Helen Doron English – легкий, корисний і цікавий метод вивчення англійської

Adoption
Date
  • 447 Переглядів
Можливості маленької дитини до 3-річного віку – просто неосяжні. У цьому віці у мозку малюка утворюється нейронних зв’язків більше, ніж у дорослого вдвічі. Тому ранній вік – найкращий для вивчення англійської як другої рідної мови, адже діти максимально відкриті для засвоєння усього нового.

8951_pastedgraphic-1.png (219.28 Kb)


Англійська – друга рідна мова

Всім дітям подобається гратися. Найкраще вони навчаються, коли веселяться. А коли доводиться довго сидіти на одному місці й робити одне й те саме, зацікавленість пропадає. Тому уроки англійської проходять весело, емоційно, з оригінальними віршиками та піснями. Зміна активностей дитини відбувається кожні 5-6 хвилин. Вивчення англійської перетворюється у захопливу цікаву гру.


Англійська для будь-якого віку

Гра, інтерактивні заняття є обов’язковою частиною вивчення англійської мови для дітей у школі Хелен Дорон, адже дитина саме так пізнає світ. Кожний малюк відрізняється власним розвитком і сприйняттям нової інформації, тому практикується індивідуальні заняття, в залежності від особливостей дитини. Для кожної вікової категорії опрацьовано спеціальні навчальні курси.


Англійська Хелен Дорон – 20 унікальних програм навчання

  • Англійська для малюків – найпростіші фрази звернення до дитини, ранкова гігієна, гімнастика, підготовка до сну, сніданок і обід, ігри – всі звичайні дії проговорюються англійською. 

  • Курс англійської для дошкільнят – школа Хелен Дорон відкриє вашій дитині світ яскравих персонажів, захопливих історій, веселих пісень, цікавих ігор.

  • Школа англійської мови для молодших школярів – вивчення основ граматики, лексики, правильної вимови. 

  • Англійська для підлітків – поглиблене вивчення мови, створення власних проектів, молодіжна тематика.

Переваги вивчення англійської з дитинства

У переважній більшості батьки розуміють важливість вивчення англійської для власної дитини. Це не просто статичні знання, це – джерело можливостей, успішна соціалізація у суспільстві, величезні економічні переваги, особисте зростання й розвиток. Англійська Хелен Дорон відкриває дитині доступ до глобального світу, культури інших народів, надає можливість отримати цікаву роботу, стати справжнім професіоналом.

Власне, якщо подумати, то в житті так і відбувається вивчення рідної української мови – ви говорите, дитина слухає й засвоює на слух різні мовні конструкції. Так і з англійською як другою рідною – згодом дитина починає поступово користуватися словами й фразами сама. Так що все максимально природно й без напруги.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги:


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'я

Дослідники виявили, як діти впливають на щастя в шлюбі

Сімейні справи | 08:00, 29.07.2021

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'язана з кількістю дітей. Результати перевертають традиційні уявлення про щастя багатодітних сімей.

Дослідження показало, що наявність зайвої ваги в дитячому віці погіршує здоров'я людини після 40. Наприклад, кожен третій британець середнього віку ма

Небезпека дитячого ожиріння

Дитина | 00:20, 29.07.2021

Дослідження показало, що наявність зайвої ваги в дитячому віці погіршує здоров'я людини після 40. Наприклад, кожен третій британець середнього віку має множинні хронічні розлади, які пов'язані з юнацьким ожирінням.

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

Шкідливий для здоров'я літній одяг

Здоров'я | 11:00, 28.07.2021

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

У книжкових магазинах часто продаються відмінні матеріали з ілюстраціями для дітей різного віку. При такому підході інформація запам'ятовується набага

Способи розвитку дитячої пам'яті

Дитина | 10:30, 28.07.2021

У книжкових магазинах часто продаються відмінні матеріали з ілюстраціями для дітей різного віку. При такому підході інформація запам'ятовується набагато краще.

Недавнє дослідження, проведене вченими з Делаверського університету, передбачає, що вправи можуть збільшити словниковий запас дітей.

Плавання покращує словниковий запас дитини

Імунітет | 14:30, 27.07.2021

Недавнє дослідження, проведене вченими з Делаверського університету, передбачає, що вправи можуть збільшити словниковий запас дітей.

Нове дослідження, представлене в журналі Gut, передбачає, що у дітей з аутизмом є особливий мікробіом. Він не пов'язаний з особливостями дієти і відрі

Мікробіом для лікування аутизму на ранній стадії

Дитина | 14:00, 27.07.2021

Нове дослідження, представлене в журналі Gut, передбачає, що у дітей з аутизмом є особливий мікробіом. Він не пов'язаний з особливостями дієти і відрізняється недостатньо розвиненим діапазоном і обсягом бактерій.

Дорослим варто проявляти більше співчуття та розуміння до дитини, яка плаче. Дієво використовувати такі фрази

3 фрази, які заспокоять дитину під час плачу

Дитина | 12:30, 27.07.2021

Дорослим варто проявляти більше співчуття та розуміння до дитини, яка плаче. Дієво використовувати такі фрази

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: