Як виховати добру дитину?

Adoption
Date
  • 89 Переглядів
Усі батьки хочуть, щоб дитина виросла доброю людиною.

Виховання доброї дитини1. Купіть цуценя

Турбота про собаку дозволяє дитині взяти відповідальність за живу істоту. Спілкування дітей і тварин сприятливо позначається не тільки на їхній психіці, а й на здоров'я. Від собаки дитина отримає більше емоційної віддачі, ніж від кішки.

2. Допомагайте разом

У світі велика кількість людей, яким дуже не пощастило. Тому хороша людина ніколи не стане жити виключно своїми потребами. Вона стане піклуватися про тих, хто її потребує.

Тому допомагайте разом зі своїми дітьми.

3. Позитивний приклад

Діти ніколи не стануть виконувати те, чого не хочуть робити їхні батьки, тому показуйте їм гідний приклад. Не сваріться з сторонніми на очах у дітей, чиніть з усіма по-доброму.

4. Доброта до дитини

Якщо малюк з дитячих років буде відчувати доброту по відношенню до себе, то йому буде набагато простіше транслювати це почуття в навколишній світ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, виховання, доброта, поради, психологія


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Ліки від епілепсії впливають на розвиток плоду

Вагітність та пологи | 14:00, 05.03.2021

Згідно з попереднім дослідженням, у дітей, народжених від жінок, які приймають певні ліки від епілепсії під час вагітності, немає затримок у розвитку у віці трьох років у порівнянні з дітьми здорових жінок без епілепсії.

Небезпека дитячих іграшок

Дитина | 07:30, 05.03.2021

Вчені з Данії виявили, що 25% іграшок для дітей містять шкідливі речовини.

Зволожувальні креми провокують алергію

Алергія | 18:00, 04.03.2021

Нове дослідження за участю більше 1300 немовлят показало, що більш часте застосування зволожувальних кремів у віці трьох місяців було пов'язано з більш високою ймовірністю розвитку алергії в дитинстві.

Чи безпечні контактні лінзи для дітей

Дитина | 14:00, 04.03.2021

Шестирічне дослідження фізіологічної реакції дітей на щоденні одноразові м'які контактні лінзи було представлено в журналі Contact Lens and Anterior Eye.

Чому хлопчики частіше страждають від аутизму?

Дитина | 12:30, 04.03.2021

Група генетиків дійшла висновку, що еволюційні сили призводять до гендерного дисбалансу у виникненні багатьох захворювань, включаючи аутизм.

Звичайно, багатьом дітям вже з трьох років на шию вішають мобільний телефон, щоб у разі чого мати можливість зв’язатися. Але телефон – річ не надто на

Контактна інформація: Що про себе має знати дитина?

Дитина | 10:00, 04.03.2021

Звичайно, багатьом дітям вже з трьох років на шию вішають мобільний телефон, щоб у разі чого мати можливість зв’язатися. Але телефон – річ не надто надійна: легко втрачається, та й вкрасти його нескладно. Тому буде краще, якщо ви заздалегідь навчите

Малювання – це веселе і корисне заняття. Під час нього і моторика розвивається, і уява, і посидючість. Для малюка такий чудовий «букет» нових навичок

Як навчити дитину малювати і розвинути в ній талант?

Розвиток дитини | 08:00, 04.03.2021

Малювання – це веселе і корисне заняття. Під час нього і моторика розвивається, і уява, і посидючість. Для малюка такий чудовий «букет» нових навичок і умінь буде безцінним. Не думайте, що раз карапуз ще тільки каляки-маляки виводить на папері, то не

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: