методи профілактики грають значну роль у здоров'ї дитини. Тест здійснює також і фармакогенетичний аналіз того, як дитина відреагує на ліки, зазвичай виписуються найменшим. Інформація допоможе педіатрам видавати більш дієві рецепти на ліки, які не викликатимуть серйозних побічних ефектів. Також дозування цих ліків стануть точнішими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: малюк, Новонароджений, ДНК, тест, дослідження, хвороби, здоров'я дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Якщо ваша дитина робить все лівою рукою, то не варто переживати, адже вона цікава особистість. Детальніше читайте у матеріалі.

Як ростити дитину-шульгу?

Дитина | 15:30, 14.08.2018

Якщо ваша дитина робить все лівою рукою, то не варто переживати, адже вона цікава особистість. Детальніше читайте у матеріалі.

Щоб занурити малюка у велику ванну, потрібно вжити заходів безпеки тощо.

Коли можна купати дитину у великій ванні?

Дитина | 12:30, 14.08.2018

Щоб занурити малюка у велику ванну, потрібно вжити заходів безпеки тощо.

Щаслива мама - щаслива сім'я, а, значить, - і щасливі діти. Як зробити їх такими? Дуже просто: потрібно просто притримуватись наступних методів вихова

Топ-6 правил виховання від щасливих мам

Виховання | 10:00, 14.08.2018

Щаслива мама - щаслива сім'я, а, значить, - і щасливі діти. Як зробити їх такими? Дуже просто: потрібно просто притримуватись наступних методів виховання.

Продукти харчування, які не можна давати дитині, щоб не нашкодити її здоров'ю.

Які не слід продукти давати їсти маленькій дитині?

Дитина | 15:30, 13.08.2018

Продукти харчування, які не можна давати дитині, щоб не нашкодити її здоров'ю.

Якщо у вас є маленька дитинка, але і в будинку багато надокучливих комах, декілька раз подумайте, чи правильним варіантом буде користуватися спеціальн

Немовля і побутові пестициди

Дитина | 14:00, 13.08.2018

Якщо у вас є маленька дитинка, але і в будинку багато надокучливих комах, декілька раз подумайте, чи правильним варіантом буде користуватися спеціальними хімікатами.

Їжа, яку не можна давати маленьким дітям.

"Дорослі" продукти, які не можна давати малюкам

Дитина | 17:00, 10.08.2018

Їжа, яку не можна давати маленьким дітям.

Доволі часто, діти задають такі питання, на які складно відповісти. Якщо ваш малюк питається у вас, чому ви його покидаєте і йдете на роботу чи по сво

"Для чого ви ходите на роботу?"

Сімейні справи | 15:30, 10.08.2018

Доволі часто, діти задають такі питання, на які складно відповісти. Якщо ваш малюк питається у вас, чому ви його покидаєте і йдете на роботу чи по своїх справах, то ми допоможемо вам, як пояснити це малюку.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: