Чим дитина може заразитися в зоопарку?

Adoption
Date
  • 423 Переглядів
Хвороби, які дитина може підчепити в зоопарку.
7347_zoo_vs.jpg (40.36 Kb)


Сказ
Це найнебезпечніше захворювання, яке ми можемо підчепити від тварин. Найчастіше сказ переносять собаки, єноти і лисиці, а до причин захворювання відносять несвоєчасну вакцинацію тварин. Ідеально - якщо тваринам в зоопарках роблять щеплення від сказу щорічно. Але мало хто дійсно дотримується таких рекомендацій.

Варто зазначити, що для зараження не обов'язково бути укушеним, адже сказ передається через слину. Єнот може лизнути руку дитини, якою малюк потім братиме їжу і потягне її до себе в рот. Жахливо те, що після укусу людина рідко звертається відразу в лікарню, а вирішує дочекатися ознак хвороби. Жаль, але тоді вже укушеного важко вилікувати або вже не врятувати.

Глисти
Всі ми в дитинстві чули про те, що близьке спілкування з дворовими собаками або кішками призведе до того, що можна підчепити глистів. Це не просто міф, а реальність, і вона стосується навіть звірів в зоопарках. Тварини нерідко піддаються зараженню гельмінтозами. У разі, якщо глисти все таки передалися людині, вони починають вражати нутрощі. А дитячому організму складно впоратися з цими паразитами. В результаті починається жовтяниця, проблеми з суглобами або нервовою системою, розлади шлунково-кишкового тракту, сепсис. Але переживати варто не тільки за дітей: дорослі теж під загрозою.

Бруцельоз
Бруцельоз є важкою інфекцією, яка здатна вразити всі системи організму. Найбільш заразні вважаються кози, вівці, корови і свині, яких в контактних зоопарках предостатньо.

У більшості випадків людина заражається через їжу, але також бруцельоз можна поступити через повітря. Також будьте обережні, якщо у вас є на тілі навіть невеликі ранки: не давайте тваринам їх облизувати. На щастя, після створення антибіотиків бруцельоз перестав бути смертельною хворобою, але трапляються від неї і летальні випадки. Однак частіше важке захворювання призводить до інвалідності.

Туберкульоз
Туберкульозом можна заразитися не тільки від людей, але й від тварин. Вся справа в тому, що бактерії туберкульозу відрізняються живучістю. І трапляється так, що тварини могли заразитися ще до того, як потрапили в зоопарк. Крім того, хтось із відвідувачів зоопарку може мати цей діагноз. Тварини здатні зберегти на собі бактерії, а потім передати їх іншим.

Алергія
Довгий час алергічні реакції у дітей можуть бути прихованими. Але трапляється так, що звичайна алергія доводить навіть до набряку Квінке, який загрожує смертельною небезпекою. Не забувайте стежити за станом дитини під час спілкування з тваринами, а при перших ознаках алергії звертайтеся до лікаря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, зоопарк, хвороби, здоров'я дитини


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних випробувань їм вдалося дізнатися, чому діти не дуже полюблять вживати овочі і фрукт

Чому діти не люблять їсти фрукти й овочі

Дитина | 17:00, 20.02.2019

Наукові співробітники розповіли, що під час проведення комплексних випробувань їм вдалося дізнатися, чому діти не дуже полюблять вживати овочі і фрукти.

Академіки з Інституту психології, який знаходиться в Каліфорнії, запевняють, що діти виростають егоїстами через необмежений доступу до грошей.

Чому діти виростають егоїстами

Дитина | 15:30, 20.02.2019

Академіки з Інституту психології, який знаходиться в Каліфорнії, запевняють, що діти виростають егоїстами через необмежений доступу до грошей.

В основі кожного явища лежить якась причина. Так і зі страхом, він не буває безпідставним.

Чому у дітей з'являються страхи

Сімейні справи | 14:00, 20.02.2019

В основі кожного явища лежить якась причина. Так і зі страхом, він не буває безпідставним.

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрі

Які казки читати дітям

Сімейні справи | 12:30, 20.02.2019

Батькам при виборі казки варто враховувати вік і характер дитини. Але при всіх розбіжностях дітей результат повинен бути один - радість. Батькам потрібно «остерігатися» книг, які приведуть до емоційного перенапруження і, можливо, викличуть бажання по

У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як прот

Як вберегти дитину від глистів?

Дитина | 10:00, 20.02.2019

У дітей ще не достатньо сильні захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту, і тому саме вони легка здобич для гельмінтів. Звідки вони беруться і як протистояти їм?

Команда академіків з Наукового центру дітей РАМН провела цікавий експеримент, в ході якого їм вдалося з'ясувати, чому сучасні діти мають слабке здоров

Чому теперішні діти мають низький ріст і слабке здоров'я

Дитина | 15:30, 19.02.2019

Команда академіків з Наукового центру дітей РАМН провела цікавий експеримент, в ході якого їм вдалося з'ясувати, чому сучасні діти мають слабке здоров'я і низький ріст.

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Правила стосовно подорожей з дітьми

Сімейні справи | 14:00, 19.02.2019

Декілька порад для батьків, які їдуть з дитиною у подорож.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: