Чи можна дитині з нежитем ходити в садочок?

Adoption
Date
  • 2382 Переглядів
У сезон застуд та вірусів перед батьками часто постає питання: якщо в дитини легке нездужання без температури, треба її залишати вдома на кілька днів чи можна спокійно відвести в дитячий садок або школу?

2596_stailsranlmldsz.jpg (34.32 Kb)


Є помилкова думка: діти, які не ходять у дитячий садок, частіше хворіють у школі, і дитячий садок потрібен для того, щоб перехворіти усім можливим у ранньому дитинстві. Але це неможливо, адже відомо близько 200 різновидів респіраторних інфекцій — і за чотири-п'ять років дитина не хворітиме стільки разів. Крім того, до більшості збудників імунітет формується лише на короткий час і зникає через два-три роки.

Насправді, чим раніше дитина починає ходити в дитячий садок, тим більша ймовірність частіше хворіти. Це пов’язано з тим, що механізми імунної реакції дитини молодшого віку ще не дозріли. Але це не привід відмовлятися від відвідувань дитячого садка. Потрібно лише дотримуватися певних правил.

Найважливіше в дитячому колективі — це здорова епідеміологічна обстановка. Тому усі діти, котрі приходять у дитячий садок, повинні бути здоровими. Є правила, які зобов’язують медичних працівників дитячих закладів щодня оглядати усіх дітей і вимірювати їм температуру. На жаль, на практиці цього майже ніколи не відбувається. А отже, відповідальність лягає на плечі батьків. Якщо дитина щойно захворіла, то можна і не помітити у неї перших ознак хвороби, при цьому максимальне поширення вірусу відбувається саме в перші дні.

Дотримуючись простих правил та знаючи, на що треба звернути увагу, ви зможете убезпечити своїх дітей та їхніх друзів. Якщо ваша дитина напередодні вередувала, швидко втомилася та рано лягла спати, якщо нарікає на біль у горлі чи вусі, якщо з’явився нежить або ж невисока температура, то краще залишити дитину вдома і простежити за її самопочуттям, попри те, що зранку вона може здаватися здоровою. Адже цілком ймовірно, що це були перші симптоми хвороби. Таким чином, ви створите дитині максимально комфортні умови, а також не дасте інфекції розповсюдитися в дитячому колективі, тобто інші діти не захворіють.

Важливо також пам’ятати про необхідність повного одужання дитини перед її поверненням у дитячий колектив. Це означає, що потрібно провести вдома на два-три дні довше. Якщо малюк ще не повністю одужав, є більша ймовірність отримати ускладнення і підхопити нові інфекції. Для того щоб цього не сталося, обов’язково консультуйтесь із лікарем при кожному випадку ГРВІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, дитячий садок, садочок, нежить, соплі, насмарк


Система Orphus

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'я

Дослідники виявили, як діти впливають на щастя в шлюбі

Сімейні справи | 08:00, 29.07.2021

Вчені з Польщі провели дослідження серед сімей в 33 країнах на різних континентах, щоб оцінити, наскільки задоволеність шлюбом чоловіків і жінок пов'язана з кількістю дітей. Результати перевертають традиційні уявлення про щастя багатодітних сімей.

Дослідження показало, що наявність зайвої ваги в дитячому віці погіршує здоров'я людини після 40. Наприклад, кожен третій британець середнього віку ма

Небезпека дитячого ожиріння

Дитина | 00:20, 29.07.2021

Дослідження показало, що наявність зайвої ваги в дитячому віці погіршує здоров'я людини після 40. Наприклад, кожен третій британець середнього віку має множинні хронічні розлади, які пов'язані з юнацьким ожирінням.

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

Шкідливий для здоров'я літній одяг

Здоров'я | 11:00, 28.07.2021

Не варто жертвувати своїм здоров'ям заради моди та трендів.

У книжкових магазинах часто продаються відмінні матеріали з ілюстраціями для дітей різного віку. При такому підході інформація запам'ятовується набага

Способи розвитку дитячої пам'яті

Дитина | 10:30, 28.07.2021

У книжкових магазинах часто продаються відмінні матеріали з ілюстраціями для дітей різного віку. При такому підході інформація запам'ятовується набагато краще.

Недавнє дослідження, проведене вченими з Делаверського університету, передбачає, що вправи можуть збільшити словниковий запас дітей.

Плавання покращує словниковий запас дитини

Імунітет | 14:30, 27.07.2021

Недавнє дослідження, проведене вченими з Делаверського університету, передбачає, що вправи можуть збільшити словниковий запас дітей.

Нове дослідження, представлене в журналі Gut, передбачає, що у дітей з аутизмом є особливий мікробіом. Він не пов'язаний з особливостями дієти і відрі

Мікробіом для лікування аутизму на ранній стадії

Дитина | 14:00, 27.07.2021

Нове дослідження, представлене в журналі Gut, передбачає, що у дітей з аутизмом є особливий мікробіом. Він не пов'язаний з особливостями дієти і відрізняється недостатньо розвиненим діапазоном і обсягом бактерій.

Дорослим варто проявляти більше співчуття та розуміння до дитини, яка плаче. Дієво використовувати такі фрази

3 фрази, які заспокоять дитину під час плачу

Дитина | 12:30, 27.07.2021

Дорослим варто проявляти більше співчуття та розуміння до дитини, яка плаче. Дієво використовувати такі фрази

Коментарі до новини

 Коментує: Павловський Ігор Михайлович  | 11.11.2020 - 20:18
...з нежитем чи все ж з "нежитю"???

Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: