7 тем, на які треба поговорити з дитиною

Adoption
Date
  • 759 Переглядів
Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде пам'ятати основи квантової фізики або біологію. Говоріть з дитиною на звичайні теми і в її душі це залишиться назавжди. Про що треба обов'язково поговорити з крихіткою?

5978__500_600_80_yrfnh5.jpg (46.73 Kb)


Поговоріть про те, як ви її любите. Скажи це мінімум 8 разів в день і дитина буде відчувати твою любов.

Поговоріть про народження дитини. Так малюк буде знати, як він потрапив в твою сім'ю. Це дуже важливо для соціального розвитку!
 
Поговоріть про своє дитинство. Розкажіть смішні історії зі свого дитинства. Нехай малюк розуміє, що ви не завжди були дорослою і всезнаючої мамою!
 
Поговоріть про те, як ви доглядали за малюком. Так малюк усвідомлює, що він вже підріс і вже тупає, бігає, базікає і про все питає. А був таким маленьким!
 
Поговоріть про те, що ви - жива людина! Вам буває складно, ти втомлюєшся або погано себе почуваєш. У такі моменти мамі потрібна допомога її коханого дитини!
 
Поговоріть про бабусь і дідусів. Не дарма наші прабабусі і прадідусі довгими зимовими вечорами розповідали своїм дітям про всіх родичів, їхні хвороби і долі. Чим краще дитина знає історію своєї сім'ї, тим більше у неї досвіду (нехай і тільки в теорії). Дуже важлива історія сім'ї при діагностиці генетичних хвороб!
 
Поговоріть про її ім'я. Обійміть і розкажіть малюкові, як ви вибирали йому ім'я і чому саме його обрали. Це допоможе самоідентифікації малюка і розвитку його особистості.

Звичайні речі можуть розповісти малюкові більше, ніж всі підручники разом узяті!

Розмовляйте з малюком про життя, слухайте його думки! І тоді обов'язково між вами налагодиться зв'язок, який не розірвати ні роками, ні відстанню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: говорити з дитиною, виховання, психологія, дитина, розмова, теми


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрі

Які казки читати дітям

Сімейні справи | 12:30, 20.02.2019

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрібно «остерігатися» книг, які приведуть до емоційного перенапруження і, можливо, викличуть бажання по

У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як прот

Як вберегти дитину від глистів?

Дитина | 10:00, 20.02.2019

У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як протистояти їм?

Команда академіків з Наукового центру дітей РАМН провела цікавий експеримент, в ході якого їм вдалося з'ясувати, чому сучасні діти мають слабке здоров

Чому теперішні діти мають низький ріст і слабке здоров'я

Дитина | 15:30, 19.02.2019

Команда академіків з Наукового центру дітей РАМН провела цікавий експеримент, в ході якого їм вдалося з'ясувати, чому сучасні діти мають слабке здоров'я і низький ріст.

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Правила стосовно подорожей з дітьми

Сімейні справи | 14:00, 19.02.2019

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Які проблеми зі здоров'ям можуть виникнути у дітей, які полюбляють гризти олівці, ручки, фломастери, коли малюють чи пишуть - читайте далі.

Чому небезпечно гризти олівці й ручки

Дитина | 12:30, 19.02.2019

Які проблеми зі здоров'ям можуть виникнути у дітей, які полюбляють гризти олівці, ручки, фломастери, коли малюють чи пишуть - читайте далі.

Практично зі шкільного віку діти отримують гроші від батьків, які самі можуть розпоряджатися ними, як забажають. Але деякі батьки вважають за потрібне

Чи потрібно контролювати кишенькові гроші підлітків

Сімейні справи | 14:00, 18.02.2019

Практично зі шкільного віку діти отримують гроші від батьків, які самі можуть розпоряджатися ними, як забажають. Але деякі батьки вважають за потрібне контролювати витрати своїх дітей.

Якщо ти мама маленької дитини, боятися вітрянки дуже сильно не варто. Як кажуть, що раніше дитина перехворіє на вітрянку, то краще. Раніше – це умовно

Як лікувати вітрянку у дитини

Хвороби | 10:00, 18.02.2019

Якщо ти мама маленької дитини, боятися вітрянки дуже сильно не варто. Як кажуть, що раніше дитина перехворіє на вітрянку, то краще. Раніше – це умовно, і не означає, що треба немовля одразу тягти і заражати вітрянкою. Хоча до підліткового віку дитина

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: