Як забавити дитину, яка постійно говорить?

Adoption
Date
  • 80 Переглядів
Діти постійно говорять, вони хочуть уваги завжди і всюди, а ще задають мільйон запитань. І якщо поки ви у себе вдома і така ситуація для вас - норма, то як втихомирити своє чадо, коли ви прийшли в гості і такий тип поведінки сина чи дочки не зовсім сприймають оточуючі?

92_yayayalrvapmppaapi.jpg (29. Kb)


У нас для вас є кілька порад:

1. Пограйте в телепатію. Діти зазвичай дуже багато фантазують, прямо живуть у власному уявному світі. Переконайте дитину, що у неї є телепатичні здібності і нехай розповість вам чергову історію (тільки довгу!) За допомогою телепатії.

2. Цей метод корисний у період сезонних епідемій. Розкажіть дитині, що існують спеціальні злодії, які "крадуть" голоси. І дуже важливо якийсь час помовчати в громадських місцях, щоб не привертати їхню увагу. Для більшого захисту можна навіть поносити маску, через неї їм не пробратися.

3. Ну який же малюк не любить сонечок? Запропонуйте дитині в парку пополювати на них. Тільки поясніть, що це дуже полохливі істоти і тільки найбільш тихі мисливці домагаються успіху.

4. Запропонуйте дитині таку гру: дайте стару непотрібну книгу і нехай знайде і виділить маркером, скажімо, всі слова "дружба" (або будь-яке інше слово) в ній. Ця гра і втихомирить дитину, і буде для неї дуже корисною!

5. Всі діти зазвичай егоїсти. Навряд чи малюк 2-3 років захоче братика або сестричку. Так що використайте наступний прийом: скажіть дитині, що лелека, пролітаючи над будинками, залишає дитину там, де чує дитячі голоси - щоб було веселіше.

Якщо вже зовсім нічого не допомагає, підіть на крайні заходи: дайте вашому малюкові іриску-тягучку. Вона точно змусить його помовчати якийсь час, але занадто часто користуватися цим засобом не можна, оскільки для зубів вона не дуже корисна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


Теги: дитина, дитина постійно говорить


Система OrphusДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:


Новини по темі

У більшості випадків реакції після щеплення минають самостійно.

Реакція після щеплення: температура, набряк, почервоніння

Щеплення | 07:00, 27.02.2021

У більшості випадків реакції після щеплення минають самостійно.

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є

Як діти переносять наркоз: У чому небезпека загального наркозу?

Хвороби | 05:00, 27.02.2021

Багато батьків упевнені, що загальна анестезія дуже небезпечна для їхньої дитини, проте чим саме, точно сказати не можуть. Одним з головних страхів є те, що дитина може не прокинутися після операції . Такі випадки дійсно зафіксовані, проте відбувають

Користь арахісу для немовлят

Немовля | 15:30, 26.02.2021

Згідно з новим дослідженням знизити рівень алергії на арахіс серед людей можна, якщо змінити рекомендації щодо його споживання.

Недоношені діти помирають через харчування матері

Мама | 13:00, 26.02.2021

У дослідженні, опублікованому в журналі Nature Communications, вчені з Медичного центру Джона Хопкінса пояснили, чому дієта матері важлива для здоров'я недоношених дітей.

Ти – сильнийСила – це не про приховування емоцій та не про поведінку

Які слова син має почути від мами?

Мама | 12:00, 26.02.2021

Ти – сильнийСила – це не про приховування емоцій та не про поведінку "крутого" хлопця. Така фраза у майбутньому допоможе вистояти проти важких життєвих ситуацій та стати душевно стійкою дорослою людиною.

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Вчені розповіли, кого з дітей батьки вважають улюбленцями

Сімейні справи | 10:00, 26.02.2021

Опубліковані наукові дослідження довели, що у батьків є улюбленці серед дітей. Мами більше тягнуться до доньок, а тати – до синів.

Звичка, яка руйнує наш імунітет

Мама | 08:30, 26.02.2021

Вагома причина є менше солодкого. Детальніше - читайте у матеріалі.

Коментарі до новини


Додати коментар до публікації
Ваше Ім'я:    Ваш E-Mail:  


Код:
captcha

Введіть код: