Як привчити дитину мити руки: експеримент вчительки зі США (ФОТО)

Adoption
Date
  • 2721 Переглядів
Дієвий! Повідомляє сайт Наша мама.

0379_2.jpeg (88.86 Kb)


Вчителька з Північної Кароліни, США, знайшла спосіб привчити малюків мити руки одразу після приходу з вулиці чи ігор.

Донна Джилл Еллен для експерименту взяла три шматочка хліба. Один з них був контрольним примірником - його потрібно взяти пінцетом і покласти в чистий пластиковий пакет. Другий шматочок взяти тільки що вимитими чистими руками і теж відправити у упаковку - це чистий шматочок.


"Третій шматочок є дала помацати кожному учнюя в класі. І тільки після цього поклала в пакет з написом "брудний", - пояснює Донна.

Через кілька днів діти побачать практичні результати досвіду. Хліб, який помацав кожен учень, просто заколосився від цвілі. Контрольний і чистий же шматки залишилися такими, як і були.

6719_3.jpeg (44.04 Kb)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, інфекції


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Факторами підвищеного ризику COVID-19 є: гіпертонія, діабет, серцево-судинні захворювання і респіраторні проблеми. Однак астма в свою чергу може зігра

Діти з цим діагнозом рідше хворіють на коронавірус

Дитина | 21:00, 29.07.2021

Факторами підвищеного ризику COVID-19 є: гіпертонія, діабет, серцево-судинні захворювання і респіраторні проблеми. Однак астма в свою чергу може зіграти зворотну роль.

Ніхто не хоче виховати інфантильну людину, яка не здатна приймати рішення.

3 фрази, які сприяють вихованню інфантилів

Дитина | 14:00, 29.07.2021

Ніхто не хоче виховати інфантильну людину, яка не здатна приймати рішення.

Метааналіз охопив 68 досліджень на тему рукоприкладства, підтвердивши, зокрема, негативний вплив таких покарань на психічний стан дитини і її поведінк

Психологи: тілесні покарання неефективні у вихованні дитини

Виховання | 10:00, 29.07.2021

Метааналіз охопив 68 досліджень на тему рукоприкладства, підтвердивши, зокрема, негативний вплив таких покарань на психічний стан дитини і її поведінкові реакції в майбутньому.

Дослідники з Університетів Кіото і Азабу з'ясували, як грудне вигодовування змінює погляд матері на навколишній світ. Про це пише Medical Express.

Грудне вигодовування змінюєть сприйняття реальності

Мама | 09:00, 29.07.2021

Дослідники з Університетів Кіото і Азабу з'ясували, як грудне вигодовування змінює погляд матері на навколишній світ. Про це пише Medical Express.

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'я

Дослідники виявили, як діти впливають на щастя в шлюбі

Сімейні справи | 08:00, 29.07.2021

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'язана з кількістю дітей. Результати перевертають традиційні уявлення про щастя багатодітних сімей.

Дослідження показало, що наявність зайвої ваги в дитячому віці погіршує здоров'я людини після 40. Наприклад, кожен третій британець середнього віку ма

Небезпека дитячого ожиріння

Дитина | 00:20, 29.07.2021

Дослідження показало, що наявність зайвої ваги в дитячому віці погіршує здоров'я людини після 40. Наприклад, кожен третій британець середнього віку має множинні хронічні розлади, які пов'язані з юнацьким ожирінням.

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

Шкідливий для здоров'я літній одяг

Здоров'я | 11:00, 28.07.2021

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: