Імена, якими не можна називти дитину у жодному разі

Adoption
Date
  • 145 Переглядів
Як назвати дитину - право вибору лише її батьків, адже це їх чадо, вони за нього відповідають і мають повне право назвати хоч Януковичем, хоч Зеленським (як би дивно це не звучало!).

0417_yayayalrava.jpg (61.21 Kb)

Але все ж існують деякі обмеження, про які не перестають нагадувати і в відділах реєстрації шлюбу, і в храмах, де відбувається хрещення малюка.

Як не можна називати малюка

Не можна давати божественні імена. Назвавши дитини Ісус або Бог, батьки роблять богохyльство. До речі, у древніх слов’ян, навпаки, було прийнято називати діток іменами богів.

Диявoльські імена (Люцuфер, Дeмон або Дuявол) також у нас в країні не заохочуються. Вважається, що батьки, називаючи дитину подібним ім’ям, заздалегідь окреслюють шлях життя. Тобто, позбавляють дитину власного вибору.

Імена з негативним відтінком (Мaнiяк, Сaдиcт і т.д.) батьки, звичайно, можуть дати. Але життєвий шлях малюка з таким ім’ям знову ж буде вкрай складним.

Заборонені імена в світі

Питання, як назвати новонародженого, актуальне для всього світу. І в деяких країнах його вирішують навіть на законодавчому рівні.

У Норвегії, наприклад, заборонено називати крихіток іменами, які позначають хвороби, ceксyaльні терміни або лайки.

У Китаї ім’я, вибране батьками, має затвердити офіційний орган. А саме: поліція, представники якої видають посвідчення особи.

У Німеччині засновано спеціальний державний орган, який несе повну відповідальність за імена, які дають батьки дітям. Не так давно було заборонено ім’я Міатт через те, що владі здалося, ніби заочно буде важко визначити стaть дитини.

У Данії пішли ще далі і створили список з 7 тисяч імен, з яких батьки можуть вибрати те, що сподобалося.

У Португалії була написана спеціальна інструкція, як можна називати дитину.

В Італії був прецедент, коли батькам заборонили називати дівчаток ім’ям Андреа. У цій країні це чоловіче ім’я. І щоб не сіяти плутанину, ввели заборону.

В Японії ім’я дитини можна складати з дозволених 2 232 символів ( «кандзі-імена»).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: імена, як назвати, ім'я для хлопчика, ім'я для дівчинки, популярні імена


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

Чому хлопчики частіше страждають від аутизму?

Дитина | 12:30, 04.03.2021

Група генетиків дійшла висновку, що еволюційні сили призводять до гендерного дисбалансу у виникненні багатьох захворювань, включаючи аутизм.

Звичайно, багатьом дітям вже з трьох років на шию вішають мобільний телефон, щоб у разі чого мати можливість зв’язатися. Але телефон – річ не надто на

Контактна інформація: Що про себе має знати дитина?

Дитина | 10:00, 04.03.2021

Звичайно, багатьом дітям вже з трьох років на шию вішають мобільний телефон, щоб у разі чого мати можливість зв’язатися. Але телефон – річ не надто надійна: легко втрачається, та й вкрасти його нескладно. Тому буде краще, якщо ви заздалегідь навчите

Малювання – це веселе і корисне заняття. Під час нього і моторика розвивається, і уява, і посидючість. Для малюка такий чудовий «букет» нових навичок

Як навчити дитину малювати і розвинути в ній талант?

Розвиток дитини | 08:00, 04.03.2021

Малювання – це веселе і корисне заняття. Під час нього і моторика розвивається, і уява, і посидючість. Для малюка такий чудовий «букет» нових навичок і умінь буде безцінним. Не думайте, що раз карапуз ще тільки каляки-маляки виводить на папері, то не

Регулярне читання впливає на правильне формування мови малюка, адже не лише збагачує словниковий запас, а й вчить грамотно будувати речення, розвиває

Як навчити дитину любити читати книги?

Дитина | 07:00, 04.03.2021

Регулярне читання впливає на правильне формування мови малюка, адже не лише збагачує словниковий запас, а й вчить грамотно будувати речення, розвиває творче мислення та надихає на самостійні словесні висловлювання.

Як запобіти розвитку дитячого діабету?

Дитина | 21:00, 03.03.2021

Дослідження показало, що в справі профілактики дитячого діабету ефективне агресивне втручання. Тільки воно захистить підростаюче покоління від довічного метаболічного розладу.

Нерідко мами, намагаючись забезпечити своїм дитинчам повний спокій, буквально не спускають їх з рук. І малятка потім ніяк не можуть заснути без звично

Як привчити дитину спати в окремій кімнаті

Дитина | 12:00, 03.03.2021

Нерідко мами, намагаючись забезпечити своїм дитинчам повний спокій, буквально не спускають їх з рук. І малятка потім ніяк не можуть заснути без звичного заколисування. Для багатьох батьків не існує питання, чи можна дітям спати з батьками. Щоб полегш

Питання, як саме слід вимірювати температуру у дитини, на перший погляд начебто просте. Але в аптеках продаються термометри в великій кількості і в рі

Як виміряти температуру тіла новонародженому?

Немовля | 07:00, 03.03.2021

Питання, як саме слід вимірювати температуру у дитини, на перший погляд начебто просте. Але в аптеках продаються термометри в великій кількості і в різних варіаціях. І це означає, що способи вимірювання температури теж різні.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: