Helen Doron English – легкий, корисний і цікавий метод вивчення англійської

Adoption
Date
  • 230 Переглядів
Можливості маленької дитини до 3-річного віку – просто неосяжні. У цьому віці у мозку малюка утворюється нейронних зв’язків більше, ніж у дорослого вдвічі. Тому ранній вік – найкращий для вивчення англійської як другої рідної мови, адже діти максимально відкриті для засвоєння усього нового.

8951_pastedgraphic-1.png (219.28 Kb)

Англійська – друга рідна мова

Всім дітям подобається гратися. Найкраще вони навчаються, коли веселяться. А коли доводиться довго сидіти на одному місці й робити одне й те саме, зацікавленість пропадає. Тому уроки англійської проходять весело, емоційно, з оригінальними віршиками та піснями. Зміна активностей дитини відбувається кожні 5-6 хвилин. Вивчення англійської перетворюється у захопливу цікаву гру.


Англійська для будь-якого віку

Гра, інтерактивні заняття є обов’язковою частиною вивчення англійської мови для дітей у школі Хелен Дорон, адже дитина саме так пізнає світ. Кожний малюк відрізняється власним розвитком і сприйняттям нової інформації, тому практикується індивідуальні заняття, в залежності від особливостей дитини. Для кожної вікової категорії опрацьовано спеціальні навчальні курси.


Англійська Хелен Дорон – 20 унікальних програм навчання

  • Англійська для малюків – найпростіші фрази звернення до дитини, ранкова гігієна, гімнастика, підготовка до сну, сніданок і обід, ігри – всі звичайні дії проговорюються англійською. 

  • Курс англійської для дошкільнят – школа Хелен Дорон відкриє вашій дитині світ яскравих персонажів, захопливих історій, веселих пісень, цікавих ігор.

  • Школа англійської мови для молодших школярів – вивчення основ граматики, лексики, правильної вимови. 

  • Англійська для підлітків – поглиблене вивчення мови, створення власних проектів, молодіжна тематика.

Переваги вивчення англійської з дитинства

У переважній більшості батьки розуміють важливість вивчення англійської для власної дитини. Це не просто статичні знання, це – джерело можливостей, успішна соціалізація у суспільстві, величезні економічні переваги, особисте зростання й розвиток. Англійська Хелен Дорон відкриває дитині доступ до глобального світу, культури інших народів, надає можливість отримати цікаву роботу, стати справжнім професіоналом.

Власне, якщо подумати, то в житті так і відбувається вивчення рідної української мови – ви говорите, дитина слухає й засвоює на слух різні мовні конструкції. Так і з англійською як другою рідною – згодом дитина починає поступово користуватися словами й фразами сама. Так що все максимально природно й без напруги.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги:


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Дуже важко стати самостійним підлітком, якщо з самого дитинства за тебе вирішували кожен твій крок. Тому батькам варто з ранніх років вводити практику

Вчимо дитину бути самостійною

Виховання | 23:55, 02.12.2020

Дуже важко стати самостійним підлітком, якщо з самого дитинства за тебе вирішували кожен твій крок. Тому батькам варто з ранніх років вводити практику прийняття власних рішень дитиною (звісно, якщо вони не шкодять її життю і здоров'ю).

Дуже важливоз раннього віку пояснити дитині, що гроші - не фетиш, але без них жити

Як навчити дитину заробляти гроші у дорослому житті?

Виховання | 22:20, 02.12.2020

Дуже важливоз раннього віку пояснити дитині, що гроші - не фетиш, але без них жити "якісно" і комфортно просто неможливо.

Усі наші психологічні проблеми родом з дитинства: образи батьків, друзів, недругів і навіть чужих людей. Травми, які ми не змогли пережити і забути,

Як поводитись батькам, щоб дитина не виросла травмованою особистістю?

Сімейні справи | 19:55, 02.12.2020

Усі наші психологічні проблеми родом з дитинства: образи батьків, друзів, недругів і навіть чужих людей. Травми, які ми не змогли пережити і забути, "переслідують" нас у дорослому житті. Не рідко в цьому вина самих батьків. Як то кажуть, якими б хоро

Як вкласти дитину спати?

Дитина | 18:00, 02.12.2020

Іноді дуже важко вкладати дитину до сну.

Основні помилки молодих татусів

Тато | 15:30, 02.12.2020

Про помилки молодих батьків - читайте у матеріалі.

Як каже Євген Комаровський, діти не влаштовують істерик перед шкафом, а перед мамою і татом, знаючи, що вони на неї відреагують. Це вже маленька маніп

Чому дитина вами керує?

Сімейні справи | 20:20, 01.12.2020

Як каже Євген Комаровський, діти не влаштовують істерик перед шкафом, а перед мамою і татом, знаючи, що вони на неї відреагують. Це вже маленька маніпуляція і якщо ви на неї піддаєтесь, це ваш шлях до провалу виховання. Результат тут лише один - ви б

Правильна реакція на дитячі нічні жахіття

Дитина | 19:45, 01.12.2020

Фахівці рекомендують "лікувати" нічні жахіття денним сном. Адже через сильну перевтому і стреси заспокоїти нервову систему допоможе глибокий сон.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: