7 тем, на які треба поговорити з дитиною

Adoption
Date
  • 625 Переглядів
Сучасні батьки говорять з дітьми про історію, математику, літературу і хімію. Але зовсім забувають, що коли малюк виросте, він, швидше за все, не буде пам'ятати основи квантової фізики або біологію. Говоріть з дитиною на звичайні теми і в її душі це залишиться назавжди. Про що треба обов'язково поговорити з крихіткою?

5978__500_600_80_yrfnh5.jpg (46.73 Kb)

Поговоріть про те, як ви її любите. Скажи це мінімум 8 разів в день і дитина буде відчувати твою любов.

Поговоріть про народження дитини. Так малюк буде знати, як він потрапив в твою сім'ю. Це дуже важливо для соціального розвитку!
 
Поговоріть про своє дитинство. Розкажіть смішні історії зі свого дитинства. Нехай малюк розуміє, що ви не завжди були дорослою і всезнаючої мамою!
 
Поговоріть про те, як ви доглядали за малюком. Так малюк усвідомлює, що він вже підріс і вже тупає, бігає, базікає і про все питає. А був таким маленьким!
 
Поговоріть про те, що ви - жива людина! Вам буває складно, ти втомлюєшся або погано себе почуваєш. У такі моменти мамі потрібна допомога її коханого дитини!
 
Поговоріть про бабусь і дідусів. Не дарма наші прабабусі і прадідусі довгими зимовими вечорами розповідали своїм дітям про всіх родичів, їхні хвороби і долі. Чим краще дитина знає історію своєї сім'ї, тим більше у неї досвіду (нехай і тільки в теорії). Дуже важлива історія сім'ї при діагностиці генетичних хвороб!
 
Поговоріть про її ім'я. Обійміть і розкажіть малюкові, як ви вибирали йому ім'я і чому саме його обрали. Це допоможе самоідентифікації малюка і розвитку його особистості.

Звичайні речі можуть розповісти малюкові більше, ніж всі підручники разом узяті!

Розмовляйте з малюком про життя, слухайте його думки! І тоді обов'язково між вами налагодиться зв'язок, який не розірвати ні роками, ні відстанню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: говорити з дитиною, виховання, психологія, дитина, розмова, теми


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Настав новий навчальний рік, і чимало дітлахів змінило звичну атмосферу рідної школи на іншу, хтось через переїзд на нове місце проживання, хтось з ін

Як позбутися стресу при зміні школи?

Дитина | 17:00, 17.09.2018

Настав новий навчальний рік, і чимало дітлахів змінило звичну атмосферу рідної школи на іншу, хтось через переїзд на нове місце проживання, хтось з інших причин, в будь-якому випадку, це вимагає періоду деякої адаптації та асиміляції в іншому колекти

Методи, які зможуть зацікавити дитину до нових предметів в школі.

Способи, які покажуть, що фізика і хімія - це цікаво

Дитина | 15:30, 17.09.2018

Методи, які зможуть зацікавити дитину до нових предметів в школі.

Піклуватися про правильне харчування дитини необхідно з раннього віку, адже саме зараз починають формуватися її звички в їжі. Необхідно продумати кожн

Чим годувати малюка під час полудня?

Дитина | 12:30, 17.09.2018

Піклуватися про правильне харчування дитини необхідно з раннього віку, адже саме зараз починають формуватися її звички в їжі. Необхідно продумати кожний прийом їжі - так ви зможете уникнути спонтанних перекусів, які не дуже сприятливо впливають на ор

Тимчасову заборону на їжу з глютеном дитині можуть призначити в якості доповнення при лікуванні від діатезу, харчової алергії, інтоксикації організму,

Безглютенова дієта: чим годувати дитину?

Дитина | 10:00, 16.09.2018

Тимчасову заборону на їжу з глютеном дитині можуть призначити в якості доповнення при лікуванні від діатезу, харчової алергії, інтоксикації організму, в тому числі при глистовій інвазії.

Ви вирішили своїй дитині купити новий рюкзак в школу, але не влітку, а саме зараз. Тоді ми вам допоможемо у виборі.

Чи є небезпечний шкільний рюкзак для дитини?

Дитина | 01:40, 16.09.2018

Ви вирішили своїй дитині купити новий рюкзак в школу, але не влітку, а саме зараз. Тоді ми вам допоможемо у виборі.

Якщо ви вирішили придбати стіл для дитини, то варто звернути увагу на декілька критеріїв. Тоді ви точно не прогадаєте з вибором.

Правильно підібраний стіл - здорова дитина

Дитина | 18:26, 15.09.2018

Якщо ви вирішили придбати стіл для дитини, то варто звернути увагу на декілька критеріїв. Тоді ви точно не прогадаєте з вибором.

Якщо дитина прийшла зі школи з мокрими та холодними ногами, необхідно вжити деяких заходів, щоб чадо не захворіло, яких саме - читайте далі.

Що робити, якщо дитина промочила ноги?

Сімейні справи | 15:30, 14.09.2018

Якщо дитина прийшла зі школи з мокрими та холодними ногами, необхідно вжити деяких заходів, щоб чадо не захворіло, яких саме - читайте далі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: