Що робити, якщо у дитини виявлено порушення розвитку мови

Adoption
Date
  • 247 Переглядів
Перш за все - батькам не впадати у відчай, і пам'ятати, що чим швидше почнеться психолого-педагогічна і, при необхідності, медикаментозна корекція, тим більша ймовірності «підтягнути» мову малюка до вікової норми.
00_ditina.jpg (25.91 Kb)


Для цього батькам необхідно знайти грамотних фахівців: невролога, психолога, логопеда-дефектолога, - готових працювати над вирішенням проблеми єдиним фронтом.

Разом з фахівцями потрібно скласти план занять і узгодити послідовність застосування різних видів терапії (в залежності від ситуації, дитині можуть бути рекомендовані, наприклад, біоакустична корекція, логопедичні вправи і масажі тощо). І найскладніше, але і найважливіше - послідовно і планомірно втілювати план в життя, уважно відстежуючи реакції малюка і при необхідності коригуючи програму.

Незалежно від вибору способу корекції, батькам дитини з мовними порушеннями доведеться багато часу приділяти заняттям вдома. Їх зміст і тривалість обговорюється з фахівцями малюка: психологом, дефектологом, логопедом - і час від часу переглядається. Для розвитку мови дуже важлива систематичність, тому краще займатися по 5-10 хв на день, але регулярно і з задоволенням, ніж цілу годину, але раз в тиждень.

І, звичайно ж, потрібно пам'ятати, що всі зусилля даються не дарма. Іноді це буває важко, іноді - нестерпно і безпросвітно, а в найскладніші моменти руки можуть просто опускатися. Але все-таки батьківська любов і готовність шукати найкращий спосіб допомогти своїй дитині обов'язково зроблять будь-яку проблему переборною!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, розвиток дитини, говорити, мова


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чим загрожує швидке народження малюка?

Діабет найчастіше виникає у недоношених дітей

Дитина | 10:15, 12.10.2019

Чим загрожує швидке народження малюка?


Лікарі переконані, що ці хвороби пов'язані

Дитяча екзема може спровокувати розвиток астми

Дитина | 07:20, 11.10.2019

Лікарі переконані, що ці хвороби пов'язані


І як відівчити малюка від цієї звички?

Дитина смокче пальці: коли варто переживати батькам?

Дитина | 00:45, 10.10.2019

І як відівчити малюка від цієї звички?Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: