Helen Doron English – легкий, корисний і цікавий метод вивчення англійської

Adoption
Date
  • 1236 Переглядів
Можливості маленької дитини до 3-річного віку – просто неосяжні. У цьому віці у мозку малюка утворюється нейронних зв’язків більше, ніж у дорослого вдвічі. Тому ранній вік – найкращий для вивчення англійської як другої рідної мови, адже діти максимально відкриті для засвоєння усього нового.

8951_pastedgraphic-1.png (219.28 Kb)

Англійська – друга рідна мова

Всім дітям подобається гратися. Найкраще вони навчаються, коли веселяться. А коли доводиться довго сидіти на одному місці й робити одне й те саме, зацікавленість пропадає. Тому уроки англійської проходять весело, емоційно, з оригінальними віршиками та піснями. Зміна активностей дитини відбувається кожні 5-6 хвилин. Вивчення англійської перетворюється у захопливу цікаву гру.


Англійська для будь-якого віку

Гра, інтерактивні заняття є обов’язковою частиною вивчення англійської мови для дітей у школі Хелен Дорон, адже дитина саме так пізнає світ. Кожний малюк відрізняється власним розвитком і сприйняттям нової інформації, тому практикується індивідуальні заняття, в залежності від особливостей дитини. Для кожної вікової категорії опрацьовано спеціальні навчальні курси.


Англійська Хелен Дорон – 20 унікальних програм навчання

  • Англійська для малюків – найпростіші фрази звернення до дитини, ранкова гігієна, гімнастика, підготовка до сну, сніданок і обід, ігри – всі звичайні дії проговорюються англійською. 

  • Курс англійської для дошкільнят – школа Хелен Дорон відкриє вашій дитині світ яскравих персонажів, захопливих історій, веселих пісень, цікавих ігор.

  • Школа англійської мови для молодших школярів – вивчення основ граматики, лексики, правильної вимови. 

  • Англійська для підлітків – поглиблене вивчення мови, створення власних проектів, молодіжна тематика.

Переваги вивчення англійської з дитинства

У переважній більшості батьки розуміють важливість вивчення англійської для власної дитини. Це не просто статичні знання, це – джерело можливостей, успішна соціалізація у суспільстві, величезні економічні переваги, особисте зростання й розвиток. Англійська Хелен Дорон відкриває дитині доступ до глобального світу, культури інших народів, надає можливість отримати цікаву роботу, стати справжнім професіоналом.

Власне, якщо подумати, то в житті так і відбувається вивчення рідної української мови – ви говорите, дитина слухає й засвоює на слух різні мовні конструкції. Так і з англійською як другою рідною – згодом дитина починає поступово користуватися словами й фразами сама. Так що все максимально природно й без напруги.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги:


Система Orphus

Цікаво також:


Новини по темі

Для того, щоб дозволити дитині вирости гармонійною, самодостатньою людиною, не можна робити ці речі за своїх дітей.

Чого категорично не можна робити за дітей?

Сімейні справи | 01:20, 04.03.2024

Для того, щоб дозволити дитині вирости гармонійною, самодостатньою людиною, не можна робити ці речі за своїх дітей.


Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або

Чому не можна називати дитину на честь родичів?

Дитина | 12:10, 03.03.2024

Вибрати ім'я для дитини — дуже відповідальна задача для батьків. Хтось вибирає модне ім'я, хтось — рідкісне, а хтось називає малюка в честь бабусі або іншого родича. Чому цього робити не варто?

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про

Не можна цілувати дітей в губи - психологи

Сімейні справи | 09:30, 03.03.2024

Спираючись на теорії дитячого психолога Шарлотти Резник та деяких інших фахівців, ця стаття, опублікована Vida Madre, закликає батьків задуматися про те, як має проявлятися вираз любові до своїх дітей.

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Характер дітей формують бактерії в кишечнику – науковці

Дитина | 08:30, 03.03.2024

Канадські вчені визначили, що характер у дітей формується під впливом кишкових бактерій.

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперерв

Ось чому ніколи не можна лоскотати маленьких дітей

Дитина | 07:40, 03.03.2024

Попри зайнятість, батьки люблять грати зі своїми дітьми. І дуже часто такою розвагою стає лоскіт. Багатьом дорослим здається, що якщо дитина безперервно сміється, то йому це подобається. Але насправді лоскіт може бути болісним і неприємним.

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все з

Як люблячі бабусі прищеплюють внукам погані звички?

Сімейні справи | 06:20, 03.03.2024

Найчастіший камінь спотикання — харчування дитини. Бабусі, що діють зі своїх найкращих спонукань, закривають очі на вимоги матерів і намагаються все зробити по-своєму. До чого це призводить, описали експерти.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: